Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vlastní příběh.......

Autor lada 
Re: Vlastní příběh.......
05. 07. 2007 21:46
Já mám akorát toto, jel jsem před cca 7 lety s manželkou,švagrem a jeho přítelkyní felícií do chorvatska, samozřejmě přes noc. Přítelkyně byla taková krapet divná, toto ne, to mi vadí, to nechci apod. Prostě samá specialita. No a po ujetých cca 700km jsme stavěli v nějaké vesničce(po staré cestě-Udbina nebo kde to už si nepamatuju) no a všichni povinně vykonat potřebu.Všem stačilo pár metrů u cesty, jenže slečna musela jít ze všech nejdál, i když prohlašovala jaký nemá po tmě strach. Sedli jsme zpátky do auta a pokračovali dál, no protože bylo k ránu a zima tak jsem v autě přitopil. No a pak to začlo, strašný smrad. Nechtěl jsem jí natvrdo obvinit, že má po.rané lýtka, jenomže ujeté kilometry udělaly své a už se to nedalo vydržet, napřed bylo...cítíte to , není to z venku nebo jste si někdo? No a potom hádka skoro až k moři. No prostě dojeli jsme na místo, už za světla, zastavili a hned věděli co uhodilo. Milá přítelkyně donesla na botě pořádný kus hovna, a jak seděla za řidičem a šoupala nohama, tak to rozetřela po celé rohožce i k ofuku topení pod sedadlem, vzadu nic necítili, zato vpředu to bylo žúžo. Takže pozor po staré cestě na sraní potmě..... Tož tak!grinning smiley
Re: Vlastní příběh.......
05. 07. 2007 21:50
No. Luďku, zase až napřesrok v červnu. Ale v září jedem buď do Španelska nebo někam k Benátkám, tak se můžeš připojit.Sice tam sebou loď neberem, ale nudit se opravdu nebudem. thumbs up smileythumbs up smiley Mezi námi, já bych docela jednou brala to klidné válení na pláži, ale to mi asi nehrozí. thumbs up smileyhot smiley
Re: Vlastní příběh.......
05. 07. 2007 22:02
Míšo, Jsi spisovatel jedna báseň. Nebylo to náhodou volné pokračování Účastníků zájezdu???thumbs up smiley
Re: Vlastní příběh.......
05. 07. 2007 23:04
Míšo,
ještě lepší než loni. Už se těším, až zas někam vyrazítesmiling smiley A vemte si prosííím ten člun s sebougrinning smileytongue sticking out smiley
avatar Re: Vlastní příběh.......
08. 07. 2007 23:08
Pred 3 rokmi som cestoval do HR sám so 4 deťmi. Prvý a zatiaľ jediný raz. Ráno o 6.00 sme prešli v Goričane hranice HU - HR. Po noci sme všetci potrebovali na malú či na veľkú a na to ideálne poslúžila benzínka hneď za hranicou. Nemal som istotu či sa za toaletu neplatí, preto peňaženka so sebou. WC zozadu za benzínkou. Okrem nás nikde ani noha, preto nám pumpár prišiel otvoriť sám. Vybavili sme to, všetci nasadáme do auta, chlapík ešte vojde do WC, my odchádzame, on kýva, my kývame. O minútu sa dcéry pýtam na nejakú frázu z chorvátskeho slovníka. Prišla na to, že slovník nechala na WC a ja som ju samozrejme patrične zjazdil. Cca o ďalšie tri minúty nás dobieha Octavia s chorvátskou ŠPZ. Pri predbiehaní na mňa kýva chlapík z benzínky... mojou peňaženkou. (Všetky doklady, peniaze...) Prijal som ju od neho so slzami v očiach a uvedomením si čo to mohlo znamenať, ak...
O 12 dní ak sa nič nestane budeme na ceste do Omišu. Dve autá, my s našimi 5 deťmi a známi so synom. Teším sa na tohtoročné zážitky. Napíšem.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Eifel (08. 07. 2007 23:17).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.