Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vlastní příběh.......

Autor lada 
Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 01:32
Přihodil se Vám v HR někdy nějaký trapas?,Třeba jste na přeplněné pláži stratili plavky atd.........Vlepte to sem at se trochu pobavíme.Muj příběh Vám napíší až po Vás,je,smileys with beer ale zajímavý



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (18. 04. 2006 19:41).
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 02:04
sorry admin ,trochu pusobijo velikonoceconfused smileyconfused smileyconfused smiley
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 16:20
spinning smiley sticking its tongue out
Prvně jsem tam byl na pionýráku, to to ale byla ještě Jugoslávie
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 16:44
Tak co vlastně se má psát? Příběh nebo kdy jsme začali jezdit do HR/Jugoslávie?confused smileyhot smileyhot smiley
PP
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 17:03
Podle času založení a celkové zmatenosti "dotazu" bych řekl,že na ladu při zakládání threadu těžce doléhaly následky velikonočních oslav.
....
18. 04. 2006 17:15
PP-BINGO ,ale jak z toho ven ?confused smiley
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 17:21
Asi by bylo nejlepší požádat admnina o vymazání tématu a nebo přejmenovat na něco logického.Takže omlouvám se za nesrozumitelnost.To víte u nás na Moravě dodržujem tradici velikonoc opravdu poctivě.
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 17:22
to z toho ještě nejsi venku ? grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 18:41
Tak sakra, dozvím se Láďo, co se má psát?grinning smileygrinning smileygrinning smiley Možná by to admin přejmenoval, ale pocybuju, že ví na co. Du si dát panákahot smileyhot smileyhot smiley
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 19:17
A tak já taky.smileys with beer
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 19:21
já ne, dneska bych asi blinkal sad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkaK (18. 04. 2006 19:21).
PP
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 19:39
jo to jste celí VY,banda tupců z mamlasova,zase si děláte srandu ze slušného člena fóra,když má někdo slabou chvilku hned se na něho vrhnete,
asi napíšu na Vitkovice Tours nebo radši přímo na Ministerstvo cestovního ruchu nebo na hrad...
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 20:02
PP-DÍK ZA ZASTÁNÍ,ALE UŽ JSEM TEN NADPIS TROCHU OPRAVIL.Kdyby to ještě admin mohl v hlavním zadání přejmenovat na naše TRAPASY V HR,místo teho nesmyslu ,tak už by to mohlo bééét ok.smileys with beer
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 20:17
a co třeba "vlastní velikonoční příběh" grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 21:05
Myslíš že to de, pamatuješ si ho, já jen z doslechu.
Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 21:05
Tak vo tom už snád ani nemusím psát.Jen si tak říkám ,že z teho bude každéé indián,když to začne číst vod začátku.drinking smileydrinking smileysmileys with beer
avatar Re: Vlastní příběh.......
18. 04. 2006 21:11
Velikonoční příhody bych radši moc nerozmazával. Tchýně by mohla vyprávět jak jsem se poprvé představil v rodině. Za vše mluvil jen počet pentlí - 45. Co pentle to panák. Někde pentli nedali, někde dali dva panáky. Ještě teď když si na to vzpomenu mám husí kůži i na hlavě.
Jiří Pavlata
Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 00:45
Jistěže, moje manželka Jarmila řízky čas od času, neděle od neděle připrauje řízky i hovězí, ona se totiž vyučila kuchařkou, ovšemže prvně zkoušela podat přihlášku na kosmetičku, ale pro velký počet uchazečů jí nepřijali, tak zkoušela štěstí na kadeřnici, tak pro velký počet uchazečů taky nebyla přijata, tak jak se říká " do třetice všeho dobrého" to zkusila na kuchařku a pánbůh zaplat. Opravdu na kuchařské umění mé manželky Jarmily si já, můj syn Pavlík a dcera Jiřinka nemůžeme stěžovat ba naopak, mohu vám ho jen doporučit. Kdyby někdo měl zájem, můžete mi zde zanechat váš e-mail a můžeme se případně domluvit na budoucí spolupráci, co se kulinářského umění týče. Když jsme byli s manželkou Jarmilou, synem Pavlíkem a dcerou Jiřinkou a s přáteli z práce (když některé už znám už od dětsví,s některými z tanečních, s některými z brigády, s některými z práce, s některými ze školy, s některými ze sprchy, s některými ze skříně atd.), na dovolence v Chorvatsku na Brele, tak má žena připravovala chleba s máslem, ale s takovou pečlivostí a láskou, že jsem si ho já, můj syn Pavlk, dcera Jiřinka a přátelé z práce nemohli vynachválit. Vřele vám doporučuji. Myslím, že nebude na škodu, když prozradím recept: Kupte si chleba, máslo a mějte po ruce nůž, poté rozkrojte chleba na plátky o průměru max. 1 cm, poté máslo rozetřete a dle chuti přidejte sůl. Je to rodinná receptura, která se dědí z generace na generaci. Těším se na další spolupráci. S úctou Jiří Pavlík, moje manželka Jarmila, syn Pavlík a dcera Jiřinka.
Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 06:35
Ach jo, "nou koment"sad smiley
fery*
Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 07:33
není nad takový hovězí řízek-to je opravdu mňamka
Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 07:51
"... vy mě chcete dostat do nějaký schízy nebo co..." (Jiří Macháček - Samotáři)
Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 08:43
Úúúúž je tady zas (Pavlata) !!!!!!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 09:54
to nemá chybu to je jako od Hrabala
fakt,bude pokračování,než umřu hladem?
PP
Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 15:36
Pavlata,příště vymysli něco nového,tohle jsem tu už někde četl...
avatar Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 18:45
To PP :
Dokonce je tam stejnej překlep. Že by to odněkud kopíroval ?
Re: Vlastní příběh.......
19. 04. 2006 18:49
já taky, ale tam to bylo trochu jinak s manželkou Jiřinkou a přáteli z práce nebo to bylo ze skříně? No to je jedno, Pavlík Pavlík nám to určitě osvětlí. eye popping smiley Ale na hovězí řízky si pamatuju úplně jasně. grinning smiley
Re: Vlastní příběh.......
20. 04. 2006 07:48
Pred 2 rokmi som zvolil cestu do Pisaku po dialnici, chcel som sa vyhnut pokutam za predbiehanie..atd po ceste cez plitvice, šak to poznate. Samozrejme že ma vymakli aj na dialnici, pri Zagrebe maju taky schovaný usek s obmedzenim 80. Z prvotnych 800 kuna som to za pomocí smutných oci mojich malych synov zjednal na 200, samozrejme bez papierika. Celý zbytok cesty ma to žralo, kolko zmrzlín to mohlo byt. V Pisaku som pred ubytovaním zaparkoval pred obchodom pri telefonnej budke. ( sak to tam poznate) Moji domaci su hned pred tymto obchodom a ponukli mi nastahovanie o hodinku, a aby som si auto preparkoval na ich placek ( o 10 m dalej) Uz sa mi nechcelo do auta sadat, ale dal som si povedat. Preparkoval som a sli sme na prechadzku na plaže. Po hodinke som sa vratil k autu a pri telef. budke kde som parkoval bol rozmlátený VW. miestny cernohorec ( sak ho poznate, cele dni sedi s flaškou pivana schodoch pri kostole) ho svojou starou Zastavou zrušil a ešte v tel budke zranil nejaku nemku. V tom momente sa mi incident s chlapcami v placatých capiciach zdal ako úsmevná epizóda.
Re: Vlastní příběh.......
20. 04. 2006 08:31
Kde nechal babičku Magdu a tchýni Zdenu?

Re: Vlastní příběh.......
20. 04. 2006 21:03
emm:gemm pěkný příběh,ale chci se optat ?Nešetřil jsi potem na zrzce.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lada (20. 04. 2006 21:14).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 215
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.