Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytovani na Istrii

Autor paradoni 
Ubytovani na Istrii
27. 03. 2006 19:07
Zdravim,chci vyrazit poprve autem na dovolenou.Vybrali jsme si Chorvatsko,ale kvuli malym detem by jsme nejradeji co nejblize-tedy na IStrii..Jake tam je prostredi? Mate nejaky tip na levne ubytovani? cca 10 Euro za osobu na den? Jednalo by se o dve rodiny-4 dospeli + 2 deti do 3 let...Muzete poslat nejake informace, tipy, zkusenosti, fotky? Díky



Upraveno 2krát. Naposledy upravil (27. 03. 2006 20:59).
avatar Re: Ubytovani na Istrii
27. 03. 2006 22:01
Istrie je v sezóně červenec a srpen nejdražší místo s celého Chorvatska.Ta cena je nereálná v podstatě v celé zemi.Navíc pokud jde o lokality vhodné pro malé děti tak na Istrii jich zas tak moc není,poněvadž se jedná hodně o kamenité pobřeží.Takže raději trošku dole na jih.Třeba Omiš,Makarská apd.Ale těch míst je samozřejmě více a pokud jde o vzdálenost tak si hlavu nedělejte,dálnice je až do Splitu a ta je jiná než naše D1.

MirekŠi
redekkk
Re: Ubytovani na Istrii
27. 03. 2006 22:27
Není to pravda.Loni jsem uvažoval úplně stejně.Máme dvě malé děti a taky jsme chtěli jet co nejblíž tak jsme si vybrali na Istrii Poreč.Ubytování nás stálo pro čtyři osoby 9500kč se vším všudy+ cesta.Poreč je velmi krásné město,pláže jsou velmi pěkně upravené,pro děti plno atrakcí,ubytování bylo taky velmi pěkné.Nám se tam velmi líbilo,proto tam letos jedeme znovu
resstless
Re: Ubytovani na Istrii
28. 03. 2006 06:49
to: redekkk
Máme taky 2 malé děti ( 4 a 1 rok ) a to samé jsme prodělali i my.
Loni jsme byli taky na Istrii v Poreči a jezdili jsme do plave nabo zelene laguny. Bylo to super koupání i pro děti a taky prostředí pěkné.

Kam jste chodily na pláž k moři ??
Přímo na městskou pláž ve městě nebo taky do těch lagun nebo uplně někam jinam ?? Plánujeme tam někam jet letos opět.
Re: Ubytovani na Istrii
28. 03. 2006 07:27
To: redekkk + To: resstless
Ahoj,diky za info..Muzete mi poslat na email nejake podrobnejsi informace o ubytovani v soukromi, o cenach, o prostredi, kolik se plati za 2 lete dite atd. Dekuji moc
Anonymní návštěvník
Re: Ubytovani na Istrii
28. 03. 2006 10:44
My jedem do Seline je to asi 3 km. od Starigrad-Paklenica a 30m od břehu je asi 1m vody pro děti ideál.Můžu poslat foto jedem 6.7-15.7hot smileyhot smileyhot smiley
Re: Ubytovani na Istrii
10. 04. 2006 11:51
Cena 10 euro za osobu je reálná, tolik jsme platili v apartmánu na jihu Istrie, děcko bylo za 6 euro (přímo majiteli, apartmán cca 500m od moře).
Re: Ubytovani na Istrii
17. 05. 2006 22:44
Chválíte to a cena vypadá skvěle. Můžu poprosit o bližší kontakt na ubytování, o kterém píšete? Díky
Re: Ubytovani na Istrii
19. 05. 2006 14:10
Nemáte někdo prosím tip na ubytování v okolí Fadžany nebo Puly a dobré oblázkové pláže či jiné postřehy.
Re: Ubytovani na Istrii
05. 06. 2006 14:38
Ahoj,my se chystame s kamoskama na prodlouzeny vikend v cervenci.V UT 4.7. pres noc jet tam a v nedeli po obede zpet.Chceme nekam na istrii,aby to bylo co nejbliz. Doufam,ze vyjde pocasi.Chci se zeptat,mam si dopredu najit ubytovani nebo to zvladneme v pohode az na miste? Vite nekdo o nejakem hezkem miste? Levne ubytovani,nemusi to byt zadne centrum spolecenskeho deni.Bereme to opravdu jako takovy delsi vylet,relax a hlavne si chceme uzit more a slunicka.
Re: Ubytovani na Istrii
07. 06. 2006 07:49
mohli by jste mi prosím poslat nějaký ten kontakt na to ubytování na istrii, prosím! chystám se ted koncem června, díky moc. 12fc@seznam.cz
Re: Ubytovani na Istrii
07. 06. 2006 13:06
Ja jsem tetkom na druhé straně Istri v Mošćenicke drage. To je cca 20km od Rijeky. Když si porovnáte cenu benzínu když jedete na jih, to že v autě strávíte přes 15-16 hodin (Makarská). A cenu ubytování na Istrii vyjde to nastejno, mimochodem sem to jedívám za 8 a půl hodiny. winking smiley
majocka
Re: Ubytovani na Istrii
07. 06. 2006 14:04
a aké je tam počasie?
Re: Ubytovani na Istrii
07. 06. 2006 14:57
Mrak je nad vodou, je teplo 25°C, voda ma 19°C...
celkem přijemně
-----------------
www.prognoza.hr
-----------------
majocka
Re: Ubytovani na Istrii
08. 06. 2006 10:23
a nie je zima na kúpanie?
Re: Ubytovani na Istrii
08. 06. 2006 16:14
ee je docela teplo... jo jedině když zrovna Itali pošlou zlej vitr.
Re: Ubytovani na Istrii
08. 06. 2006 22:20
Ahoj cestovatelé,
jezdím na Istrii již několik let za sebou, dříve i dolů, ale vzhledem na děti chci abych byl u rybníka co nejdříve. Nemůžu si ztěžovat a jsem spokojen. Koupání pro děti vždy v pohodě, mezi skálami jsou překrásné výběžky oblázkových pláží(ne všude, nutno vybrat) nebo přímo pláže. I místečka s naplaveným pískem, tak na tři bábovky jsou.
Při výběru je nutné vědět co od toho chcete, jestli klídek nebo taneček, polopenzi(úžasné žraso-bufet) nebo vařit sami, tobogány nebo holou pláž. Je tu vše. Jezdím těsně před nebo po sezoně. Loni Valbandon-soukromí 5dní.k vodě asi 500m vzhledem k prckovi autem.Pláž u super kempu s bazénem. Na seznamu zadej Valbandon-zelený barák-fotky, ale prodali to a mají jinej. Jsou tam i ceny a kontakt v ČR. Pak přesun do Rabacu, Neptun s polopenzí-super.
Loni Villas Rubin u Rovinje s polop., ubyt. starší bungalovy pro nenáročné, děti do 6.zdarma, do 14 za 1/2, jídla hafo, bazén tobogán, animace to i v Rabacu.
Před tím Zelená Laguna u Poreče, taky bezva. Před tím Novigrad několikrát.
Všude čisté moře, pláže, romantické prostředí, historie Pula, Rovinj, Poreč, Labin....
Chorvatsko je, podle mě,krásné a záleží jen, kde se to právě vám líbí víc nebo míň.
Letos valím 24.6. Amarin u Rovinje a koncem srpna doufám repete.
Hezkou dovču přeje Hoblinathumbs up.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hoblina (08. 06. 2006 22:23).
Re: Ubytovani na Istrii
09. 06. 2006 16:31
Reklama?
Re: Ubytovani na Istrii
13. 06. 2006 21:07
Cau, Chorvatsko mám prolítaný od Rabu až po Makarskou, autem, vlakem, busem, s lodí, se skůtrem, ale letos mám tošku zapeklitej problé.Mám malýho kluka a na konci srpna bych se chtěl jet vykoupat k moři, malýmu bude 6 měsíců tak hledám něco co nejvíc na severu na Istrii, ne ostrov, kdyby byl problém at můžu jet rychle do republiky. Hledám apartman s kuchynkou blizko vody at nemusím tahat slunčník pro něj moc daleko, ale zaroven at je to trosku někde kde je i promenáda a je tam trošku živo na večerní procházky, nemá někod kontakt na majitele takovýho apartmánu ? S malým si netroufám jet jako vždycky - na blind. Díky
Re: Ubytovani na Istrii
30. 06. 2006 17:12
Ahojte,prosím vás,máte někdo tip na nějaké ubytování na Istrii?Ale levně,tak kolem 10 Eur,chtěli bychom jet koncem srpna.Prosím pošlete kdyžtak i na můj meil,budu moc ráda,jestli mi někdo dáte tip.Děkuji moc,hezký den
Re: Ubytovani na Istrii
29. 07. 2006 12:26
Prosím o kontak,jedná se mi o ubytování v apartmánu na Istrii.Protože už dovolenou mám za sebou tak je vcelku jedno kde,chci se ještě pár dnů v srpnu vykoupat v moři.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 196
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.