Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ubytovani cestou

Autor hankak 
hankak
Ubytovani cestou
16. 01. 2006 12:45
Ahoj, muzete me nekdo poradit. Letos jsme se rozhodli, ze cestu na Makarskou rivieru nepojedeme najednou, ale asi okolo Zadaru bychom prespali a pak pokracovali dale. Loni jsem mela mikrospanek, nastesti se nic nestalo, nebot manzel hlidal. Nebo nevite o rozumnem ubytovani nekde cestou? Mame sebou 2-lete dite. Moc diky.
bubu
Re: Ubytovani cestou
16. 01. 2006 12:52
Hanko,koukni na forum doprava-na 3 stránce tam máš diskuzi,kde odpočívat na cestě k moři.Ať dobře dojedete.
Hankak.
Re: Ubytovani cestou
16. 01. 2006 13:59
Moc diky za info. H.
pavča
Re: Ubytovani cestou
16. 01. 2006 16:22
Vloni jsem se cestou na Pelješac do Žuljany nechal inspirovat tímto forem a přespal jsem v Ráztoce na předměstí Kninu.
Můžu jen doporučit. Byl jsem v sezoně v srpnu a žádný problém. Buď je tam možnost u vody ve mlýnech, nebo nahoře ve vesnici kousek od školy. cena 11 euro.Krásný pokoj se sociálkou.
Vodní mlýny stojí také za vidění.
Pokud nemá volno jeden, zatelefonuje a hned je místo jinde.Jsou tam na to prostě zařízení.

Šťastnou cestu
Hankak
Re: Ubytovani cestou
16. 01. 2006 17:48
Moc diky, ale my chceme pouzit dalnici.
Re: Ubytovani cestou
16. 01. 2006 21:52
Raztoke nie sú predmestím Kninu,ako bolo omylom uvedené, ale miestnou časťou mesta " Slunj" asi 2O km pred Plitvicami.Odbočiť vpravo tesne za mostom po označení mesta " Slunj".Ináč informácie o vhodnosti miesta na nocľah sú správne.
Re: Ubytovani cestou
17. 01. 2006 12:37
No, každému vyhovuje něco jiného. Já beru vždycky s sebou malý stan a spacáky, vyjíždíme z domova ráno, dotáhnu to někam k moři a tam přespíme v kempu. Na Makarskou riviéru přijíždím dopoledne a vyspalý. Malý jel s námi poprvé, když mu bylo rok a něco. grinning smiley
marta 29
Re: Ubytovani cestou
26. 05. 2006 10:08
jezdíme tahem je nejlepší se střídat tak krásnou cestu.
Re: Ubytovani cestou
28. 05. 2006 17:39
Minulý rok jsme sjeli z dálnice na výjezdu Zadar II a v první vesnici a první chalupě, kde bylo napsáno Sobe jsme se zeptali, jestli mají volno a měli. Tak jsme tam přenocovali a pak pokračovali na Černou Horu. Vzhledem k tomu, že Sobe bylo napsáno skoro na každé chalupě si myslím, že nemůže být problém při cestě přespat právě u Zadaru.
Re: Ubytovani cestou
28. 05. 2006 19:59
Jestli chcete použít dálnici tak musíte sjet nějakou odbočkou, ať už Zadar1 nebo Zadar2 (ten je podle mne lepší) Gornji Zemunik cca.5km nebo i Benkovac. Po přespání se opět na dálnici vrátíte. Jen se nelekejte množství zchátralých a opuštěných domů (oblast Zemunik), zde byla enkláva srbů a po válce oblast opustili. Ať již v okolí Plitvic (stará cesta) nebo Zadarské županje přespání seženete, jen nesmíte jet moc dolů abyste se nedostali až do pásma pobřeží, tam na jednu noc neradi berou a ceny jsou také někde jinde.
pavka
Re: Ubytovani cestou
29. 05. 2006 08:55
Máte někdo zkušenosti s přespáním v okolí Gracače?Kemp tam asi nenajdeme,ale privát tam snad je?Plánujeme,že sjedeme z dálnice ve Svetem Roku a někde to zapíchnem.
Re: Ubytovani cestou
29. 05. 2006 10:48
Tento pátek spíme tady - [www.aparthotel-buratovic.hr] - našel jsem si to na netu, snad to bude OK.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 166
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.