Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

ceny na ostrovech

Autor pavkakral 
Re: ceny na ostrovech
13. 08. 2007 11:52
Pelješac je unikát, svou polohou, přírodou, faunou i florou, divokostí na jižní straně, skalními masivy, díky tradičnímu vinařství - které bude mít vždycky před turismem přednost - proto i díky řídkému osídlení a výstavbě v oblasti Dingač, proto je krásný, proto at tam jezdí jen ti, kteří toto dovedou ocenit, pro konzumního turistu to není, VSECHNO je daleko, infrastruktura žádná, pár obchůdků a pár hospůdek, nelze porovnávat s vybaveností jiných turistických středisek, je to luxusní místo matky přírody.
mm
Re: ceny na ostrovech
13. 08. 2007 12:28
to Smajlíc: absolutně výstížné - proto tam tak rád jezdímthumbs up
Re: ceny na ostrovech
13. 08. 2007 13:08
Smajlíc, tak to se tam moc těším, to jsi mě potěšil, protože to co naše rodina letos potřebuje ke štěstí je klid, příroda a zase klid smiling smiley
avatar Re: ceny na ostrovech
13. 08. 2007 15:51
Smajlíc:takhle bys o Pelješacu neměl psát.Takhle tam nalákáš ještě víc lidí a to přece nepotřebujemgrinning smileygrinning smiley
Re: ceny na ostrovech
13. 08. 2007 16:02
Neboj, nejsou místa, všude se budují nové vinice a ty mají přednost před turismem, navíc chorvat.zákony jsou velmi přísné a územní plány konkrétně na Pelješci velmi striktní. Zaplatbůh, získat stavební povolení je takřka nemožné, proto ted nastal boom v prodeji a rekonstrukcích tzv.viničních kamenných minidomečků(dříve pro kozy) nebot ty mají staré stavební povolení,jsou zapsány v katastru a tím pádem vzrostly na atraktivitě, i když jsou vzdálené moři, nicméně mají super slunečnou polohu a nádherný výhled.
Re: ceny na ostrovech
13. 08. 2007 16:38
Jariku, četla jsem tu, že se chystáš do Bolu, a dokonce na dva týdny. Já tam jedu o týden později, od pátku 31.8. Už se nemůžu dočkat, závidím ti, že jedeš o týden dřív smiling smiley Na jiném místě jsem četla, že budeš blízko toho jejich kostela - či kláštera. Já taky, máme ubytování kousek od něj. Na jaké ulici máš být? Ne že bych se chtěla setkat, to ani ne, nechci Čechy ten týden ani vidět grinning smiley - ale zajímalo by mě, jestli náhodou nebudeme od sebe kousíček grinning smiley

Na poloostr. Pelješac jsem byla, vlastně moje jediná dovča v Chorvatsku zatím. Byli jsme jednoduše v kempu, blízko Orebiče, ale jak se ta osada jmenovala, to nevím (možná něco jako Kučište) ... Od Orebiče to bylo jakoby na sever podél moře - jestli se tomu dá říkat sever smiling smiley Mně se tam moc líbilo, ale přímo v Orebiči moc ne. Korčula skvělá.

A sorry že jsem trochu off topic smiling smiley



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Lenis (13. 08. 2007 16:42).
Re: ceny na ostrovech
13. 08. 2007 20:03
Lenis jedu do apartmánu, který je Davidově ulici. Jedná se o penzion Ana. Kam ty? Musím tě ale zklamat, protože i když neuvidíš mě, tak češtinu uslyšíš stejně. V Chorvatsku to snad ani jinak nejde.
Re: ceny na ostrovech
18. 08. 2007 08:53
Jarik no s tím počítám, že češtinu uslyším, ale nechci jí cíleně vyhledávat grinning smiley my jedeme na ulici Tina Ujeviča, to je kousek. A vila se jmenuje Antonia. Musí to být asi opravdu jen kousek od sebe.
Re: ceny na ostrovech
18. 08. 2007 19:43
Ano, je to jen kousek. Ty tam jedeš od cestovní kanceláře?
Re: ceny na ostrovech
19. 08. 2007 12:58
Jarik, sehnali jsme si ubytování přes chorvatskou agenturu, Adriatica - tak doufám, že bude všechno v pohodě. A jedeme autem. Původně jsme měli jet až v noci z pátku na sobotu, ale před týdnem nás napadlo jet už ve čtvrtek - a šlo to, mají volno. Takže si to o den prodloužíme smiling smiley
Re: ceny na ostrovech
19. 08. 2007 19:36
Jasně. Tu agenturu znám. Já jedu první týden prostřednictví české CK, protože dostávám v práci příspěvek, díky kterému nelze sehnat ubytování levněji thumbs up grinning smiley Druhý týden si vždy něco seženu na místě.
Re: ceny na ostrovech
19. 08. 2007 20:30
tak si to užij, snad bude pěkný počasí smiling smiley
Re: ceny na ostrovech
20. 08. 2007 11:41
Bude, určitě lepší jak tady.
Re: ceny na ostrovech
20. 08. 2007 11:42
Jinak díky za přání a neboj, ty se také dočkáš. Nějaké sluníčko ti ještě schovám.
Re: ceny na ostrovech
21. 08. 2007 14:45
jo, já nějak ani nemám strach, že by bylo vyloženě hnusně. A kdyby nebylo teplo, máme s sebou kola. Dneska jsem si koupila ještě kruh do vody grinning smiley už aby to bylo !
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 248
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.