Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Murter

Autor Genesis 
avatar Re: Murter
03. 05. 2007 07:43
to bioubi - ta slepá ulice se jmenuje Pod Raduč - posílám jeden kontakt - Kožuličovi - mario.kozulic@si.htnet.hr, tel. 000385-22-434385. Jinak je ubytování v této lokalitě dost drahé, app. 4+1 v hlavní sezóně 80÷100 Euro. Ale jinak je to tam super!!!
Re: Murter
03. 05. 2007 09:14
Prosim, nema niekto skusenost z cestovnou kancelariou LORI Tours z chorvatska, ktora pokryva ostrov murter... Ak ano, aka je ? dakujem za odpoved...
Re: Murter
03. 05. 2007 15:32
Este by som sa chcela spytat tych, co uz na Murteri boli, ci si na nieco treba dat pozor, niecoho sa vyvarovat alebo co naopak treba zazit a tak.. proste co by ste povedali niekomu, kto sa tam chysta po prvykrat a s ocakavaniami :-) dakujem... pekny dnik vsetkym :-)
Re: Murter
03. 05. 2007 17:04
Je to malilinký ostrov, nehrozí žiadne iné nebezpečenstvo ako inde.Iba dva krát za deň zvíhajú na polhodinku most a vtedy sa tam nedostaneš. Ale už si nepamätám presne o koľkej, ráno okolo poldeviatej až deviatej a poobede takisto niečo okolo piatej. Rada si nechám aj ja poradiť nejakú výletnú loď, lebo tento rok by sme radi išli, hlavne takú , kde sa je a pije koľko hrdlo ráči...:-)Ale možno už také nechodia. Zmrzlina je tam lacnejšia o kunu ako napr. v Biograde a vynikajúca . V prístave na konci Murtera stavajú veľké drevené lode do zámoria, tak to je asi tak taká zvláštnosť.
avatar Re: Murter
03. 05. 2007 21:52
Díky za info. Zkusím to. Bob
Re: Murter
17. 05. 2007 08:42
Lotos bych chtěla jet s rodinou na ostrov Murter. Jsme dva dospělí a děti 7 a 14. Neví někdo o levném ubytování v soukromí v této lokalitě? Díky.
Re: Murter
17. 05. 2007 08:44
Lotos bych chtěla jet s rodinou na ostrov Murter. Jsme dva dospělí a děti 7 a 14. Neví někdo o levném ubytování v soukromí v této lokalitě? Díky.
Re: Murter
17. 05. 2007 11:45
Agentura Lori - majitel se jmenuje Lorenc Magazin. Je to sympatický mladý muž.
Měli jsme před dvěma lety pronajatý domek Magda i s loďkou. Bylo to super.
Nejlepší dovolená. Jestli chceš vědět víc, tak se ozvi
Re: Murter
17. 05. 2007 11:46
Agentura Lori - majitel se jmenuje Lorenc Magazin. Je to sympatický mladý muž.
Měli jsme před dvěma lety pronajatý domek Magda i s loďkou. Bylo to super.
Nejlepší dovolená. Jestli chceš vědět víc, tak se ozvi
Re: Murter
17. 05. 2008 18:59
ahojte

o 13 dni sa chystame na murter...po prvykrat smiling smiley ideme s 6 rocnou dcerkou, tak ma zaujimaju akekolvek informacie o tom, kde je najlepsie sa ubytovat, pripadne kto ma aj nejaky kontakt, tak mozte poslat
nemame nic dohodnute vopred, ideme na blind
ake su tam plaze
nastudovala som ze slanica a hramina.

dakujem tym co tam uz boli a vyjadria sa, ako to vyzeralo napriklad minuly rok, kedze tieto prispevky su tu z roku 2006

caute
leguan
Re: Murter
21. 05. 2008 08:03
nemuzu poradit presne, ale pokud pojedete napr. do meste Jezera, coz je jedno z mala meste na Murtru, tak tam kazdy druhy dum nabizi ubytovani... pekne domy, zahrady... a je toho tam spousta. Byli jsme tam po sezone a "nahaneci" stali i v Tisnu (prijezd do mesta), navic hned za oteviracim mostem je turisticka kancelar, ktera ubytovani pomaha hledat. A vsude je tam pekne
miška
Re: Murter
21. 05. 2008 17:25
My sme sa vzdy obratili na Jezera tours [www.jezeratours.com], ale určite u domácich priamo je to najlacnejšie. My sme chceli istotu, pretože máme deti a hlavne ja som bola v tomto ohľade bojazlivá a nakoniec sme si u nich vždy objednali vopred, raz dokonca 6 hodín pred vycestovaním....spinning smiley sticking its tongue out Nervy nevydržali. Boli sme tam celkovo 4 x, vrelo odporúčam a aj závidím. My ideme na Rab a tento týždeň nám poriadne zdražel trajekt......
Re: Murter
21. 05. 2008 19:48
diky krasne zatial

len dufam ze to pocasie v chorvatsku sa umudri....ma nato zhruba este 10 dni smiling smiley
Re: Murter
15. 02. 2009 18:02
Máte někdo osvědčený kontakt na ubytování na Murteru???
Díky Mirek
Re: Murter
17. 02. 2009 17:08
osvedčený kontakt mám. chorvatsko.webtip.sk
tú stránku som spravil ja, je to ale len skopírovaná ponuka od mojho uz teraz kamaráta s ktorým som sa zoznámil ked sme cez neho isli na murter prvý krát. napíšte mi na chorvatsko@webtip.sk a buď si vyberte z ponuky na stránke alebo Vám dám kontakt priamo na neho (Marko).
Re: Murter
26. 02. 2009 14:13
Nevíte někdo o nějakých stránkách restaurace v Murteru? Chtěl jsem tam ze zvědavosti okouknout ceny. Dík.
avatar Re: Murter
26. 02. 2009 14:31
Pizzerie u pláže Slanica .


Re: Murter
28. 02. 2009 16:41
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil radek (09. 11. 2009 18:27).
Re: Murter
28. 02. 2009 20:06
Re: Murter
02. 03. 2009 20:06
Kudu, taky jsem tam chodili... číšník mi donesl pizzu i přes vodu na "naši" plážičku. paráda
avatar Re: Murter
21. 08. 2009 12:01
Máte ,prosím, niekto skúsenosť s kúpaním na Murteri začiatkom októbra(říijna)?
Konkrétne pláž Slanica-teplota vody,počasie,obsadenosť.
Vopred ďakujem!smiling smiley
Re: Murter
23. 08. 2009 23:01
Zkušeností asi moc nebude... Nicméně počasí je v říjnu obvykle lepší než v září. Teplota moře závisí na tom, jak koncem září bude foukat bóra (když hodně, bud studené). Pláž bude ve všedních dnech liduprázdná, o víkendech záleží na počasí.
avatar Re: Murter
24. 08. 2009 17:16
Ďakujem,hľadám vhodné miesto na strávenie predĺženého víkendu.Mám tip na tri lokality,okrem Murteru ešte Bašku a Živogošče.Chceli sme ísť do Senj,ale rozhodli sme sa kvôli pohodliu pre hotel.yawning smileyPre Murter a Bašku je plusom kratšia cesta,pre Živogošče zasa poloha.
Viem,že počasie je všade lotéria,ale asi čím južnejšie tým teplejšie.Asi.eye rolling smiley
Objednať musíme min. dva týždne vopred,tak budem sledovať počasie a veriť,že to vyjde.
avatar Re: Murter
24. 08. 2009 20:12
Dada, pokud nemáte malé děti tak bych pláž Slanica asi vynechala. Sice říkají, že je to jedna z nejhezčích pláží na Jadranu, ale mě vůbec nenadchla. Připadalo mi to tam jako na Balatonu. Pořád jdeš a pořád máš vodu po kolena. A jak je písečné dno, tak voda je zakalená.
avatar Re: Murter
24. 08. 2009 20:45
Tak toto sme zažili na pláži v Lopare,dcérka mala 2r.,tak si užívala.Teraz má už 6 a zvládne aj kamenisté a štrkové vstupy do vody.
Ďakujem za reálny popis pláže,mala som také "podozrenie",čo sa týka čistoty.smiling smiley
Re: Murter
28. 08. 2009 10:01
Mně se na pláži SLanica nelíbilo vůbec, jeli jsme tam na výlet...bylo tam lidí, že si to snad nikdo nedokáže představit....to jsem opravdu ještě nezažila...voda 200 metrů od břehu ani ne po kolena, voda špinavá...otřes...jinak ostrov jako celek se mně líbí...ale na dovolenou bych tam opravdu nejela...
Re: Murter
26. 09. 2009 13:40
Slanica je dokonalá, když nejste na tom začátku, v "zálivku", ale jdeme cestou podél sklad dál. pak jsou tam obrovské kamenné bloky, na kterých se nerušeně opalujete, racci přilétají až k vám a voda tak po metru až metru a půl klasicky hluboká na plavání a potápění... jen nebýt na tom začáku, bývá přeplněný rodinami s dětmi

leg
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 253
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.