Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen

Autor dusivka 
Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
04. 07. 2012 12:11
Neměl byste někdo tip na ubytování na klidném místě, stranou ruchu a center, nemusí to být nutně robinzonáda, ale prostě abysme se psem (labrador) neobtěžovali okolí a okolí neobtěžovalo nás :-) Chceme vyrazit září nebo začátek října, je jedno kam - i když až úplně dolů kvůli psovi asi ne. Jsme nenároční, obejdeme se i bez el. proudu., na typu pláže mně vůbec nezáleží, bežně se koupu ze skal, pes to snad zvládne taky (i když mám strach z ježků). Nemusí to být ani přímo u moře, pár set metrů dojdeme. Počítám s tím, že budeme platit celý "apartmán", dům.

Je mně vždycky v chorvatsku líto když mně na konci domácí prosí ať je příště kontaktuji napřímo a ne přes agenturu, která schlamstne "50%"
Kdyby tak byl kontakt přímo na majitele tak bych byl velmi vděčný.

Děkuji

Pavel



Upraveno 2krát. Naposledy upravil dusivka (02. 06. 2013 09:54).
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
06. 07. 2012 15:56
Vřele doporučuji, budete tam v celém domě zaručeně v uvedenou dobu již sami, pes tam není problém. Malá vesnička Šparadiči. Apartmán je 7 metrů od moře (skutečně), betonové molo u vody vlastní. V té době dáte za apartman ne více než 40 E. Pokud se rozhodnete, napište mně SZ, mohu majiteli napsat, bydlel jsem tam opakovaně a každý rok s ním posedím. Platí se na místě, přímo, bez agentury, čisto a veškerý potřebný komfort.

www.chorvatske.cz/hunjadi
avatar
mdr
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
07. 07. 2012 12:57
Taky bychom možná šli, asi dva nebo čtyři lidi plus dva psi, ale mám otázku - co naturismus? Dá se tam koupat úplně bez? Díky.
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
08. 07. 2012 21:17
Ne, naturismus na tomto místě není možný, psi se akceptují, ale pokud možno malí a klidní, neštěkající a neobtěžující. Přírodní výběh pro psy a jejich hovínkovou potřebu či obchcávaní domů a plotů se tam neakceptuje. Nedělám si legraci, na tomto místě se to dost sleduje.
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
09. 07. 2012 08:25
Tak vyzkoušejte toto: www.ihvar.cz. Ubytování sice neznám, ale byl jsem se tam podívat a myslím, že je to jak dělané pro Robinsona yawning smiley.
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
09. 07. 2012 13:13
To vypadá úžasně!!! Díky moc - i ostatním za tipy. Času ještě dost, takže pokud někdo ještě něco zajímavého bude mít tak sem s tím. Myslim že krásných míst je opravdu hodně ale dopátrat se konkrétního ubytování je zatraceně těžké - hodně lituji, že jsem na místech která se mně líbili nezazvonil (pokud to šlo) a nezkusil zjistit podmínky - super odlehlá místa - naprosté soukromí jsme viděli i na Brači na severozápadě ostrova a i na Krku pod Vrbnikem dál na jih.
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
06. 03. 2013 11:05
Chtěl bych toto téma oživit - neměl by někdo tip na samostatný oplocený objekt bez domácích?
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
02. 12. 2013 19:09
Taktéž oživuji, klidné, oplocené místo bez domácích a za rozumnou cenu, dá se najít?
Mia
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
04. 01. 2014 20:38
Oplotené to nie je, ale dom sa nachádza na konci ulice, resp. mestečka, ďalej je už len poľná cesta a les, takže venčenie psa úplne v pohode. Apartmány vybavené komfortne, s balkónom a pohľadom na more, pes tam nie je problém. Lesíkom sa dá prísť na prírodné pláže, kde psov tolerovali, bývalo tam málo ľudí a veľmi pekne.

[www.booking.com]
Mia
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
04. 01. 2014 20:44
Je to apartm. Tila.
Mia
Re: Robinzonáda, samota, klidné místo pro dva a psa - září/říjen
04. 01. 2014 20:49

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 232
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.