Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Komplex Girandella - Rabac

Autor astrid 
Re: Komplex Girandella - Rabac
11. 08. 2005 19:24
Ha, ha, ha, to sme se zase pobavili!!!
Nepiš o tom, že si "našel webkameru", když je všeobecně známá. To sem rovnou napiš, že si objevil Ameriku, Ferdo Brablenče.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Komplex Girandella - Rabac
12. 08. 2005 06:30
Pobavili ale na tvůj účet....no pro všechny neni všeobecně známá...našel sem ji pro sebe a kdyby někoho konkrétně zajímala kamera nejblíže rabacu tak ji tu má...
Ameriku sem neobjevil, kdo je ferda brablenec nevim-asi nějaký tvůj stejně "chytrý" kamarád....
Re: Komplex Girandella - Rabac
12. 08. 2005 08:13
Ustupuji hrubé síle - máš pravdu. A až najdeš "novou kameru", založ prosím, nové vlákno.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jarda (12. 08. 2005 08:22).
Re: Komplex Girandella - Rabac
13. 08. 2005 16:24
Jedu do Rabacu apphotel Pluton a švagrová do Giradelly od CK Talgo. Dle porovnání na netu bezkonkurenční ceny. Již jsem tam kdysi ( 1994) byl. Moře se mi tam líbilo a delfíny jsme viděli v Ravni, asi 10 km za Labinem přímo z pobřeží. Kámoš byl v Plutonu v červenci a spokojenost. Jejich známým tam ale vybrali pokoj. Šli pouze po penězích a sebrali řetízek. Foťák a doklady nechali. Naštěstí tam moc peněz neměl, mimo ně ještě nějáký skopčáky.
Hodně štěstí a hezkou dovolenou všem - hoblina.
Re: Komplex Girandella - Rabac
15. 08. 2005 09:16
o to že nás vyberou strach nemám-děsí mě počasí.... přemýšlim jestli si nemám vzít vaťák....
avatar Re: Komplex Girandella - Rabac
13. 10. 2008 17:00
A jak to v Girandelle vypadá teď (ubytování, stravování, pláže)? Byl tam letos někdo v sezoně? Je to moje jedna z variant na příští rok 2009.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 146
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.