Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kaštel Štafilič

Autor ragor 
Kaštel Štafilič
09. 03. 2012 17:17
Ahoj všem chorvatomilům.Asi to zakládám špatně ale nikde jsem nenašel žádný příspěvek k destinaci Kaštel Štafilič.Má někdo přehled o tomto místu?
Re: Kaštel Štafilič
09. 03. 2012 17:33
Kdyby někdo něco znal z tohoto místa byl bych rád za jaké koli info.Zajímám se konkrétně o hotel a depandance Resort Resnik
avatar Re: Kaštel Štafilič
09. 03. 2012 19:57
Ahojte. Ještě taky hodně informací z "Polského fóra"...dokonce tam v těch místech teď jedna polská fóristka bydlí... píše hodně a dává obrázky zde... Kastely: [www.cro.pl]
Různé odkazy zde...Kastely: [www.cro.pl] Ale o Resniku tam asi není...R.
Re: Kaštel Štafilič
09. 03. 2012 21:26
avatar Re: Kaštel Štafilič
11. 03. 2012 11:52
Ahoj,
v depandance hotela Resnik sme boli v r.2000,v polovici septembra.Keďže už odvtedy prešiel hotel rekonštrukciou,moje dojmy -jednoduché,účelné,relatívne čisté ubytovanie s balkónom,bez chladničky a TV-už nemusia byť "aktuálne".Takisto bungalovy ešte len prerábali a neboli v tom čase obývané.
Dobrá poloha na výlety-medzi Trogirom a Splitom-dostupné mestskou dopravou,do Trogiru sme dokonca prešli peši.Pekná prechádzka popri mori cez ostatné Kaštely.
Najviac nás sklamalo more,špinavá pláž,vo vode plávali odpadky,voda tiež nebola najčistejšia.
Osobne si myslím,že dovolenka v blízkosti veľkých miest-Split,Zadar,Rijeka je hlavne pre milovníkov čistého Jadranu pravdepodobne sklamaním.thumbs down
Pre nás bola a dovolenky najradšej trávime na ostrovoch bez prítomnosti priemyselných centier.
Re: Kaštel Štafilič
11. 03. 2012 12:21
V Resniku jsme byli v r. 2008,máme dobré zkušenosti i když po všech recenzích z toho byly obavy. Bydleli jsme v bílém bungalovu- nejjednodušší, pro 2 osoby stačil, nové jsou růžové a žluté, ty jsou super!!!!, Strava All v pohodě, ale žádná zmrzlina, pití do 22 hod alko i nealko super . V době našeho pobytu byly pláže čisté, uklízeli každý den ráno, moře taktéž čisté a bez odpadků . Ležet se dá jak na slunci, tak pod stromy, Pro děti ideální. Je dobré si vzít varnou konvici na kávu, ta v nabídce nebyla.Pokud jedete autem, tak můžete zkusit koupání na Čiovu-perfektní. My jeli Busem , nabízeli fisch piknik na Čiovo s koupáním, výlet velmi pěkný. Večer klid, jsou tam většinou rodiny s dětmi, které jdou zavčas spát, pěkné posezení u bungalovu.Žádejte žlutý nebo růžový bungalov, pěknou dovolenou
Re: Kaštel Štafilič
11. 03. 2012 18:27
Franto díky za info.jedeme samozřejmě s dětmi 12 a 4 a s cestovkou na All a v červnu 27 400 mi příjde super cena.Snad to vyjde.ještě jednou všem díky
Re: Kaštel Štafilič
15. 04. 2012 14:50
Prosím tě franto.Ještě maličkost,na mapce jsem viděl vedle Resniku letiště splitské vzdušnou čarou tak 1-2 km.To mě docela děsí.Bojím se že tam moc klidu nebude.A ještě se chci optat zda tam v tom areálu Resnik jsou nějaké obchůdky na občerstvení zmrzka a tak.Dík.
Re: Kaštel Štafilič
15. 04. 2012 19:23
Letadel se nebojte,nejvíce létají o víkendu. My ten hluk ani nevnímali, je to také atrakce pro děti, vidět jak letadlo vzlétá.Obchůdek je tam jeden malý,takové smíšené zboží. Zmrzlina v plážovém baru,jinak nic, vynahradíte si to v 4km vzdáleném Trogiru,pokud jste autem ,bez problémů. Pojedete-li Busem ,nejezděte do Trogiru taxíkem! Nás šíleně natáhli, zpět už jsme jeli dopravou, jezdí asi každou hodinu 12 kn
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 87
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.