Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kanica - zná někdo?

Autor Denina 
Kanica - zná někdo?
08. 03. 2012 13:07
Zná někdo? Forum jsem prohledávala, ale nic nenašlo... Moře, pláže, okolí
avatar Re: Kanica - zná někdo?
08. 03. 2012 13:25
Re: Kanica - zná někdo?
08. 03. 2012 15:36
Neumím hledatangry smiley Díky
Re: Kanica - zná někdo?
08. 03. 2012 18:22
Tak jsem se ti trochu podívala,záleží,kde budeš ubytovaná,ale většinou jsou tam betonová plat,ale jinak píšou,že někde jsou i oblázkové pláže nebo kamenité,jinak podle map na Goglu je to zátoka,přece jenom si to zkus vyhledat,nic to není,podotýkám,že jsme tam nebyli,jen co vidím na mapě.
Re: Kanica - zná někdo?
09. 03. 2012 13:56
Taky by se mi líbilo zjistit něco víc.
avatar Re: Kanica - zná někdo?
09. 03. 2012 17:19
Ahojte. Tady je pár fotek z "Polského fóra" - Kanica. [www.cro.pl] Píšou, že tam dojíždí auto s pečivem - vždycky zatroubísmiling smiley - nově - prý - už teď vozí takto i ovoce a zeleninu. Je to místo, kde není hluk, množství lidí, nejsou bary a diskotéky. Místečko pro zcela klidnou dovolenou. Je tam taky krásný pohled na otevřené moře. Byla jsem kousek vedle Rogoznice/ale z druhé strany směrem k Primoštenu/ podobná lokalita - v Zečevu - a bylo to moc fajn. Zdraví R.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Rero (09. 03. 2012 17:42).
Re: Kanica - zná někdo?
09. 03. 2012 17:42
Krásné fotky, moc se mi líbí.
Re: Kanica - zná někdo?
12. 06. 2012 22:10
Ahoj, nebyl jste prosím někdo zde [] popř. poblíž tohoto apartmánu? Uvítám jakékoliv info, hlavně o plážích (jedu s dvouletým dítětem), kde se dá nakupovat, apod. Moc děkuji.
Re: Kanica - zná někdo?
05. 05. 2013 16:53
Kanica - dedinka mojich snov :-) Žijem asi 20km odtial a ked je čas zbožnujem sa tam ist okupat. A prečo? Malo ludi, cez vikend par domacich, ktory tu maju dom a kupaju sa tu len turisti ktori tu v dedinke byvaju. More čistučke, keby nebolo slane, aj by som sa napila. Krasna zarezana mala zatoka, s plytkym vstupom do mora. Na brehu vacsie okruhliaky ( ja ich volam makke kamienky :-) par metrov od brehu je morske dno s bielym pieskom ( nie tym mutnym aky je zvacsa v Chorvatsku) ak sa tu aj deti hraju, po par minutach sa usadi na dne a more je opat priezračne. Na bočnych stranach zatoky su skaly a mola, kde sa da fajne ležat a opalovat. Kto ma rad plaže v štyle divočiny t.j. skaly, skaly a more, stači sa prejst popri mori par minut a najdete si miestečko. Pozor nie je tu chladok, nezabudnut na slnečnik alebo stan. Reštika je tu ok, pivo zmrzlina a grilovane jedla (naposledy obrovska porcia - dufam že to nezmenili), Ak mate male dieta, chcete klud, idealne, len sa cez obed schovajte do apartmanu, predsa len bez poriadneho chladku je to pre dietatko nebezpečne. Tolko o Kanici odo mna :-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 173
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.