Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 10. 2019 09:47
A na té protější, Napoleonské, jsi byl? Prima zážitek již jen cesta, pokud potkáš auto proti. Parkování taky fajn, nechtěl bych si tam splést jedničku se zpátečkou, či špatně zabrzit při parkování. A výhled je lepší jak ze Spanjoly, protože je kopec výše.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 10. 2019 08:24
… ale zase tam není tolik vidět na hradbách … grinning smiley

smileys with beer
15. 10. 2019 13:54
Také tam fouká....selfie s sebou. pro jistotu.

Druga domovina Hvar - Zavala.
07. 12. 2019 14:06
Dneska jsem zkoukl kamery v přístavech a v Sučuraji vidím stavební ruch vpravo od správní budovy při pohledu na pobřeží. Celá tato oblast se rozšiřuje, uměle navezený materiál. Nejspíš chybí parkovací místa, na koupání to asi nebude.
13. 12. 2019 22:37
chybi parkovaci misto za vetsi trajekt.
20. 12. 2019 10:04
Že by posílili provoz větším trajektem? Logiku by to mělo. Ale nějak by tam měl i vlnolam, je to dost na otevřené moře a při větším vlnění by mohly nastat manévrovací problémy. Jen tak uvažuji...
09. 01. 2020 08:51
Mohl bych poprosit o link na kameru v Sučuraji? Děkuji
09. 01. 2020 11:13
[www2.hak.hr]

ještě jsem viděl i jinou webkameru ze Sućuraje, ale teď nevím, kde ji hledat …

smileys with beer
17. 01. 2020 19:40
Zkusím poradit: v MT mám staženou appku HAK, tam kliknu na kamere a mohu si vybírat. Dále klik na trajektna pristaništa a tam jen pohledat.
Sučuraj je tam v pohledu na admin. budovu, kde je vidět onen stavební ruch a pak pohled na příjezd z vnitrozemí.
Snad pomůže.
Musel jsem poopravit. Kamery na HAK web Chorvatského autoklubu. HAC / Hrvatske autoceste/ mi tam skočilo automaticky jako při doplnění kreditu jednotky.
Pokud jsem někoho ošálil, omluva na dálku.

Druga domovina Hvar - Zavala.

Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fous 57 (19. 01. 2020 11:58).
20. 01. 2020 14:56
HAK Webcam Sučuraj.
22. 03. 2020 13:32
Tak už je ta potvora i na Hvaru ve Vrbosce. Infikovaný je tedy nyní v nemocnici ve Splitu. Nákazu si přivezl z Rakouska, kde pracoval jako číšník, choval se zodpovědně, takže se zdá, že nikoho nenakazil.
zpráva

24. 03. 2020 16:53
Jakoby toho všeho nebylo málo. Víte, že v neděl v noci byl požár - v blízkosti Ivan Dolac? Naštěstí nebyly zasaženy budovy...

[slobodnadalmacija.hr]

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 70
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.