Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kdo se chystá na HVAR??? (2)

Autor admin 
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
14. 10. 2019 09:47
A na té protější, Napoleonské, jsi byl? Prima zážitek již jen cesta, pokud potkáš auto proti. Parkování taky fajn, nechtěl bych si tam splést jedničku se zpátečkou, či špatně zabrzit při parkování. A výhled je lepší jak ze Spanjoly, protože je kopec výše.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 10. 2019 08:24
… ale zase tam není tolik vidět na hradbách … grinning smiley

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
15. 10. 2019 13:54
Také tam fouká....selfie s sebou. pro jistotu.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 12. 2019 14:06
Dneska jsem zkoukl kamery v přístavech a v Sučuraji vidím stavební ruch vpravo od správní budovy při pohledu na pobřeží. Celá tato oblast se rozšiřuje, uměle navezený materiál. Nejspíš chybí parkovací místa, na koupání to asi nebude.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
13. 12. 2019 22:37
chybi parkovaci misto za vetsi trajekt.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 12. 2019 10:04
Že by posílili provoz větším trajektem? Logiku by to mělo. Ale nějak by tam měl i vlnolam, je to dost na otevřené moře a při větším vlnění by mohly nastat manévrovací problémy. Jen tak uvažuji...
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 01. 2020 08:51
Mohl bych poprosit o link na kameru v Sučuraji? Děkuji
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 01. 2020 11:13
[www2.hak.hr]

ještě jsem viděl i jinou webkameru ze Sućuraje, ale teď nevím, kde ji hledat …

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
17. 01. 2020 19:40
Zkusím poradit: v MT mám staženou appku HAK, tam kliknu na kamere a mohu si vybírat. Dále klik na trajektna pristaništa a tam jen pohledat.
Sučuraj je tam v pohledu na admin. budovu, kde je vidět onen stavební ruch a pak pohled na příjezd z vnitrozemí.
Snad pomůže.
Musel jsem poopravit. Kamery na HAK web Chorvatského autoklubu. HAC / Hrvatske autoceste/ mi tam skočilo automaticky jako při doplnění kreditu jednotky.
Pokud jsem někoho ošálil, omluva na dálku.

Druga domovina Hvar - Zavala.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Fous 57 (19. 01. 2020 11:58).
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
20. 01. 2020 14:56
HAK Webcam Sučuraj.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
22. 03. 2020 13:32
Tak už je ta potvora i na Hvaru ve Vrbosce. Infikovaný je tedy nyní v nemocnici ve Splitu. Nákazu si přivezl z Rakouska, kde pracoval jako číšník, choval se zodpovědně, takže se zdá, že nikoho nenakazil.
zpráva

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
24. 03. 2020 16:53
Jakoby toho všeho nebylo málo. Víte, že v neděl v noci byl požár - v blízkosti Ivan Dolac? Naštěstí nebyly zasaženy budovy...

[slobodnadalmacija.hr]




Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
08. 04. 2020 22:44
Asi nová kamera v Jelse:

[www.whatsupcams.com]
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 04. 2020 08:47
Že jsem sá já blbec na tu kameru koukal. Slunečno, klídeček... kuwa, hned bych frčel.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 04. 2020 12:11
Vypadá to, že je ta kamera umístěná na tom kostele
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 04. 2020 13:24
Tak to je dobré. Přehledné. Postavíte se doprostřed náměstí, budete mávat každý den o půl sedmé ráno a budete nepřehlédnutelní pro příbuzné, přátele a známé. thumbs up Jen dejte vědět, až budete mít "mávací období".
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
09. 04. 2020 13:28
Ano, taky mě hned napadlo, že je to brané z kostela. Ale můj pohled byl i nostalgický. Na pravé straně je konstrukce přístřešku restaurace, kde jsme loni byli na oběd. Vůbec nás nenapadlo, co nás čeká, než se tam znovu podíváme.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
06. 05. 2020 19:50
… zřejmě proto, aby středodalmatské ostrovy zůstaly "čisté" z hlediska koronaviru … nebylo dosud možné ze středodalmatských ostrovů jezdit do Splitu … natož někam dál …
… výjimky jsou povoleny pouze v případech nezbytně nutného zdravotního vyšetření, které není možné zajistit na ostrovech, v případě neodkladného jednání na státních úřadech a z několika dalších důvodů …
… pro cestování z ostrovů do Splitu (mimochodem omezenou trajektovou dopravou společnosti Jadrolinija) se vydávají tzv. e pasy …

[slobodnadalmacija.hr]

smileys with beer
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
07. 05. 2020 07:01
… na tiskovce chorvatského ministra zdravotnictví bylo včera, t,j, 06.05. v reakci na nespokojenost obyvatel, zejména z dalmatských ostrovů, kteří nemohou opustit ostrovy … řečeno ... …

… tzv. e pasy měly svůj velký význami, aby omezily pohyb mezi jednotlivci a komunitami, diskutujeme o tom, analyzujeme situaci, a během příštího týdne bude rozhodnuto, zda e pasy ponecháme dál, nebo budou opravňovat ke vstupu do určitých oblastí, nebo je možná úplně zrušíme …
… za předpokladu, že bude možné v létě u moře navštěvovat pláže, bude platit dodržování vzdálenosti jak na plážích, tak při koupání v moři …
… na dotaz, jaká opatření se budou muset dodržovat při očekávané druhé vlny epidemie koronaviru … odpověděl ministr Baroš … pokud jde o druhou vlnu a nějaká tvrzení o tom, že opatření by pak nebyla tak přísná … tak v případě velkého počtu pacientů nemohou být žádná další epidemiologická opatření omezena …

[slobodnadalmacija.hr]

smileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
16. 05. 2020 11:44
Teď jsem koukal na kamery a zarazilo mne, že v Drveniku kotví jeden trajekt a v Sučuraji druhý.
Dva jezdily většinou až v sezoně, nebo čekají tak velký provoz už teď ? confused smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 06. 2020 15:54
práve v prístave v Zavale kotví pravdepodobne výletná loď, tá tam parkuje aj počas sezóny????
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 06. 2020 19:18
Tak ten druhý trajekt (Ston) už dva týdny kotví v Zaostrogu.
Mezi Drvenikem a Sučurajem pendluje pouze jeden - Laslovo.
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 06. 2020 19:56
takže v půli července odjezd !!! smoking smiley
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 06. 2020 23:20
To pinin: ta tam kotví vždy jednou za týden, obvykle v úterý. Navečer připlouvá, následuje koupání a grill na palubě, někteří jdou k Davorovi na zobku. Ráno, kolem 7,30 odplouvá směr Hvar.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
01. 06. 2020 23:47
Dnes rozhodnuto. 2.7. odjezd. Kudy tudy, to se uvidí, ale HU vidím na pohodu. Současně voláno domácímu s potvrzením pobytu a specifikací apartmánu. Jsou tam všichni v pohodě, corona se jim vyhýbá a těší se na setkání. Takže zase rána v Jelse, před tím na pole, pak pro ryby, zelenina bude rovněž z políčka, vyplujeme na ryby, půjčíme člun, pozdravíme se s místními, oslavíme jeho narozky, zajedeme do ID za známými atd. Do 28.7. bude co dělat.
Zatím jsem k tomu přistupoval vlažně, ale je to tady. Tudíž plíživá příprava může začít. Euroše jsou doma od února, dokoupíme něco lasiček, dobijeme ENC, trochu poštelujeme vozidlo, in line mýtné dle cesty a je to.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 06. 2020 06:39
Že by taky trochu mého šťouchu zaučinkovalo???

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 06. 2020 08:06
Fousi, mluvíš mi z duše - u nás je to hodně podobné - plíživá příprava začíná, i když my se musíme plížit o něco délethumbs up smiley
Letos to máme bez ohledu na virus celé obráceně, na Hvaru začínáme. Netradičně chceme použít trajekt ze Splitu a možná taky poprvé dáme Slovincům těch 15, případně 30 éček za průjezdyawning smiley Úspora na jednom "únorovém" éčku není rozhodující, nicméně velmi příjemná, budeme to mít vlastně zadarmogrinning smiley
Tak hlavně hodně zdraví a těšme se!!!thumbs up
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 06. 2020 10:23
Máme objednáno ubytko na obvyklém místě v Jelse už od února - 5.7.-19.7.
Tak to vypadá, že už to vyjde. Taky bych raději jel přes Slovensko a Maďarsko, pokud to půjde.
Že by vyšel i minisraz v ID? Rád všechny opět uvidím. :!) smileys with beersmileys with beer
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 06. 2020 12:43
dúfam že otvoria konečne aj nám hranice pretože záloha zaplatená už od 11/19 a nervozita stúpa.....

ID v spolupráci s "hvarkou" ma dostali....

dúfam že nebudú merať aj hvarku- nákazu....thumbs up smiley
Re: kdo se chystá na HVAR??? (2)
02. 06. 2020 12:56
ešte musím zistiť ako dobiť ENC z domu...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 134
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.