Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cres - kemp, ubytko, kolo?

Autor Beag 
Cres - kemp, ubytko, kolo?
11. 07. 2011 14:02
Nevíte prosím někdo, zda se dá na Cresu sehnat na blind ubytování v kempu, případně v levnějším apartmánu (jsme jen 2, pojedeme koncem srpna)? Když se koukám na rezervaci kempu Slatina, tak mi to píše, že rezervaci už provést nejde. Ale možná tam jsou nějaké prostory pouze pro malé stany, kam se jezdí bez rezervace?
A ještě dotázek - je Cres vhodný na cykloturistiku? Vůbec tento ostrov neznám, ale podle prvních zjištěných info je asi dost hornatý, ne? confused smiley
Díky za každou radu.
Re: Cres - kemp, ubytko, kolo?
12. 07. 2011 02:12
Ahoj Beag,
Cres moc neznám, byli jsme tam jen na výletě, ale na kolo je bezva ostrov Pag. V kempu Straško ubytovaní s vlastním stanem není
žádníý problém. Jsou tam ještě i jiné kempy.
Re: Cres - kemp, ubytko, kolo?
12. 07. 2011 11:10
Ahoj na ostrově Cres ubytko kemp Kovačine byli jsme tam je to tam úžasnéspinning smiley sticking its tongue out kolo doporučuji, dostatek cyklotras jinač po vesniče Pisak naše nej dovolená na Cresu
Re: Cres - kemp, ubytko, kolo?
18. 07. 2011 09:34
Ahoj Miki,
děkuju za tip na jiný ostrov. Koukala jsem se, ale Pag mi přijde takový málo zelený. eye rolling smiley Ale ještě uvidíme... smiling smiley
Re: Cres - kemp, ubytko, kolo?
18. 07. 2011 09:36
Ahoj baculko,
a nevíš náhodou, jestli se do toho kempu dá jet i bez rezervace? Bohužel musíme v srpnu a mám trochu strach, abychom se tam vůbec někde upíchli... :-(
avatar
mdr
Re: Cres - kemp, ubytko, kolo?
18. 07. 2011 11:40
V kempu Kovačine jsme byli loni, taky se nám tam velmi líbilo, naše zážitky jsem popsal tady: [www.asn.sk]
V tomto článku najdeš také link na stránky kempu (vévévé tečka camp pomlčka kovacine tečka com) a tam je mnoho informací a také kniha návštěv, kde se dozvíš mnoho informací od lidí, keří tam byli (převážně německy).

My jsme tam byli až začátkem září, tehdy nebyl žádný problém, ale místo se dá na jejich stránce i rezervovat.

Přeji hezkou dovolenou.

M.Dr.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mdr (18. 07. 2011 18:08).
Re: Cres - kemp, ubytko, kolo?
11. 08. 2011 10:04
Hezký den všem,
moc děkuju za rady, nakonec tedy zajedeme do Kovačine. Ještě jsem vás chtěla poprosit o radu ohledně elektriky v kempu. Je možné k zásuvce připojit například toustovač/gril, který má poměrně vysoký příkon? Jak je to se zásuvkama - asi se musí koupit nějaký speciální prodlužovák?
Ještě jednou moc děkuju! :-)
avatar
mdr
Re: Cres - kemp, ubytko, kolo?
11. 08. 2011 14:06
My jsme byli v mobajlhoumu, tam byl i přímotop, ten mohl mít 500 nebo 1000 W, jak je to na parcelách pro kempování nevím, ale napiš jim mejl, jistě odpovědí.

Zásuvky jsou tam takovéto [electricaloutlet.org] a pasují do nich univerzální vidlice u nás prodávaných spotřebičů a prodlužováků.
V kempech na parcelách se ale často vyskytují bezpečnější zásuvky Walter euro [taznezariadenia.sk] a do té běžné vidlice nepasují, ale existují na to redukce. Nebo se dá koupit vidlice Walter euro [taznezariadenia.sk] a redukci si vyrobit. Ale to by měl dělat elektrikář.

Přeji krásnou dovolenou.

M.Dr.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mdr (11. 08. 2011 14:30).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 180
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.