Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Promajna

Autor jenik.buchta 
Promajna
21. 06. 2011 10:44
Promajna je velmi pěkné místo pro krásně užitou dovolenou. My tam letos pojedeme už asi po desáté a nijak se nám to jak se říká nepřejedlo.Dříve to bylo klidné místo a teď dá se říct, že to tam žije a vyrovná se i okolním střediskám jako je Makarská nebo Baška Voda. Je pravda, že v Promajně to není tak veliké, ale proč má být neco desetkrát stejné, např. stánek s lehátkama nebo s ovocem. Přece stačí jeden nebo dva stejné stánky a nákup máte stejný, jako když obejdete 100 stánků. Prostě nám se tam líbí a pojedeme tam i příští rok.
Re: Promajna
21. 06. 2011 11:18
Jak na to tak koukám, asi založím nové vlákno pro Tučepi. Promajna a Pelješac už mají po dvou vláknech, Gradac dokonce tři!
Nebo raději založím jedno nové vlákno Tučepi a druhé Tučepi-noční život, ať se dotáhneme na Gradac... thumbs up smiley
Re: Promajna
21. 06. 2011 11:50
V Promajne sme boli raz, a pretože v posledných rokoch chodíme len na Makarskú riviéru tak sa mi letoviská na nej dosť pletú. Ale Promajna mi zostala v pamäti preto že má podľa mňa najlepšiu pláž. Je široká a do dvoch tretín tienená stromami, tak sme si mohli vybrať ležanie buď na slniečku alebo v tieni. Boli sme tam v auguste a napriek tomu sme si vždy miesto podľa svojej chuti našli. Páčilo sa nám tam.
Re: Promajna
21. 06. 2011 11:54
jeníku buchto, co nám to zase děláš......jinak vítej na fóru !!!!
avatar Re: Promajna
21. 06. 2011 15:12
Pedro66 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jak na to tak koukám, asi založím nové vlákno pro
> Tučepi. Promajna a Pelješac už mají po dvou
> vláknech, Gradac dokonce tři!
> Nebo raději založím jedno nové vlákno Tučepi a
> druhé Tučepi-noční život, ať se dotáhneme na
> Gradac... thumbs up smiley


Tož aj já asi taky něco založim .......nové vlákno .......rači ne to by ste mi dali .........tak založim aspon NOVOU RODINU..........
Anonymní uživatel
Re: Promajna
21. 06. 2011 16:56
Anreji, kolikátou za život?smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 194
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.