Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pelješac

Autor Eni 
Eni
Pelješac
18. 06. 2011 22:02
Letos nám asi dovolená do Chorvatska nevyjde,jezdíme tam už 14 let,tak Vás všechny prosím,abyste od nás pozdravovali Jadran a zvláště prosím ty,kteří navštíví Orebič,snad to vyjde příště,moc děkuji Eni
Re: Pelješac
21. 06. 2011 10:59
jééé to mě napadlo, že bys měl(a) toto téma přejmenovat,aby odpovídalo obsahu a tak jako se Hvaráci a Pelješáci(taky se mezi ně počítám) srocují, tak tady bysme měli my, co letos jedem do... thumbs up smiley a semka chodíme jen tiše závidět. U nás nastaly objektivní příčiny ,kdy jedno dítě (z mé strany) se dalo do přestavby bytu a druhé (z přítelovy strany) se (poté, co už mají své dvě děti) rozhodlo, že se ožení. Takže i když by se mohlo zdát, že se nás to v podstatě netýká, opak je pravdou a penízky na dovolenou jsou jaksi fůůůůůůůůůůůůůůč.thumbs down
avatar Re: Pelješac
21. 06. 2011 20:26
Inu, ne vždy vedou všechny naše cesty na Pelješac - my zatím nevíme, jak bude naše letošní dovolená vypadat: Červánek mého života zítra podepisuje pracovní smlouvu a vůbec zatím netuší, jestli se v té firmě bude držet nějaká celozávodní dovolená, případně kdy, když se tam provoz vlastně zahajuje. Takže o finance jde i nejde. Na zaskočení na víkend je Žuljana přece jen trochu daleko, na týden už by to stálo za to, ale to se osvědčilo spíše mimo sezónu, kdy se dá ráno vyjet a večer tam pocucávat vínko, bez front na hranicích a podobných lahůdek...
Ještě pořád máme jakousi šanci, že přece jen pojedeme, naštěstí na nás děti (potažmo vnoučata) závislými nejsou, my na nich také ne. Tak si tu naději hýčkáme, jakkoli je malá a drobná...
Re: Pelješac
22. 06. 2011 11:34
Zdravím všechny pelješáky a taky tiše závidím. Za 14 dní jsem měl taky ležet v trpanji ale letos prostě zdraví nedovolí tak jsem to dnes zrušil. Jel bych tam letos po sedmé a nějak jsem si to tam oblíbil.Tak si to všichni užijte a příjemnou cestu bez problémů.thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 221
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.