Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Dovolená Chorvatsko

Autor muraay 
Dovolená Chorvatsko
19. 05. 2011 21:28
Dobrý den,
chtěl bych poradit. Tento rok plánujeme s pár lidma ( cca. 6) dovolenou v chorvatsku, minulý rok jsme byli v Bibinje a moc nás to tam ( až na ubytování) nenadchlo, resp. nám nevyhovovala betonová pláž. Mohl by nám někdo poradit kam by jsme mohli jet a to i za dobrou cenu. Nároky nemáme moc velké, stačí nám slušný apartmán, klidně muže být balkón a hlavně ať je to více rušnější městečko a hezké pláže. Minulý rok jsme platili 15e na osobu.

Děkuji za radu
Re: Dovolená Chorvatsko
19. 05. 2011 22:52
Hm, těžko radit .....všude, kde nejsou betonové pláže. Já bych napřed projel toto fórum, tady je tipů...
avatar Re: Dovolená Chorvatsko
20. 05. 2011 08:17
pro muraay:
Tak toto jsou podle mě příspěvky, které by se měly úplně, nejspíš automaticky mazat, nebo okamžitě přesouvat do historie.
Viděl jsi ,prosím tě ,někdy například na Googlu, nebo na tomto fóru, nějaké fotky pláží z Chorvatska??
Podle nich si vyberu lokalitu a pak se třeba konkrétně zeptám. A navíc, na tomto fóru je popsáno, dá se říct do detailu, stovky kilometrů chorvatského pobřeží. Stačí jen mít oči otevřené, přístupnou kapacitu mozku k dispozici a jistě si vybereš.A důležité...číst., číst a číst.
Re: Dovolená Chorvatsko
20. 05. 2011 08:56
muraay, zkus se podívat na gradac, pláže jsou ucházející oblázkové na plážích jsou sprchy ,městečko je taky pěkný a dá se odtamtut jezdit na spostu výletů,třeba do mostaru,vodopády kravica v bosně,dubrovník atd...
Re: Dovolená Chorvatsko
20. 05. 2011 12:00
To muraay: Nájdi si 2 - 3 hodinky času, prejdi si celé fórum a odpoveď nájdeš hneď.To je tak ako by si sa pýtal aké auto si máš kúpiť? Máš pieskové pláže - Omiš, Rab, Pag a kamenisté pláže. A ak budeš vedieť konkrétne miesto či APP tak sa spýtaj na to konkrétne miesto. Kabinte302 má pravdu, sú tu aj noví čitatelia a prídu na fórum zaregistrujú sa a sa hneď pýtajú. Najskôr hľadať a potom sa pýtať. Je to vec názoru a každý má rád iné miesto v HR takže Ti neporadí nikto presne čo sa Tebe páči. Makarska je hlava na hlave, počasie najstálejšie okolo Šibenika až po Makarsku, Istria má nestále počasie od Talianska
avatar Re: Dovolená Chorvatsko
20. 05. 2011 23:35
podla mňa každá otázka by mala začínať na www.google.sk
Ale tak hej Makarská je super miesto bol som tam už trikrát



Upraveno 1krát. Naposledy upravil mihal306 (20. 05. 2011 23:36).
Re: Dovolená Chorvatsko
23. 05. 2011 09:15
A jaký máte názor na Omiš ? Byl tam někdo ?
avatar Re: Dovolená Chorvatsko
23. 05. 2011 10:55
Omiš je hezký na výlety ale na dovolenou bych ho nebral. Jednak je tam vždy, díky řece studenější voda, druhak je tam v sezóně šílený provoz. Pokud bych mohl radit vybral bych si něco směrem od Omiše na Makarskou. Nad Omišem směrem ke Splitu bych určitě nebral nic. Je tam poměrně rušná magistrála a povětšinou vede hned u moře.
Re: Dovolená Chorvatsko
23. 05. 2011 11:18
Za mAkarskou je plno pěkných míst spinning smiley sticking its tongue out
Brela,Tučepi,Drvenik,Gradac...stačí se kouknout na google a pak tady na forum a budeš mít jasno !!!
Sretan put !!
avatar Re: Dovolená Chorvatsko
25. 05. 2011 09:27
Bobilo1 .. 2-3 hodiny ?? Za to přečteš pořádně tak 1 téma ... to spíš tak 2-3 dny , ne ? yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Dovolená Chorvatsko
25. 05. 2011 11:20
No ved na 1 téma stačí 2-3 hodiny - MIESTA V CHORVATSKU
avatar Re: Dovolená Chorvatsko
25. 05. 2011 13:00
Muraay ... 1000ce a tisíce krásných míst ... a taky jedna z tisíce rad ...
zkus na poprvé Zaostrog ...jako já v 86tém ... a pak už tomu nech volný průběh ... Jadran už Tě naučí ... thumbs up
( von si Tě vohlídá ) grinning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (25. 05. 2011 16:05).
Re: Dovolená Chorvatsko
25. 05. 2011 13:41
Ahoj,my jedeme do Podgory,letos poprvý,ale píšou,že je tam přírodní pláž tj.oblázková.
Byl jste tam někdo?Jak se vám tam líbilo?
Minulý rok jsme byli v Šibeniku-Solaris,taky to nebylo špatný.Pláže a moře nádherný!
A jinak si myslím,že mazat příspěvěk od Muraay není nutné.Pán může založit jaký téma chce a je na každým,jestli bude či nebude
diskutovat.Toť můj názor...
avatar Re: Dovolená Chorvatsko
26. 05. 2011 15:43
Pdogora je hezká, ale pláže jsou tam narvané k prasknutí. Leži se tam v několika řadách za sebou ( jako sardinky ) . Ostrý kontrast proti roku 97, kdy jsem tam byl porvé a užíval si místních liduprázdných pláží.
Re: Dovolená Chorvatsko
26. 05. 2011 18:54
Jo,to píšou všichni,co tam byli,že pláže jsou nacpané.Mě to zase až tak vadit nebude a navíc jedeme autem,takže nebude problém
si i někam zajet...však uvidíme.
Ale že je tam krásně,to taky píšou všichni,tak snad jsem vybrala správně.:-)
Re: Dovolená Chorvatsko
10. 06. 2011 09:25
Zdarec všichni,
tak jsem se tu zase po dlouhé době ukázal, to víte, známky uzavřené, takže už klídek a po večerech čas..smiling smiley

Abych řekl pravdu, letošní dovolená byla..a možná i je, ve velkém ohrožení, uvidíme jak se to vyvine, ale i tak píšu..: Máte nějaký tip, kde jet?? Já už cosik mám, ale chci slyšet i názor Vás ostatních...smiling smiley Byl jsem už na: Krku, Trogiru, Makarské, Podgoře, Primoštenu (Stupin Čelinne), Gradaci a loni v Turanji ( cca 30-50 km pod Zadarem).., takže mimo tyto města, prosím.. smiling smiley

Díky, Hrvat Mishell.
PS: Pokud se pojede, videa samozřejmě budou.. grinning smiley
Re: Dovolená Chorvatsko
12. 06. 2011 20:54
No docela pěkně se jeví Crikvenice
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 232
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.