Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Koločep

Autor Nevros 
Koločep
02. 09. 2010 17:05
Co si o tomto ostrůvku myslíte??? Z fotek to vypadá jako v pohádce...
avatar Re: Koločep
02. 09. 2010 19:05
a kde jako necháš auto, v Dubrovníku někde na parkovišti? .... to si vezmeš bágly na záda na převoz lodí ? ...nebo máš jachtu ?
Re: Koločep
02. 09. 2010 19:12
Já jsem nemyslel jako tam bydlet ale jenom se tam podívat na jednodenní výlet :-)
avatar Re: Koločep
02. 09. 2010 19:22
sorry thumbs up, taky bych se tam rád někdy podíval....
Re: Koločep
02. 09. 2010 19:26
No tak já sem ted byl u babičky a zkoukli jsme příručku Dubrovníku a tam to bylo... je to prostě nádhera to moře ty schody určitě bych se tam chtěl kouknout...jenže ani nevim jak se tam dá dostat :-)
avatar Re: Koločep
02. 09. 2010 20:09
A nejezdí náhodou z Dubrovníku na Koločep trajekt?
Re: Koločep
02. 09. 2010 20:19
Z Dubrovníku jezdí trajekt pouze Dubrovnik-Sudurad ale nevím jestli to je ono...ale když se podívate na mapu tak tam je čára k tomu ostrovu :-)
Re: Koločep
02. 09. 2010 20:29
Ano jezdí Dubrovník - Sudurad a zastavuje na Koločepu, ale je pouze pro pěší, auta nebere.
avatar Re: Koločep
02. 09. 2010 21:39
Z Dubrovníku jezdí také rychlé spoje soukromé společnosti Nova (jen osobní přeprava, kapacita lodi odpovídá menšímu autobusu), kotví kousek od kanceláře Jadrolinije směrem ke starému městu. Na Koločep jedou asi 20 minut, jen ta cena je několikrát vyšší, než u Jadrolinije, která to ale jede zhruba půlhodinu.
Ale ve Slanu nebo Trstenu se dá doptat po dalších dopravcích.
Trajektový přístav na Koločepu není, podobné omezení je i na Lopudu (zato jeho návštěvu můžu vřele doporučit).
G&V Line, jezdí z Elafit jen na Šipan, kde přistává ve směru z Dubrovníka jen večerní spoj.
Ale vůbec: aktuální přehled plavebních řádů příbřežních linek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 246
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.