Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jsou opravdu nutné samostatné cestovní pasy pro děti při cestě přes Bosnu a Hercegovinu??

Autor doktor1372 
Jsou opravdu nutné samostatné cestovní pasy pro děti při cestě přes Bosnu a Hercegovinu??
12. 07. 2010 18:06
Chci se zeptat, zda jsou opravdu nutné samostatné cestovní pasy pro děti při cestě do Bosny a Hercegoviny?? Děti mám zapsané ve svém pasu a teď jsem četl, že Bosna a Hercegovina neakceptuje tento zapis v pase, protože tam není fotografie dítěte. Je to pravda?? Mate s tím někdo nějaké zkušenosti? Letos chceme jet do Chorvatska přes Bosnu a tak to ladím na poslední chvíli. Pasy dětí nestihnu v normální lhutě vyřídit, takže pokud je to pravda, pojedeme "klasicky" po dálnici. Dík za zprávu.
Re: Jsou opravdu nutné samostatné cestovní pasy pro děti při cestě přes Bosnu a Hercegovinu??
13. 07. 2010 10:03
U nas na Slovensku plati : [www.minv.sk]
Minuly rok v lete sme prechadzali Bosnou a Hercegovinou a vsetko v poriadku, dieta zapisane v oboch pasoch rodicov a nic ine na hraniciach nevyzadovali.
Inak prejazd Bosnou bolo male dobrodruzstvo, hlavne okolo Sarajeva, usek cca 5 km cesty sme uskutocnili po uplnom stavenisku, strk, vsade prach, zazitok na cely zivot:-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 189
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.