Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Zuljana,Orebič alebo Lovište

Autor Daniel. 
Zuljana,Orebič alebo Lovište
01. 07. 2010 14:23
Drahý foristi a priatelia Chorvátska. Jazdím do tejto nádhernej krajiny každým rokom aj dva krát v sezone,tak že mám pobrežie celkom dobre spoznane od Istrie až po Dubrovník. Ale......ešte som nebol na pelješaci. Budem hrozne rád,ak mi poradíte do ktorého s týchto mestečiek mám zaparkovat svoje auto. Dakujem za rady a na revanš aj ja sa rád s vami podelím o svoje znalosti s prímorských oblastí Chorvátska
avatar Re: Zuljana,Orebič alebo Lovište
01. 07. 2010 16:06
To je těžký... co hledáš? Klid? Zábavu? Romantiku?
Re: Zuljana,Orebič alebo Lovište
01. 07. 2010 16:36
mám rád klud a romantiku,ale zábava a dobrá konoba by nemusela byt daleko
avatar Re: Zuljana,Orebič alebo Lovište
01. 07. 2010 16:42
Pro nás je nejlepší Orebič. Každý si tam najde své místečko, je klidné a zároveň i rušné. Nám nejvíce vyhovuje.
Nedá se to popsat, musí se to vidět! Za jedenáct hodin vyrážíme...
avatar Re: Zuljana,Orebič alebo Lovište
01. 07. 2010 17:34
... Lova ... vše dobré ... šťastnou cestu ... smiling smiley
Re: Zuljana,Orebič alebo Lovište
01. 07. 2010 17:38
Lova,nech ti vide pekne počasie. Tíško závidimsmiling smiley. Daj potom vediet ako bolo a čo je novésmoking smiley
avatar Re: Zuljana,Orebič alebo Lovište
02. 07. 2010 17:53
Lova ta cestu bez problémů, já tam vyráží až za 147 hodin.

Daniel já bych ti doporučil taky Orebič.
Eni
Re: Zuljana,Orebič alebo Lovište
29. 07. 2010 22:54
Orebič je úžasné městečko,jezdíme tam už 10 let,doporučuji ubytování v soukromí,lidi jsou skvělí a večery u moře na dlouhém molu u přístavu jsou velmi příjemné,doporučuji ochutnat skvělé crno víno a tmaví smokve/fíky/
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 202
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.