Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Istrie pro prcka

Autor Lenka 
Istrie pro prcka
14. 06. 2010 16:05
Zdravím,
existuje místo někde na Istrii nebo poblíž (Kvarnerské ostrovy, ne Kvarner), kde je klídek, nejsou davy a je to vhodný pro ročního (pravděpodobně nechodícího...) prcka...
Klíďo kemp...
Kdyby tam byl písek, to by bylo super!:-)
Snad můj dotaz nikoho nepohorší, pravidla diskuze znám, bohužel nemám moc času prohledávat...
Jo a ještě termín - začátek září - je ještě na severu Chorvatska stabilní počasí?
Dík
avatar Re: Istrie pro prcka
14. 06. 2010 17:49
Ahoj,začiatkom septembra(září) sme boli s našou malou-2r. prvýkrát pri mori v Baške na Krku.aj keď je to veľmi vyhľadávané miesto,tak bolo už po sezóne,ľudí tak akurát,krásna dlhočizná kamienková pláž a čistá voda.Pekne bolo aj na Rabe-Rajskej pláži-pre "prckov" ako stvorené,plytká voda,piesok.V Baške je kemp hneď na konci promenády a v Lopare je priamo na Rajskej pláži kemp San Marino.V mimosezone sa ale myslím ubytujete za rozumnú cenu aj v apartmáne.
Konkrétne však neporadím,my sme bývali v hoteli-ale tiež za "pár šupov".yawning smiley
Ešte k počasiu-bolo príjemne asi 26-27°C,sem-tam zafúkal vietor,raz krátko podvečer spŕchlo.Nám takéto počasie skôr vyhovuje ako horúčavy v sezóne.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (14. 06. 2010 17:52).
Re: Istrie pro prcka
14. 06. 2010 18:18
Dado díky, na kempu netrvám, nejraděj bych ubytování v soukromí. Tak se jdu po něčem podívat...
Re: Istrie pro prcka
15. 06. 2010 09:46
A co Medulin na Istrii? Tam je taky docela dlouhá písečná pláž a velmi mělká zátoka. Ale lidí tam bylo v sezóně dost.
Re: Istrie pro prcka
15. 06. 2010 10:08
Díky za odpovědi...
V Medulinu je písek, jo? To se na to jdu podívat, jezdívali jsme tam s našima do FKK Kažela a byly tam skaliska
Re: Istrie pro prcka
15. 06. 2010 10:10
Hmmmm, fakt tam je.... to teda nevim proč nás naši tahali na skályeye popping smiley grinning smiley
Re: Istrie pro prcka
20. 06. 2010 11:35
Lenko, v Medulinu je skutečně velká a mělká písčitá zátoka s velmi prohřátou vodou i po 100m vody po kolena, ideál pro malé děti (horší pro plavce), vloni v červnu se tam vyřádila naše roční vnučka. Jediná nevýhoda byla díky písku menší průzračnost vody. V září by to tam mohlo být již klidnější , a s počasím, s tím Ti asi nikdo neporadí
Re: Istrie pro prcka
29. 06. 2010 11:05
Ahojky, já doporučuji Poreč a jeho část Špadiči-minimum lidí, na pláži mírný vlez do vody a nahoře borovice, kam se dá schovat do stínu. Možná by byl ale problém s tim, že je tu otevřené moře a tudíš když se něco děje, na pláži bývají docela velké vlny.
avatar Re: Istrie pro prcka
30. 06. 2010 19:21
Před pár dny jsem se vrátil z Rábu z Loparu. Pláže na Loparu jsou pro mimina ideální - voda 100m od břehu max. po kolena, pláže písek u Rajské pláže kemp. To vše je však vykoupeno davy lidí. Pláží je tam spousta, ale ty odlehlejší jsou hůře přístupné - buď pěšky nebo člunem.
Re: Istrie pro prcka
08. 07. 2010 14:26
Včera jsme se s rodinou vrátili z Chorvatska a jsem úplně nadšená. Já, která vždy upředňostňovala jih a pořád jih, jsem letos musela na sever-Istrii. Před dovolenou jsem to skoro obrečela, ale máme malé děti (3 a 1 rok), tak jsme zvolili Istrii, konkrétně Poreč. Ubytování jsme měli zajištěno předem a to taky vyšlo na 100%. Milí domácí. Dnes už toho vůbec, ale vůbec nelituji. Byla to jedna z mých nejkrásnějších dovolených. Milí a ochotní lidé, čisté pláže, pro naše prcky ideální moře. Celý pobyt krásné počasí, teplé moře. Byla jsem překvapena i množstvím českých turistu. Do města jsme měli krásnou procházku. Ve městě je hodně kavárniček a cukráren, kde mají výbornou zmrzlinu.
Re: Istrie pro prcka
15. 07. 2010 10:44
My se taky vrátili tohle úterý (13.7.) ovšem z Kvarneru. Konkrétně z Mošćenické Dragy. Je to ještě o něco blíže než Istrie a Mošćenička Draga je opravdu kouzelné místo s pohořím Učka za zády máte pocit, že jste někde v jižní Dalmácii.
Pro názornost foto:






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pizzmen (16. 07. 2010 08:11).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 183
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.