Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

promenáda pro kočárek

Autor romanch 
promenáda pro kočárek
13. 06. 2010 09:38
Na letošek hledám nějaké místo, kde je promenáda.
2 km na jednu a 2 km na druhou stranu, abych vzal kočárek a šel uspávat (popř. druhý dítě na provázku na odstrkovadle ).. po cestě pivko a pak zase zpět - tohle dokola 2x denně .. vím, že je to nestandartní, ale fakt se mi to hodí

(bez schodů, bez aut, stín, stromy, lidi nevaděj :-)

Nevíte kde by tohle bylo ?
Díky za tip. R.
Re: promenáda pro kočárek
13. 06. 2010 09:59
doporucuji zivogosceblato makarsa reviera.je to presne voncohot smileythumbs up
avatar Re: promenáda pro kočárek
13. 06. 2010 10:32
Baška na Krku-nááádherná promenádathumbs up
Re: promenáda pro kočárek
13. 06. 2010 10:42
Gradac, promenáda směr Brist. Je to pouze jeden směr ale paráda.
Re: promenáda pro kočárek
13. 06. 2010 23:11
Podgora - krásná promenáda, palmy, dá se dojít až do Čaklje, pivko zde určo mají a zpět za přístav až na konec pláže, tam je restauračka taky. A mezi těmito dvěma cíli je jich několik grinning smiley
avatar Re: promenáda pro kočárek
14. 06. 2010 16:06
Tučepi - sice dosť ludí, ale nachodiš sa tam až až ... a aj na to smileys with beer bude kde si sadnúť smiling smiley
Re: promenáda pro kočárek
22. 06. 2010 21:13
Podgoru a Tučepy mohu doporučit. S kočárkem v pohodě. Dítě na odsrkovadle bych si ke kočárku ale nepřibral. I po promenádě místní jezdí na skutrech a fakt bych se bál. Když byla holka ještě malá, tak jsem chodil pořád metr za ní, aby jí někdo nepřehlédnul. Mě nepřehlédnou určitě grinning smiley

Cesta z Podgory do Čaklje je pro mne srdeční záležitost. Tam už ale jezdí i auta a musí se jim uhybat na kraj, není tam žádné zábradlí a zase bych se bál, že mi prcek spadne z metrové zdi na pláž.

Na Makarské se dá špacírovat v každém městečku. Škoda, že jednotlivá letoviska nejsou propojená navzájem solidním chodníkem.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 129
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.