Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podaca

Autor mikina 
Podaca
20. 07. 2010 11:00
Zdravím, nemáte někdo nějaké čerstvé info o Podace, nejlépe ap. Prlenda. co jsem tady hledala, tak je všechno staršího data. Jedeme se třemi dětmi. Díky
Re: Podaca
20. 07. 2010 14:14
Škoda založení nového vlákna, Podac(č)a už tady má dvě a tohle bude třetí....

Ap. Prlenda jsou asi uprostřed dědiny pod magistrálou. K moři sice asi 100m, ale to je jen skalnaté pobřeží. Na hlavní pláž (na západní straně) asi 300m. Nám se víc líbila pláž směrem na Brist, tam je to odhadem asi 450m Hned u pláže byla pizerie, cestou k pláži pěkná restaurace. Další restaurace u magistrály i směrem na hlavní pláž. Na křižovatce kousek od ap. je pekárna, přes magistrálu asi 150m obchod a malý trh - ovoce, ryby.
Ovšem moc čerstvé tyhle informace nejsou, byli jsme tam 2006.
Re: Podaca
20. 07. 2010 23:06
Pedro dík za nějaké info. Vlákno není založeno asi samoúčelně, protože i já jedu do Podace poprve a sháním každou nápovědu. Vyhledáním ve foru jsem ale našel jen pár nicneříkajících šprochů ale žádné vlákno. Tak tedy i já se dotazuji po čerstvých informacích. Penzion Barbarič a třeba i pokrytí WIFI, bo sakra i na dovolené budu muset občas pracovat.
Děkuji
Re: Podaca
21. 07. 2010 12:51
Podaca je v pohodě, pokud hledáte spíš klid než rušný noční život. Malou nevýhodou je ta magistrála prostředkem obce, hned u ní bych bydlet nechtěl, my jsem naštěstí bydleli dost daleko od ní na straně k moři. Procházkou se dá jít do kopce do staré Podacy, opuštěné po zemětřesení 1962. Chodníkem podle moře se dá jít do Bristu (1,5km) nebo až do Gradace, je to asi 4km, ale příjemná procházka.
Re: Podaca
23. 07. 2010 04:25
Můžu s ještě poptat na penzion Barbarič?? Pod ponzionem v přízemí by měla být restaurace. Zajímá mne hlavně vzdálenost od moře.

Děkuji za info
Re: Podaca
23. 07. 2010 09:07
Jméno Barbarič mi něco říká... (je to jméno mého spolužáka)... nevím jistě, ale myslím že je to (bohužel?) u magistrály hned vedle obchodu. Ale to je informace bez záruky. Podívej se na adriatic.hr, objekt č. 517.
Re: Podaca
24. 07. 2010 14:48
Pedro dík za info. Já tam hledal a nenašel nic. Asi je to tak jak jsem byl informovaný. Mám tam 7 dní za 4 tis. s polopenzí. Jsem spíš cestovatel, tak to beru jako základnu. Nejsem moc náročný, tak to asi bude dobré. Ještě jednou dík za info. Na oplátku mám zmáknutý Split a okolí a ostrov Čiovo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 100
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.