Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

RAB Suha Punta

Autor Boban 
RAB Suha Punta
09. 05. 2010 21:12
Letos jedeme na ostrov Rab do oblasti Suha Punta.Rád bych se dozvěděl něco o této oblasti od někoho kdo už tuto část ostrova navštívil.
Anonymní uživatel
Re: RAB Suha Punta
10. 05. 2010 06:55
Bobane, jsem Ti k dispozici, tak se ptej, byl jsem tam asi 7 x.
Re: RAB Suha Punta
10. 05. 2010 08:07
Zajímá mě jak je to tam s koupáním,kam se tam dá večer jít a co tam je za obchody a kavárny.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Boban (15. 05. 2010 22:28).
Anonymní uživatel
Re: RAB Suha Punta
22. 05. 2010 20:35
V hotelích Eva a Karolina jsou restaurace a bary, v přístevišti u Karolinyy je pěknej venkovní bar, je z čeho vybírat. Ty hotely jsou schopny uspokojit vše, co Tě láká. A obchod, smíšenka, je v areálu bungalovů Suha Punta, byl zísoben odbře.
Re: RAB Suha Punta
23. 05. 2010 17:21
Díky za info.Ještě by mě zajímalo jak je to tam s cestováním po ostrově?Do města Rab se nechá jít pěšky,nebo tam něco jezdí?V hotelu Karolína se prý nechá půjčit kolo,má s tím někdo zkušenosti?
Anonymní uživatel
Re: RAB Suha Punta
25. 05. 2010 21:45
Dá se dojít pěšky, s přehledem, u hotelu Eva jezdil i večer mikrobus do města.. O půjčovn kol nemám povědomost. Po ostrově jezdí autobusové linky místních dopravců.
Re: RAB Suha Punta
13. 11. 2010 11:10
Zaujimalo by ma ci v eve alebo caroline su v sezone nejake animacne programy. Vdaka.
Anonymní uživatel
Re: RAB Suha Punta
23. 11. 2010 18:45
To syja 11:

V Evě jsem bydlelnaposled před nějakými deseti lety a nepamatuji se... Pravdou je, že delegátka Vítkovicetours organizovala výletyx ap.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 84
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.