Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

přeložte mi prosím někdo :-)

Autor pavlinah73 
přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 10:49
Podaci o smještajnoj jedinici
Etaža: 1. kat
Kuhinja: Hladnjak, Štednjak, Posuđe i pribor za jelo
Sanitarije: Broj kupaonica: 1, Tuš
Broj WC-a: 1
Vlasnik govori: engleski

]Rozumím akorát, že vlastník hovoří anglicky :-), víc nic...angry smiley
avatar Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 10:51
Kuchyně: lednička,sporák,nádobí a příbory
-jedna koupelna se sprchou
-jedno wc
-a 1. kategorie
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:10
jé děkuji, není to tedy nějaká společná kuchyně nebo koupelna pro víc lidí ? smiling bouncing smiley

Malá mi vypla natvrdo pc, tak jsem nestihla poděkovat :-)
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:11
lacestera napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Kuchyně: lednička,sporák,nádobí a příbory
> -jedna koupelna se sprchou
> -jedno wc
> -a 1. kategorie

Etaza- 1kat - prvni patro
nic o prvni kategorii nepise, pouze pocet wc jeden
to "a" znamena mnozinu od wc!! ne kategorii A !!!!
Vlastnik - majitel
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:27
jo díky, je mi jedno, zda je to první kategorie či ne, jen abych neměla s rodinou společné wc s někým cizím, ale to tam tedy není :-)
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:32
o tom jestli mate uvedenou kuchynku a koupelnu s nekym spolecnou tady neni nic ani ze je jenom vase, mozna by bylo lepsi kdyby jste se na to primo zeptala:
Molim da nam javite dali je kupaona,kuhinja i wc samo za nas ili jos za neke druge goste. Hvala na odgovoru.....
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:37
No a tohle, to mi taky není úplně jasný.... - osigurano parkiralište. (je mi jasný, že parkoviště, ale jaký...?)
Posteljina za sve ležaje kao. Dopušten je boravak kućnih ljubimaca.(Tohle, je čínština pro mě :-))

Až mi tohle poradíte, bude mi jasné vše o apartmánu v Bratuši :-)
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:44
osigurano parkiraliste - zajistene parkoviste,
posteljina za sve lezaje - luzkoviny pro vsechny luzka
dopusten boravak kucnih ljubimaca - povoleno ubytovani domacich mazlicku
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:45
zaistené parkovisko, posteľná bielizeň pre všetky lôžka, možnosť prísť so svojím domácim miláčikom (pes, mačka...:-)
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:47
lenka ma predbehla yawning smiley
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 11:51
je nas vic co se nudime u PC uz aby zacalo leto.....
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 12:04
Re: přeložte mi prosím někdo :-)
22. 03. 2010 12:37
včera jsem si četla nějaké komentáře (návštěvníků) k různým soukromým apartmánům co mě zajímaly, když byly v ruštině, četla jsem si to nahlas, přeložila pár slov ze slovníku, krásně jsem v pohodě rozuměla. I polština super, ale ta chorvatština, nemám na ní asi buňky, je to taky srozumitelné, ale pro mě každé 20 slovo :-). Manžel se před lety dorozuměl v Chorvatsku česko, anglicko (jen tochu umí), slovensky, já jen zírala. Já umím trošku německy...Taková ta mezinárodní slova, auto kaput (to jsme využili moody smiley, auto se nám po.... jezdili jsme ještě letos v lednu s Chorvatskou 7 let starou baterií v autě, vydržela a byla tam i levnější tehdy než u nás :-).
A Bratuš, tam manžel chtěl auto vzteky shodit ze srázu (no skoro...:-)) - byli jsme vzteklí oba), protože bylo 40 ve stínu, malé dítě v autě, auto nejelo, konec světa v Bratuši, ale je tam krásně, to si pamatujeme :-) (nějaký mladý chorvat nám přes kabely dobil auto) - nostalgie.....dnes už nostalgie...:-))
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 171
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.