Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Baška Voda

Autor Monde 
Baška Voda
06. 02. 2010 20:54
Dobrý den.
V loni jsem byl v Brele Ščit a letos se chci podívat do Baška Voda. Potřeboval bych se dostat někam na kraj jako vloni v Brele, kde nebyli skoro žádný lidi.
Nevíte někdo nějaký typ na AP4 se vším a blízko moře.
Díky za typ.
avatar Re: Baška Voda
06. 02. 2010 21:28
No v Bašce je lidí dost všude a živo do pozdních nočních hodin.Jde o to zda hledáš ubytování někde bokem od hlavní třídy,nebo zda hledáš místo na pláži ,tam je v sezoně narváno.Koukni na www.rajce.cz mam tam fotky pod: martas74
lidí tam bylo málo akorád tak v červnu.Privát pláž to nevím kde hledat v Bašce,třeba někdo poradí možná směrem na makarskou něco je ?Martas
Re: Baška Voda
07. 02. 2010 16:43
Zdravím, som tu nový no Chorvátsko (Omiš a Podgoru - Čaklie) poznám dobre. Tento rok sa chystám s rodinou do Bašky, dom Jasenka. Pozná to niekto???
Re: Baška Voda
08. 02. 2010 21:46
Díky Martas. Bašku už vzdávám. Vítězí Orebič
avatar Re: Baška Voda
26. 07. 2011 14:15
Ahojky vše.Posouvám vlákno nahoru.Zajímám se o toto místo.Chtěl bych tam vyrazit na dovolenou s rodinou.Dva dospělí a dvě děti(8 a 3 roky).Nemáte někdo tip na ubytko do 50 € na den v sezoně ne moc daleko od moře?Předem díky za Tipy.
avatar Re: Baška Voda
26. 07. 2011 14:53
Pavle .. pokud ti nebude vadit jen 5 cm místa okolo tvé deky (karimatky), k vodě lítat balónem , nebo vzducholodí přes ostatní slunečníky a karimatky ,ve vodě hlava na hlavě ... tak prosím eye rolling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Baška Voda
26. 07. 2011 20:07
No docela mě překvapilo ,že se mě zdá teď níň lidí v Bašce než vloni ale je to asi pocit jinak pravda je ta ,že restaur. jsou večer natřískané a též atrakce když jsem dnes viděl BIBE se vracet tak hlava na hlavě smiling smiley na pláži přibylo se mě zdá plast. lehátek cpou je blíže k moři zvětšili tam restauraci tím že zabrali kus pláže pod stromama klid vypadá jinak.Vedle nás je KAMENÝ DVOR tam je nějaká taneční škola takže docela síla když se 15-20leté holky bavěj do 02:00 hodin jinak ted je tady docela dost volných apartmánů po cestě Baškou Vodou prvnim sjezdem jsem to počítal tak jen průjezd cca min 10 lidí sedí před domem a mavaj 4person apartmani svobodno asi dost lidí odradilo počasí
Re: Baška Voda
10. 08. 2011 20:44
Dobrý den,
chystáme se do chorvatska 3.9. ještě přesně nevíme kam. Chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s ubytováním v Bašce vila Topalovič. Dále by mě zajímalo kolik je v září v Bašce turistů, jestli to není hlava na hlavě jako v sezoně.
Předem děkuji
Re: Baška Voda
11. 08. 2011 07:03
Hanko333,
nevím jak na počátku, ale posledních 14 dnů v září to vypadá v Brele na pláži Stomarica zhruba takto:

[img5chybny-odkaz-rajced0510] [img3chybny-odkaz-rajced0303] [img3chybny-odkaz-rajced0303]

a ve stejnou dobu na Hvaru takto:

[img5chybny-odkaz-rajced0506] [img5chybny-odkaz-rajced0506] [img1chybny-odkaz-rajced4]
Re: Baška Voda
12. 08. 2011 19:50
Mirus,
jéé to je paráda :-) Zvažujeme kam jet, aby nebylo přecpáno, ale také úplně mrtvo.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 272
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.