Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska

Autor Lusia-27 
Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
25. 01. 2007 23:14
Ahoj všem!!!

původně jsme chtěli jet na Bašku do kempu Zablače, ale po přečtení pár příspěvků tady nás to přešlo.

Dnes se nám dostal do rukou katalog nejmenované CK, která má v nabídce právě sruby Novalja na ostrově PAG.
Prosím poraďte, byla by to dobrá volba anebo by bylo opravdu lepší jet někam na Krk? (přicházelo by v úvahu Kemp Zablače anebo Pila).

Máme malé děti, takže určitě potřebujeme pozvolný přístup do moře.

Navíte někdo jak dlouho se čeká na trajekt, asi to bude o sobotách dost zdlouhavé, střídají se tam turnusy. Lze to objet, otázkou je zda je to rychlejší.


Prosím poraďte!!!!! Termín, začátek srpna.
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
26. 01. 2007 10:14
TO Lusia - 27
Podle mne PAG je dobrá volba, hlavně pro malé děti. Pláže jako je Zrče Trinčel, Caska jsou písečné s pozvolným vstupem do vody, takové v Chorvatsku najdeš jen málokde.
Na trajekt se v sobotu někdy čeká až 4-5hodin, někdy ne. Chce to naplánovat cestu přes noc a být na trajektu v Prizně brzy ráno 5,00-7,00 pak není problém.Když je trajekt plný, tak můžeš jet směr Zadar a jet přes most. Ale časově je to stejně náročné jako čekání na trajekt.Na Pagu je vhodné mít vlastní auto, aby jste mohli cestovat.Pláže jsou od Novalji vzdálené 2-6 km. Jinak Novalja je krásné ale rušné město plné obchodů a restaurací.
Já na Pag ale do Staré Novalji jedu již 12 rokem.
Když si dáš v menu příkaz "Hledat" a zadáš Pag Novalja tak se dozvíš daleko více informací.
Přemek
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
26. 01. 2007 10:49
Děkuju!
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
26. 01. 2007 18:36
To: Lusia-27, Byl jsem na Pagu v kempu Straško v Novalji již třetí rok za sebou a pro rodinu je to dobrá volba. Jde jen o to , kde ty sruby jsou, v jaké části Novalje ? Jak na Strašku tak na Zrče je nádherný vstup do moře pro děti.Co se týká cesty tak jezdím po dálnici do Posedarje a odtud je to asi 70 km po pěkné cestě do Novalje a nejste vázáni na trajekt a přijde to i levněji.Máš-li zájem, pošli si email a mohu Ti poslat pár fotek. Zdraví Jéřa.
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
26. 01. 2007 20:59
Jéřo,
posílala jsem Ti zprávu s odkazem na www, ale asi se bude muset přes email, zřejmě ti to nepůjde otevřít.
Na tu cestu se Tě asi ještě trochu poptám, protože jsme řešili jestli by nebylo lepší jet opravdu přes most.

Jinak by to měl být Straško.

V jakém termínu jezdíte, už se Vám stalo, že by nebylo "teplo"?

Chceme jet 3.8.

Pošli mi prosím pár fotek na n.lusia@centrum.cz. Děkuju!!!!!!!

Jinak o mě určitě ještě uslyšíš, zatím tady neznám nikoho jiného kdo by tam jezdil, tak budeš takový můj zdroj informacíyawning smiley))))))))))))
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
26. 01. 2007 21:03
Taky by mě ještě zajímalo, jedeme tam sami, většina našich známých shání rekreaci na poslední chvíli anebo jedou na blint, což my zatím neriskneme kvůli dětem, myslíš, že tam budeme mít s kým pokecat, ty sruby jsou ale asi dost daleko od sebe viď?
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
29. 01. 2007 15:49
Novalju popř. ostrov Pag směrem do moře (tedy ne k horám) vřele doporučuji. Máme vyzkoušenou Povljanu, Novalju, Mandre a další. Tady asi chyba nebude.

Cesta taky jasná: tam jsme i Novalju (možná trochu psychopaticky) jezdili po dálnici do Posedarje a pak po ostrově. Nehchtěli jsme se stresovat zda bude fronty, jak nám to pojede a tak. Zpátky už trajekt. Jednak přes den to jezdí pořád a hlavně se dá lépe vybrat čas odjezdu, kdy je volněji (my odjezd v poledne). Bylo to bez problémů a cesta je příjemně kratší, odpadnou zatáčky po ostrově a jízda po magistrále po pobřeží je vcelku atraktivní. Navíc děti si těch 15 min plavby užili opravdu náramně.
Chcete li prožít dovolenou s dětmi jako na chatě, mohu dopuručit pěkný kemp a přírodu,pro děti bezva. Byli jsme tam s dvojčaty necelé 2 roky starými. Máte li zájem, ozvěte se. Jitka
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
02. 02. 2007 11:55
TO: Lusia-27, rada byla, fotky byly a Ty se ani neozveš?
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
05. 02. 2007 09:07
Ahoj lidičky,
straaaašně mooooc se omlouvám, byla jsem pár dní mimo, byli jsme na horách si trochu zalyžovat.

Za fotečky Jéřo moc a moc děkuji-krása. Dnes odpolko jedeme konečně zamluvit pobyt, jen doufám, že budou ještě sruby volné, ještě se ozvu!

Určitě budu mít ještě nějaké otázky. Zajímalo by mě odkud Jéřo, Jitko jste? Z které části čech?

Zatím pa!
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
05. 02. 2007 09:14
Jéřo, Jitko,

nevíte jak jsou sruby ve Strašku daleko od sebe?
Re: Ostrov Pag, sruby Novalja, poraďte prosím jedeme prvně s dětmi od Chorvatska
05. 02. 2007 18:27
Posílal jsem ještě někomu zprávu a fotky. Jestli nepřišly tak se ozvi, pošlu to znovu.Hlavně ale nevím jestli mám zprávnou adresu? Zdraví Jéřa
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 147
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.