Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam v září na prodloužený víkend

Autor emartin 
Kam v září na prodloužený víkend
28. 08. 2009 07:45
Jakou lokalitu byste mi doporučili pro prodloužený víkend v září? Přemýšlíme o termínu 12.-15.9. nebo 25.-28.9. Jaké můžeme očekávat počasí? Máte někdo zkušenost s Murterem v těhle termínech?
Re: Kam v září na prodloužený víkend
29. 08. 2009 16:38
Já bych jela spíše níže, bud Makarskou rivieru nebo Pelješac. Tam je krásně, a v té době je na Pelješaci krásnej klídek. Ale je to dál. Pokud Makarskou rivieru, tak doporučuji Igrane, tam jezdím také v září a je tam pohoda a klídek.
Re: Kam v září na prodloužený víkend
30. 08. 2009 22:53
Nebo Živogošće-Blato
Re: Kam v září na prodloužený víkend
31. 08. 2009 00:00
přemýšlíme o ostrově Murter, máte někdo zkušenost s tímto místem v září?
Re: Kam v září na prodloužený víkend
31. 08. 2009 07:35
My jezdíme v září do Bašky na Krku. Teprve vloni celý týden foukalo a na koupání to nebylo - to byla ta tragická změna počasí v celé Evropě. Jinak roky dříve v pohodě. Je to o štěstí. Ale je tam hezky, i když je hnusně.
avatar Re: Kam v září na prodloužený víkend
31. 08. 2009 08:17
Na Murtru jsme byli přeasi 3 roky v době od cca od 6. do 20. září a počasí naprosto super.
Re: Kam v září na prodloužený víkend
04. 09. 2009 19:11
Tak jsme si řekli, že si uděláme prodloužený víkend v září u Jadranu a napadl mě Murter. Kouknu sem a nejsem první :-). Na Murteru jsem zatím nebyl, nechtěl bych drahocené hodiny trávit sháněním ubytka. Vím, že už bude volněji, ale jedeme s malým psem a to je někde dost problém. Nemá prosím někdo nějaký tip ? Díky
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 154
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.