Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam v Chorvatsku

Autor KattyM 
Kam v Chorvatsku
10. 08. 2009 19:58
Chystáme se poprvé do Chorvatska , ale nevíme přesně kam, prosím proto o radu, kde je nějaké pěkné místo pro rodinu s dětmi. Pěkná pláž, atrakce na vodě (padák za člunem, banán ap.) a taky nějaký život na souši, diskotéka, restaurace a pod.Díky
avatar Re: Kam v Chorvatsku
10. 08. 2009 20:32
Tých "rád " je tu obrovské množstvo!
Stačí čítať a vyberať.yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Dada (10. 08. 2009 20:33).
avatar Re: Kam v Chorvatsku
10. 08. 2009 23:53
Tzv. atrakce na vodě a "život" na souši jsou v každém větším letovisku. Moje děti už jsou dospělé, ale s malýma bych tam, kde to večer duní z diskotéky, určitě nejel.
Dobrý kompromis je, myslím Primošten, nebo oblast na sever od Zadaru. Záleží na tom, co od toho očekáváš.
V této sekci je tuším na konci vlákno Ubytování v Ch. nebo Místa v Ch. Zkus trochu hledat, určitě něco najdeš.
Střílet takhle od pasu rady není zrovna nejlepší řešení: každému hoví něco jiného.
Doufám, že něco Tobě příhodného najdeš, tady vlastně nejde udělat chybu.
Přeju šťastnou ruku a příjemnou dovolenou
avatar Re: Kam v Chorvatsku
11. 08. 2009 06:42
...KattyM...otevři si soukromou zprávu...řádeček v pravo nahoře...smiling smiley
avatar Re: Kam v Chorvatsku
28. 08. 2009 11:06
Sedam tisuća eura za noćenje s doručkom

Postoji li mjesto za odmor gdje možete biti u vrevi događanja, a opet daleko od očiju javnosti? Naravno da postoji. Nalazi se, a gdje drugdje nego u Dubrovniku. U pitanju je možda najskuplji smještajni objekt u Hrvatskoj, koji gotovo dvije godine u Dubrovnik privlači svjetsku, ali i hrvatsku elitu. Noć s doručkom u ovom luksuzu stoji vrtoglavih sedam tisuća eura.
Re: Kam v Chorvatsku
02. 09. 2009 16:24
Ahoj, chtěla bych s přítelem jet autem někam do Chorvatska ještě teď v září - snad bude dobré počasí. Ubytování bychom si chtěli zajistit s největší pravděpodobností předem - asi nějaký apartmán a aby byl cenově přijatelný. Nevím ale kam jet. Když pročítám různé diskuze a recenze, tak se názory hodně různí.Poradíte mi nějaké pěkné místo nebo i apartmán, co se dá v okolí vidět, jestli je v blízkosti obchod atd.? Děkuji všem za jakýkoliv nápad.
Re: Kam v Chorvatsku
02. 09. 2009 17:52
V září ? Není problém !!!! Zkrátka naplňte nádrž, peněženku a jeďte čím víc dolů, tím lépe. V okolí Dubrovníku určitě najdete ( bez hledání) ubytování a v září i na jednu noc a uvidíte. Když se nebude líbit, pojedete jižněji. Všechny krásy Chorvatska stejně nestihnete - na to by ta peněženka musela být naditá kreditkama. Zpátky přes n.p.Krka, Plitvice atd. a máte dovolenou vyčerpanou !! A to nevzpomínám ostrovy !!!
Tak ať si vyberete tu správnou destinaci a v příštím roce ať yawning smileyvystupujete na tomto fóru jako manželská dvojice s případným ....????yawning smiley
avatar Re: Kam v Chorvatsku
02. 09. 2009 18:00
...Brookelin...inspiraci más v soukromých zprávách nahoře v pravo ...nad modrou lištou...smiling smiley
Re: Kam v Chorvatsku
02. 09. 2009 19:40
Mildous napsal(a):
-------------------------------------------------------

> Tak ať si vyberete tu správnou destinaci a v
> příštím roce ať yawning smileyvystupujete na tomto fóru jako
> manželská dvojice s případným ....????yawning smiley)

Jejda, jenom nestrašte. Přítel by na to věk i všechno ostatní měl, ale já coby ještě studentka bych to těžko zvládala. Chci si miminko užít a ne u přebalování koukat do skript. Jinak děkuji za radu. Myslela jsem, že mi ani nikdo neodpoví. Až se vrátíme, tak napíšu kde jsme nakonec byli a přidám třeba i nějaké fotky. Děkuji
Re: Kam v Chorvatsku
03. 09. 2009 10:01
Ahoj, poradili by jste mi nějaké pěkné místo? letos jedeme do Chorvatska poprvé autem,nechceme daleko jen Kvarner třeba...poradíte něco?díky
avatar Re: Kam v Chorvatsku
03. 09. 2009 10:29
Baška na Krku-v septembri nádherná!(samozrejme ,že aj inokedy,ale tie davy ľudí!)yawning smiley
Re: Kam v Chorvatsku
09. 09. 2009 21:36
Je to věc názoru, mě Baška nepřišla nic moc. Jednodenní návštěva mi stačila, celou dovolenou bych tam asi trávit nechtěl. My byli letos v Malinské a tam se mi opravdu líbilo. Pokud Baška tak jedině Baška Voda. Ta patří k mé špičce, ale to už není Kvarner.
avatar Re: Kam v Chorvatsku
10. 09. 2009 10:16
Baška na Krku je pěkná,ale ty ceny v sezóně jsou až moc "nadstandartní" . Po sezóně jak když proutkem mávne jsou zase za "hubučku" ,v podstatě vše najednou "gratis". Pokud někdo je nucený jezdit v tu hlavní sezónu tak musí počítat všude s vyšší cenou a ještě větším počtem turistů,ale na druhé straně je tam živo.

MirekŠi
Re: Kam v Chorvatsku
27. 12. 2009 21:07
Pokud by jsi mela zajem o Brelu napis soukromou zpravu. Vila IVANAC BRELA



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Lenka Ivanac (02. 02. 2010 13:22).
avatar Re: Kam v Chorvatsku
03. 02. 2010 13:16
Sevid nebo Zaostrog / Podaca ?
Pojedeme tři rodiny (děti 14,15,16 let). Nemůžu rozhodnout, kde bude lépe - moře (šnorchlování) , výlety, množství lidí. Trogir a Krka jsme už viděli.
Najde se někdo, kdo navštívil obě místa a může srovnat?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Kam v Chorvatsku
05. 02. 2010 12:46
Vypadá to teda spíš na Zaostrog / Podaca. Můžete někdo poradit dobrou restauraci? A co šnorchlování?

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bomiňo (10. 02. 2010 17:05).
avatar Re: Kam v Chorvatsku
12. 02. 2010 20:32
Různá místečka, a všude romantika....... Dle pořadí: Omiš,Hvar,Stari Grad, Poreč,Split - rybárna, Brist, Krk

Zdraví R.
avatar Re: Kam v Chorvatsku
12. 02. 2010 22:17
Rero, mne zhodou okolností (ešte skôr ako som videl tvoj príspevok) mi napadlo, že "Kam v Chorvatsku?" No hlavne do Chorvatska, a tam si už všetci nájdeme to svoje.
Re: Kam v Chorvatsku
14. 02. 2010 10:48
pozdrav

damir urlić -makarska rivjera -drasnice -hrvatska

podivaj te se na

www.@#$%&

pekne malo misto ,blizu makarske 12 km ,pekne plaže ,
Re: Kam v Chorvatsku
14. 02. 2010 10:56
pozdrav

damir urlic, apartmani apollo -makarska rivjera - misto drasnice - pekne plaže -makarska 12 km
vice na

www.@#$%&
Re: Kam v Chorvatsku
14. 02. 2010 12:40
Záleží na tom jakou preferujete pláž?
Můžem popovídat.
o.o.d.s.a.t@seznam.cz
Re: Kam v Chorvatsku
15. 02. 2010 17:27
... - ostrov PAG - Povljana

piščita plaža, 50m od plaž

Sandy beach, only 50m from the beach, apartments from 25€ / night
Re: Kam v Chorvatsku
15. 02. 2010 18:33
.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil MORAVÁK (24. 03. 2010 09:27).
avatar Re: Kam v Chorvatsku
06. 03. 2010 08:13
Dobré ráno. Třeba,možná - pomůžou některým při výběru lokality krátká videa. Zdraví R.video: [www.ski-and-sea.com]
Re: Kam v Chorvatsku
26. 04. 2010 20:07
Ahoj , každý máme své oblíbené letovisko. U nás to zprvu byl sen - Monte Carlo, když jsme se tam dostali, projeli celou dráhu formule, projeli se kolem Casina a zjistili, že na pláž mohou jen hosté luxusních hotelů, že my musíme někam na kraj, pochopili jsme, že ideální dovolená pro nás je v oblíbené Jugoslávii - Chorvatsku.
Pěkně bylo v Trogiru, Hvaru, Budvě, Ulcinu, všude po kempech, ve spojení s přírodou a lidmi. Pak jsme se jednou zcela náhodou dostali na ostrov Lošinj, který nám tak učaroval, že tam jezdíme již 10 let. Vůbec nám nevadí stejné místo, naopak, jsme tam jako doma, sousedé Chorvati a Slovinci si plánují dovolenou ve stejný termín jako my, děcka si spolu hrají, my karbaníme, grilujeme a učíme se vzájemně. Celý rok si píšeme, co nového v rodině. Kdo by měl zájem, dám ráda kontakt, je tam opravdu pro děti úžasně, celý den stále venku, otevřené čisté moře.
Dobře si vyberte, hezké léto Vám všem
avatar Re: Kam v Chorvatsku
07. 05. 2010 11:35
Kto poradí, kam do HR, hlavne kde nestretnem žraloka - "veliku bijelu psinu" ?
Re: Kam v Chorvatsku
07. 05. 2010 11:57
Vítej na foru. Já bych skusil Plitvické jezera. Tam by žralok neměl být.thumbs up smiley
Re: Kam v Chorvatsku
07. 05. 2010 12:59
Nebo taky se vyhnout rybárnám a rybím trhům........., ale chlazený nekouše
avatar Re: Kam v Chorvatsku
07. 05. 2010 14:26
Je pravda,že jsem tady na tom to foru nikdy nic moc nevymyslel (akorat od Luise ty žumpozní zvratky),ale tohle už je teda moc.Správně se tomu řiká přínos do fora .Ale to nejde, když čtu kolik je kde žraloku ,jakou vestu při cestě na sebe .atd ............... tak to už je na mě moc . A proto si s toho dělají pánové psaný přede mnou kosyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy A já nemůžu jinak než tomu to důležitému příspěvku dát za pravdu. Žraloci nejsou .........................a to vím náhodou přesně doma v koupelně ve vaně fakt nejsou . Přece nejde se ptát pořád na stejný bláboly donekonečna. Proč já mam byt zrovna ten zlej a psát tady tyto ................taky jsem jenom člověk
jasně nabizí se odpověd ..............nevšímej se toho dělej ,že neumíš snad číst ......no a to jsme tam kde vy všichni víte,.................. ale jsme s ticha


to jsem tomu zase dal.......já už ,ale jinej nebudu
Re: Kam v Chorvatsku
07. 05. 2010 14:33
KALACH Andrej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Je pravda,že jsem tady na tom to foru nikdy
> nic moc nevymyslel (akorat od Luise ty
> žumpozní zvratky),ale tohle už je teda
> moc.Správně se tomu řiká přínos do fora .Ale
> to nejde, když čtu kolik je kde žraloku
> ,jakou vestu při cestě na sebe .atd
> ............... tak to už je na mě moc . A
> proto si s toho dělají pánové psaný přede
> mnou kosyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy A já
> nemůžu jinak než tomu to důležitému
> příspěvku dát za pravdu. Žraloci nejsou
> .........................a to vím náhodou
> přesně doma v koupelně ve vaně fakt nejsou
> . Přece nejde se ptát pořád na stejný
> bláboly donekonečna. Proč já mam byt zrovna
> ten zlej a psát tady tyto
> ................taky jsem jenom člověk
> jasně nabizí se odpověd ..............nevšímej
> se toho dělej ,že neumíš snad číst ......no a
> to jsme tam kde vy všichni
> víte,.................. ale jsme s ticha
>
>
> to jsem tomu zase dal.......já už ,ale
> jinej nebudu


Proč to tak rozepisuješ?thumbs up smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 240
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.