Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rukavice pro řidiče

Autor Fido 
avatar Re: Rukavice pro řidiče
01. 04. 2011 21:14
pracovne rukavice nosim aj ja, nie koli brzdovenu oblozeniu ale pre pripad vymeny kolesa.
jak sa ti podarilo dostat sa do situacie vymeny brzdoveho oblozenia pri grazi? grinning smiley
Anonymní uživatel
Re: Rukavice pro řidiče
13. 04. 2011 12:31
Taky používám rukavice, ovšem řidičské, zakoupené v koženeé galanterii v Chlumci nad Cidlinou před pěti lety. Je to ještě výrobek firmy z Dobříše, tradiční rukavičkářské firmy. Nedám na ně dopustit.
Re: Rukavice pro řidiče
27. 04. 2011 12:22
minulé rok mi je koupila dcera, neboť se všimla že se mi potí ruce a když máte kožený volant (to i plastový) tak vám to časem ne že klouže, o to ani nejde, ale je to takový nepříjemný a musím říct že po počáteční hihi,hehe tak jsem po cestě uznal že je to bezva, zvykl jsem si a na dlouhé cesty rád používám, ale musí to být kožené, ne náhražky (a to jsem se před léty posmíval jednomu pánovi ze Švícar na dálnicí že řídí BMW v rukavičkách...) a co víc můj volant není už jak mádlo v autobuse hromadné dopravy, pot je jako brusná pasta na volant...a pro ty co nechápou o čem je to vlastně řeč, jde o velmi lehkou tenkou kůží (letní) s otvory a měkkýma vycpavkama na dlaních, za řidičské rukavice se nestydí, ba naopak i jezdci F1 (n.p.: Robert Kubica), tak třeba na místo těch nesmyslných pseudo tuningu v podobě plastikových koberečku,gumových potahu volantu, hliníkových pedálu a pod. zkuste si komfort suchých rukou (pokud se vám potí, pro "suchary" to neplatí těm se mohou zdát nepříjemný cestou na dlouhé trase).
Anonymní uživatel
Re: Rukavice pro řidiče
01. 05. 2011 11:25
Ranko Brkic -thumbs upthumbs upthumbs up
Re: Rukavice pro řidiče
07. 05. 2011 07:07
no nepochopil jsem na co jsou ty rukavice dobrý?kdyby to byly latexový tak bych věděl co s nima!!!
spinning smiley sticking its tongue out
Re: Rukavice pro řidiče
07. 05. 2011 11:07
Tak si přečtěte nkolik příspěvků výše a pochopíte to. Jsou dobré zejména pro osoby, kterým se hodně potí ruce.
Re: Rukavice pro řidiče
07. 05. 2011 19:55
Letní rukavice nenosím, zatím.... možná vyzkouším. Místo toho jsem si pořídil kožený potah volantu s pravidelnými výstupky, nemyslím masážní hřebínky co jsou vidět v marketech. Na těch mi ruka nesklouzne, teda i když mě se ruce prakticky nepotí.
Zimní rukavice nosím běžně... většinou cyklistické s prstama. Ono vlézt do auta které parkuje na ulici a venku je mínus 20 a pak odřídit 50km do práce na ledovým volantu pro zdraví kloubů na prstech nepřidá. V tom případě lepší kožené pracovní než nic.
avatar Re: Rukavice pro řidiče
07. 05. 2011 20:20
Vyměnil jsem za kožený s perforací a v pohodě.

Re: Rukavice pro řidiče
09. 05. 2011 07:51
Po 50km uz to auto musi bejt vytopeny jako sauna :-)
Re: Rukavice pro řidiče
10. 05. 2011 10:41
Už se mi stalo, že se věnec volantu začal drobit v jednom místě. Holt se asi minulému majiteli více potila ruka a agresivní pot volant sežral.
avatar Re: Rukavice pro řidiče
10. 05. 2011 21:36
to se musíte pane řidiči víc uvolnit a nesmíte ten volant tak drtit v ruce thumbs up smiley Máš Francouzký vůz a ten je dělaný pro jemné gentlemany.yawning smiley
Re: Rukavice pro řidiče
10. 05. 2011 23:29
Mě se to stalo v echt Českym Favoritovi a 105 a 120 tím trpěli a znám to i z kolegovi Feldy.
avatar Re: Rukavice pro řidiče
10. 05. 2011 23:34
na fabii sa nám v praci drti už aj páka rýchlostí, pot je svinstvo..
Re: Rukavice pro řidiče
11. 05. 2011 08:27
Mel jsem skodovky i francouze a nikdy se mi nic nedrolilo. Nesmite ridit tak, ze se z toho opotite :-D
Re: Rukavice pro řidiče
11. 05. 2011 11:55
Frantík je v poho (myšleno auto), ale v minulosti jsem měl mazdu a tam se volant drobil fest, úplně na prach. Jen v místě, kde ho předchozí majitel držel.
Re: Rukavice pro řidiče
12. 05. 2011 17:57
Jozka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Po 50km uz to auto musi bejt vytopeny jako sauna
> :-)


No to jo ale to už z něl lezu, je to nafta ta topí hůř, v těch 20kových mrazech to trvalo i 10 km než se roztopilo.
avatar Re: Rukavice pro řidiče
22. 05. 2011 17:58
celkom pekný obchod som našiel TU a ceny sú celkom prívetivé. a Jeden obchod pre Bratislavu TU -dámske po 19e a aspoň dáky výber a pánske za 27eur až jeden druh, a potom že kto je diskriminovaný tongue sticking out smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 172
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.