Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

CZ na autě

Autor Kylon 
CZ na autě
08. 07. 2006 11:55
Zdravím zítra odjíždím a nevím zda je potřeba mít CZ na autě když už ji mam na SPZ
Díky za info
Re: CZ na autě
08. 07. 2006 13:21
Vůz musí být označen písmeny CZ,toto označení nahrazuje modrý proužek na registrční značce.spinning smiley sticking its tongue out
avatar
XXX
Re: CZ na autě
08. 07. 2006 15:41
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil XXX (03. 04. 2008 06:54).
Re: CZ na autě
08. 07. 2006 16:00
spinning smiley sticking its tongue outA státní vlajku vyvěšenou do levého zadního okna o rozměru 30x15cm.Ta musí být vždy!eye popping smiley
Samozřejmě že platí můj předešlý příspěvek.
Peťas
Re: CZ na autě
08. 07. 2006 18:50
Je to tak jak je tu popisované....

Já jsem ji na autě nikdy neměl a nic se nedělo.... :-D Co by se ovšem dělo, kdyby ji někde vyžadovali radši ani nedomýšlím.... ;-)
Re: CZ na autě
08. 07. 2006 19:38
Jednoduše je to tak, že do chorvatska musíme mít velkou CZku, ať máme SPZ, nebo RZ s proužkem nebo ne.
Já jí na auto lepím, jenom když jedu na dovolenou. Lepím ji zevnitř na zadní okno, doufám, že to tak stačí.
majkl
Re: CZ na autě
08. 07. 2006 20:23
Já mám modrý proužek na SPZ a nestalo se mi že by se nad tím chorvati pozastavovali CZ nemám ale "jeden nikdy neví"a tak mám CZtko pro jistotu sebou v přihrádce.yawning smiley
Re: CZ na autě
08. 07. 2006 23:15
Do Chorvatska je určitě lepší CZ-ku mít, ale otázka je, jestli berou i ty menší. Já mám o něco menší než je ve vyhlášce, tak doufam že hlaavně Rakušáci s tim neudou dělat problémy. Pro jistotu s sebou bereme i tu velkou dle vyhlášky, ale nechci jí tam plát, páč je to šílená plachta a vypadá to tam fakt nechutněconfused smiley
Re: CZ na autě
08. 07. 2006 23:16
Ještě dodatek, dle vyhlášky má mít CZ-ka minimální rozměry 175x115 mm.eye popping smiley
DV
Re: CZ na autě
09. 07. 2006 00:15
Já už jezdím 6 let se stříbrnou malou CZ a plachtu vozím taky v kaslíku.
Re: CZ na autě
09. 07. 2006 08:58
Ty malé jsou, jako by tam žádná nebyla. V přihrádce Vám je velká na dvě věci. Pokud Vás zastaví policajt, tak když bude chtít, tak Vám dá flastr, protože CZka má být vzadu na autě, ne v kastlíku.
Já tu velkou vždycky na dovolenou nalepím pomocí čtyřech kousků průhledné lepící pásky zevnitř na zadní okno a po dovolené jí zase sundám a založím do autoatlasu.
mihal
Re: CZ na autě
09. 07. 2006 10:20
mihal napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vůz musí být označen písmeny CZ,toto označení
> nahrazuje modrý proužek na registrační značce.


Na tom se nic nemění,ani v Chorvatsku!Můžeš jet dokonce jenom na "občanku" a vůbec nevadí,že Chorvatsko není členem EU(mezistátní dohody).Já jel jenom s modrým pruhem,Rakousko,Slovinsko i Chorvatsko bez problémů.A nebojte,chorvatský policajti si mě i auto pořádně proklepli-nehoda na dálnici v tunelu(viník byl Slovinec).Ale pro klid v duši si to předpisový CZ klidně nalepte.eye rolling smiley
majkl
Re: CZ na autě
09. 07. 2006 19:22
Ještě pro klid duše jsem zjišťoval jak to s tím CZ je a bylo mi řečeno,že to chorvati v sezonu respektují-pruh na SPZ-ale záleží na jakého troubu narazíte.thumbs up
xxxxx
Re: CZ na autě
09. 07. 2006 19:54
No já myslím že s tou CZ to nebude tak horký... tak tohle vlákno asi uzavřeme... Příjemnou cestu winking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.