Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Split busem

Autor Vlada 
Split busem
19. 08. 2022 20:20
Chci se podělit o neblahou zkušenost s Flixbusem na trase Krakow-Ostrava-Split. Zakoupena jízdenka s místenkou včetně sousedního sedadla z Ostravy do Splitu. Jenže v Ostravě byla sedadla obsazena, řidič porovnával jízdenky a opravdu byly duplicitně vystaveny 2 totožné jízdenky na tytéž sedadla. Při cestě zpět se situace opakovala a řidič zcela nepochopitelně odmítl akceptovat prémiovou jízdenku a nabídl místo v poslední řadě. Jinak cesta OK a na čas, dokonce dohnal zpoždění a přijel dřív. Ponaučení - snažit se být v busu jako první. Má někdo podobnou zkušenost?
Re: Split busem
20. 08. 2022 12:05
Tak flix bus spíše ne ne? smiling smiley
Mám dva kamarády, co s tím jezdili v rakousku. Většinou je to tak, že často řidič (byť dobrý, pokud to není turek) neví ani kam jede. z toho plyne to, že žene jak na popravu. Busy dobrý. Cena, která visí na zadku toho auta, většinou od 7 EURO někam, je cena za poslední sedadlo, když se vyprodávají jízdenky a je to poslední sedadlo.

Nejel jsem s nimi, jen slyšel viděl a potkávám.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 162
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.