Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kornati

Autor Miras 
Kornati
12. 06. 2012 11:01
Chtěli bychom podniknout výlet lodí na Kornati ze Zadaru. Nevíte, která loď je na tento výlet nejlepší a které se vyhnout?
Máte nějaké osobní zkušenosti?
Re: Kornati
12. 06. 2012 13:59
zo Zadaru chodí veľa lodí každý deň všetky ponúkajú to isté veľký a malý okruh, treba skúsiť zjednať cenu.....
Len jedna jediná na taký pirátský štýl má iný program ako všetky ostatné..
Re: Kornati
12. 06. 2012 18:38
Čemu říkáš velký okruh? Téměř všechny lodě ze Zadaru dělají falešné Kornati, národního parku se ani nedotknou. Přitom lžou, že jedou do NP Kornati. Místo toho jedou do PP Telašćica. Loni jezdily lodě Polaris a Sv.Ante alespoň na Levrnaku, ale nejkratší cestou. Sv.Ante je špinavá a zašlá loď a Polaris zřejmě letos nebude jezdit.
Pokud chcete opravdu pořádně vidět Kornati, je nutno zajet do Biogradu nebo do Murteru. Z Biogradu jezdí jedna loď okruh kolem celých Kornatů, cena je 300 kn včetně oběda a nápojů po celou plavbu, zatím 1x týdně. Koupání je ale na Telašćici. Z Murteru zatím také jen jedna, cena je 250 kn včetně oběda a nápojů k němu, koupání na Levrnace. Můžu poskytnout podrobnější informace a udělat i na dálku rezervaci, s tím že zaplatíte na lodi (30 minut před odjezdem).
Re: Kornati
13. 06. 2012 10:42
Globík díky za info a mi se právě Sv.Ante podle stránek na netu líbila sad smiley
Rezervaci na dálku dělat nebudu, člověk nidky nevím co se kdy může ....eye popping smiley
Můžeš mi alespoň posím napsat, kterou loď doporučuješ buď ze Zadaru nebo Biogradu?
Moc děkuji smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Libi (13. 06. 2012 10:43).
Re: Kornati
13. 06. 2012 12:06
Neviete mi niekto poradiť dobrý výlet na KORNATI z Vodíc? Najlepšie čo najväčšia loď aby tam vydržala malá dcéra a čo najkratší výlet ...
Re: Kornati
13. 06. 2012 19:37
Libi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Globík díky za info a mi se právě Sv.Ante podle
> stránek na netu líbila sad smiley
> Rezervaci na dálku dělat nebudu, člověk nidky
> nevím co se kdy může ....eye popping smiley
> Můžeš mi alespoň posím napsat, kterou loď
> doporučuješ buď ze Zadaru nebo Biogradu?
> Moc děkuji smiling smiley
Ze Zadaru momentálně nic. Z Biogradu Princ Kornatů nebo Kornatská Víla. Některé dny jezdí velký okruh. Rezervace je nezávazná a bez zálohy. A nespěchá smiling smiley
Re: Kornati
13. 06. 2012 19:40
triplex napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Neviete mi niekto poradiť dobrý výlet na KORNATI z
> Vodíc? Najlepšie čo najväčšia loď aby tam vydržala
> malá dcéra a čo najkratší výlet ...
Dobrý výlet na Kornati nemůže být krátký. A krátký z Vodic nemůže být velkou lodí. Z Vodic jezdí pravidelně jen jedna loď, velká, INA, velký okruh. Malé bárky jezdí na objednávku, malé okruhy, ale na lodi je člověk stejně dlouho, protože jsou pomalé. V případě potřeby podrobných informaví pošlete SZ.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.