Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Prosim o radu ohledne ubytovani

Autor Jaroslav 
Dobry den,v patek 23.6.2006 jedu s manzelkou a se 4letou dcerou do Chorvatska na nasi prvni spolecnou dovcu u more.Nemame zadne zkusenosti a tak bych potreboval poradit kde je to idealni pro deti.Uvazovali jsme o jednom tydnu nekde kolem Zadaru a druhy tyden do Basky vody nebo Breli.Ubytovat se chceme v apartmanu,aby to nebylo daleko k mori a vecer bylo kam vyrazit na prochazku,posedet u pivka...Jestli nekdo mate kontakt na osvedcene a solidni ubytovani tak bychom byli moc radi kdyby jste nam mohli poskytnout informace.Jsme rodina z Plzne a pokud se v tomto terminu take nejaka rodinka chysta k mori, tak se ozvete, radi s nekym pojedeme.Vsichni se mejte moc hezky a dekuji.Jarda.
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
10. 04. 2006 04:13
Ahoj Jardo.Dříve než Tě tady "ukamenují" za to, že jsi tento příspěvek dal do dopravy,tak se zkus podívat do sekcí místa v Chorvatsku nebo ubytování a tam jsou mnohá dobrá doporučení.Určitě tam najdeš to, co potřebuješ.kinak Tobě a celé rodině, přeji jen to nejhezčí na vaší dovolené a mnoho hezkých zážitků.smiling smiley
Dekuji za odpoved,takhle pisu do fora poprve,takze jsem si rikal ze udelam nejakou botu.Tobych nebyl ani ja. Dik a mejte se.
Radek 21
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
10. 04. 2006 16:03
Ubytování najdete snadno na místě,nenechte se "chytit"u silnice ale v klidu si projděte zvolené místo,osobně preferuji starší domácí-jsou solidnější než "mladochorvati".V obou lokalitách je spousta míst,kde se dá ubytovat,záleží na individuálních prioritách při výběru.Krásnou dovolenou v zemi,kam se určitě budete rádi vracet.:-)
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
10. 04. 2006 17:13
Jardo otoč to. Jako první jedte tu Bašku nebo Brelu a pak někam jinam. Od 1.7. nastane nářez a zdaleka není pravda, že tam něco "snadno" seženete. Naopak v červnu je myslím dobrá šance. Je to tam velice pěkný, jen to prostě kazí ta spousta lidí v sezoně. Možná, že se Vám ani nebude chtít jinam.
Asi to bude lepsi to otocit,v cervnu bych mel snadneji najit ubytovani nez v sezone.I ja preferuji starsi domaci a pokud se nam v Brele nebo v Basce bude libit, a to asi bude podle toho co jsem slysel, tak tam zustanem.Kamarad mi psal, ze jezdi na Hvar uz leta,tak ani tam by to nemuselo byt spatny.Zdravim JirkuK a Radka 21 a diky za nazor.
PP
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
11. 04. 2006 01:05
Poprvé do HR,to by asi volil spíš pevninu než ostrov,dále pak ryze praktická připomínka a tou je to že po příjezdu do Brely se tam nedá normálně zaparkovat a rozhlídnout se.Baška Voda je na tom líp,dá se dojet do centra a zaparkovat na placeném parkovišti přímo v centru.Zdá se to jako maličkost,ale po dlouhé cestě a ještě k tomu poprvé s dítětem v autě se protlačovat s autem v uličkách,hledat flek kde to na chvíli odstavit aby vás neodtáhli,to je docela zásadní problém.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil PP (11. 04. 2006 01:13).
fery
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
11. 04. 2006 07:33
projedeš centrem Baškou Vodou,silnice se stáčí vlevo do kopce,jakoby ven z Bašky asi po 100 m na pravé straně je zahrádka,nízkej plot z bílejch latí a nad ním ve stínu je solidní ubytování,na protější straně je nějaký hotel,super domácí,jeho žena se sestrou určitě budou sedět před barákem,musíš u nich zastavit a zeptat se na ubytování,nejsou moc aktivní jako ostatní,do centra je to kousek a v noci tam máš klid
tak jsem našel i adresu
Ante Gudelj
Stjepana Radiča 34
Baška Voda
mobil 098-9767008
091-5140144




Upraveno 1krát. Naposledy upravil (11. 04. 2006 17:06).
Jardo, všechny příspěvky, které tady čtu jsou pravdivé. Jenom jednu věc. Na blid jet je dobrá věc ale malé dítě toho nevydrží jako Ty.Doporučil bych Ti Zaton Pan Peša. Není to žádná reklama,ale byli jsme tam s malou holčinou velmi spokojeni.Bohužél jsem nenašel kontakt ale určitě ho najdu.Napíši později.
Pan domácí si s Tebou dá panáčka, pozve Tě na lov ryb. Jsou velmi slušní.
Zdravím Jira
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
11. 04. 2006 16:53
U pana Peši byl loni i můj brácha s ani ne dvouletými dvojčaty - a byli taky nadšeni. Našla jsem link na www, pošlu přímo na mail...
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
11. 04. 2006 19:21
Mohl bych taky poprosit o zaslání kontaktu?Jezdíme do Chorvatska s jednou vyjímkou od roku 95,ale pokaždé zkoušíme nová místa.Díky
Jaroslav
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
13. 04. 2006 00:29
Cau Jiro a Ifco, jedem do ty Basky, ale kontakt na pana Pesu bych bral. Urcite se bude nekdy hodit, zvlaste kdyz je to od vas osvedcene. Prosim o telefon a dekuji.
Mirek III
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
13. 04. 2006 07:54
Začali jsme jezdit do HR před 8 lety s dcerou, která měla taky 4 roky. Hledali jsme klidné místo, pokud možno kousek od pláže, žádné diskotéky do rána a pod. Našli jsme a od té doby jezdíme pravidelně v srpnu do Živogošče (asi 17 km pod Makarskou). Starší domácí, 100 m od pláže, max. spokojenost. Kontakt mohu poslat.
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
13. 04. 2006 08:47
Prosil bych o kontakt na E-mail: miluska@pandazlin.cz

Díky. Zdeněk
pepe
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
13. 04. 2006 21:31
Prosím o kontakt na pana Pešu - e-mail: pandus@quick.cz Díky.Pepe



Upraveno 2krát. Naposledy upravil (13. 04. 2006 21:36).
Silva
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
14. 04. 2006 20:23
Ještě jednu radu mám. Tučepi.3 km pod Makarskou. Je tam náááááádherně.
Ale ne přímo v městečku.Projedeš Makarskou po hlavní magistrále a cca 3 km začínají Tučepi.Mají celkem 3 sjezdy k moři.Sjedeš až na tom 3.sjezdu u fialového dumu,na "téčku" u moře se dáš vlevo po ulici Kamena směrem pořád dozadu.(jedeš přímo po promenádě,ale v poho).A mám hned 3 možnosti:
Kamena 11 ( slečna Tea Vela), Kamena 13 (pani Snježana Viskovič) a Kamena 45 ( pani Ženja Ševelj) Je to hned u plaže ( pro dítě ideální), blízko do městečka na procházku a na kukandu,ale klídek, pohoda, možnost schovat se ve stínu borovic. Paráda. Taky ještě rozhoduje cena. Pokud chcete /a já doporučuji/ si to užít a bydlet v 1. linii - přímo u vody, ceny se pohybují v červnu do těch 15ti EUR / osoba/den, <dítě okolo 4 let asi polovic> od 1.7. už to valí k 20 EUR / osoba / den.Nebo WWW.... zvolíte Tučepi a hledáte v té pravé části.

KRÁSNOU DOVOLENOU, jedu tam 18.7., takže mi to tam hlídejte.Silva
Pan Péša. Kontakt Apartmáni ETA iŠime Peša.Zaton Tel. 0385 23 264 526. Jsou opravdu moc hodní, paní Eta při našem odjezdu plakala a museli jsme zavolat, když jsme bezbečně dojeli domů. Přeji příjemnou dovolenou.
Neporadí někdo kam Na Hvar?
Díky
Milda
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
28. 04. 2006 10:42
Když na Hvar, tak Ivan Dolac. Má tam agenturu Brňačka Jitka Carič, která se tam kdysi dávno provdala. Kontakt najdeš někde výš. Solidní vystupování, klidná a pohodová dovča na jižní straně ostrova. Už jen cesta z Jelsy přes kopec tunelem je zážitek.Jedem tam letos po čtvrté a už se těším (poprvé s vnukem 3,5 roku.)
Radek 21
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
28. 04. 2006 13:38
Silva:když už Tučepi tak určitě jak píšeš "Kamenou",ale až uplně na konci před nudapláží,na pláži sice bývá jako všude na Makarské plno,ale pro děti to je tam fajn.
Jaroslav:jinak moje srdeční záležitost jsou buď ostrovy,hlavně Hvar a z pevniny Brela část Jakiruša-tam se Vám určitě bude líbit-ostrova bych se i přes první dovolenou nebál,pokud dojedete okolo 4 ráno na trajekt,tak jste bez problémů v 8 ubytovaní na Brači a v 10 na Hvaru.
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
28. 04. 2006 19:56
Mildo kdy ?
Prosím taky o kontakt, děkuji!!! A.
Zdravím, prosím o doporučení: v září s dcerou 2,5 roku s ekzémem, potřebujeme alespoň na 3 týdny, poraďte kde by se dalo dohodnout na ceně. Díky Adéla
Milda
Re: Prosim o radu ohledne ubytovani
19. 05. 2006 12:16
Nastupuji 7.7.2006, příjezd někdy odpoledne. Vyjíždím z Val Mezu 6.7. k večeru.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 179
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.