Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar

Autor martinsem 
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
14. 08. 2012 13:25
Tak chlapi, aby jste si nemysleli, že "vyčítají" jenom ženský. Mě ten můj při "jakékliv vhodné" příležitosti omlátí o hlavu chybu, která se mi povedla před 30ti lety. A začíná to vždy stejně ...jó to naše maminka atd.
Tom
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
14. 08. 2012 13:27
Oki souhlas. Končím, jsem mimo téma.
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
14. 08. 2012 14:02
Jasně, když se mě manželka zeptá, jestli ještě můžu (při řízení), tak mě tím obtěžuje, že? Urazila tím moji velikost, že? Valeri, Valeri, to je právě ukázka toho, co si mnoho mužskejch myslí, že baba je jen zboží a podřízená, která se veze, tak ať drží hubu, ona přece nemá co mít starost o mě a případně nedej Božeo o sebe. Ale já jsem king, protože já za všech okolností ještě můžu. A až mám mikrospánek a už nemůžu, tak už se mě ale ani není na co ptát.
Pánové, já na tomto fóru končím. Vážím si zde některých lidí, ale těch dobrých je tady moc málo. Podivných lidiček hodně a srovnám-li jejich názory se stavem naší republiky, ani se nedivím, že jsme docela v průseru. Inu národ nepředělám. Nakonec, nejsem učitel či učitelka.
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
14. 08. 2012 14:39
hanah, hanah, jak to tak čtu, tebe musel někdo pořádně na.rat... Stále tu píšeš o cestě, že si se nikdy nepohádal, však ti to nikdo nebere... Já ovšem psal o celé dovolené. Neznám nikoho, kdo by si alespoň jednou "nevjel do vlasů"... Zmiňovat to v kontextu vyholených hlav, pití piva, tetování, IQ... Celá tato debata je téměř o ničem a ty si tomu zasadil poslední ránu... Doporučuji se odna.rat a v klidu diskutovat... Klíííd yawning smiley.

Pokud chceš na fóru ukončit své příspěvkování, v pohodě... Ale podle mě tím nic nevyřešíš, neb IQ fóra ± odpovídá IQ republiky. To by si se musel odstěhovat do Honkongu (kde je snad IQ nejvyšší mezi národy). A nebo do Zambie (nejnižší IQ), tam budeš King! smiling smiley.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Martin_77 (14. 08. 2012 15:03).
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
14. 08. 2012 15:03
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (02. 01. 2013 22:16).
avatar Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
15. 08. 2012 09:38
hanah
Trochu to ženeš do extrému. Nic takovýho si nemyslím. Umím mluvit a když něco chci, tak si řeknu. Když potřebuju odpočinout, tak zastavím. Jsem natolik inteligentní, že vím kdy na mě jde únava a nepotřebuju si nic dokazovat. Podstatou mého předchozího příspěvku bylo, že mám rád v autě klid, nejlépe když všichni spí. Žádný mužský šovinismus v tom nehledej
avatar Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
15. 08. 2012 12:50
... martinsem [ Soukromá zpráva ]
Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
08. 08. 2012 21:12 Datum registrace: 2 roky (let) nazpět
Příspěvků: 15
Trasa cca 1000km, ujeto ve všední den za 11hodin, bez front a čekání. Silnice pěkné, krom pravého pruhu na D1 a D2 a části průjezdu Slovinskem. Na cestě nečeká žádné překvapení, jen před Reintalem se opravuje silnice, cca 5km občasného frézování - bez zdržení.


... to je slušné za 11 hodin ... smiling smiley
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
15. 08. 2012 12:58
Na to, že je to přes den, pěkné.., ale jinak se to dá udělat i líp smiling smiley
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
15. 08. 2012 13:09
f



Upraveno 1krát. Naposledy upravil L.K. (02. 01. 2013 22:16).
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
15. 08. 2012 15:01
A to ještě na Dalmatince svítila po celé délce značka 80km/h, protože pršelo a za Svetim Rokem dokonce jen 40-ka. Zpět jsem to jel 13 hodin, hodinu jsem prostál v zácpě u Brna a půl po zabloudění ve Vídni -smiling smiley
avatar Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
15. 08. 2012 15:10
Tohle jsem sem dával loni po příjezdu, skoro bych ani nevěřil, že jsem to psal já, už si z tý cesty nic nepamatuju

Vrátil jsem se včera z Gradacu. Vyjížděl jsem odtud v 7:30 a protože byla poslední sobota prázdnin, nečekal jsem nic dobrýho. Vyrazil jsem směrem na jih abych se napojil na konec dálnice a předjel tak ty, co jeli v koloně na Makarskou s napojením na dálnici v Šestanovaci. Snad se povedlo. Od začátku byla dálnice nějak prázdná, tak jsem na to trochu šlapnul. HR dálnici jsem profičel rychle, štosovat se to začalo až před Lůčkem, ale to jsem věděl že většina pojede na platbu cash. Na Demerje nikdo, na Lůčku podle tacha kolona 1,5 km. Litoval jsem je a zároveň jim děkoval. Dál, na mýtnici u Krapiny opět skoro nikdo, začínalo to být podezřelý. Já měl připravený objezd celnice Macelj přes Durmanec, ale když jsem viděl ten slabej provoz, risknul jsem to na Macelj. Vyplatilo se, tam taky nikdo. Na sobotu opravdu pohoda. Slovinsko jsem objel přes Ptuj-Lenart-Mureck. V Rakousku někde za Grazem bouřka jak hrom i s kroupama. Fakt mazec, myslel jsem že mi to rozbíje přední okno, v autě nebylo slyšet slovo. Někteří se s auty schovávali pod přejezdy, na dálnici opravdu dobrej nápad. Pak už se asi nic zajímavýho nestalo, domu jsem dojel za vytrvalýho deště už normální jízdou. Přijel jsem před 19 hodinou. Najeto 1037 km za 11 a něco hodiny, doba jízdy 10,5 hodiny, průměrná rychlost 100 km/h, spotřeba 7,8 litru benzínu N95.
Benzín jsem bral hned na začátku dálnice někde u Ravči za 9,7 kn/l. První přestávku na 15 minut jsem udělal až ve Slovinsku ve Ptuji po 600 km zas kvůli benzínu. Druhou stejně dlouhou kousek před Linzem na konci rakouský dálnice. Začínala na mě jít únava a bál jsem se mikrospánku, tak jsem venku v tom mrazu vykouřil cigaretu, zmoknul jak slepice a únava byla pryč.
Jelo se mi krásně svižnou jízdou okolo 160 km/hod, cesta mě bavila že se mi nechtělo ani stavět, policajti nikde žádný, pokuta taky žádná
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
15. 08. 2012 20:47
L.K. - nevím o čem mluvíš smiling smiley Pokud Ti jde o předpisy, mluvíš na špatnou osobu.. smiling smiley Na takové věci, se tady najde lidí smiling smiley Takže prosím, ponech svých zbytečných narážek smiling smiley

Hrvat Mishell

______________________________________________________________________________________________________________________
Krk, Trogir, Makarska, Stupin Čelinne, Podgora, Gradac, Turanj, Pakoštane, Pakoštane (2012 - 2x), Pakoštane, Pakoštane,..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hrvat Mishell (15. 08. 2012 20:48).
Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
16. 08. 2012 09:12
Ale pozor, rychlost ve směru k moři jsem nepřekračoval víc než o 10km/h, nastavil jsem tempomat dle navigace a protože mám první rok automat, tak jen držím volant :-) , po cestě zpět jsem na D1 trochu doháněl zpoždění, takže krátké a bezpečné úseky jsem jel do 180km/h. Ono to stejně nemá moc cenu, protože po chvilce dojedete k závodu kamiónů a brzdíte... Spotřeba Superb 1,9Tdi 96kW Tipronic (dva dospělí a tři různě staří puberťáci) tam 6,6l a zpět 6,7l/100km.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil martinsem (16. 08. 2012 09:15).
avatar Re: Trasa: Praha-Brno-Břeclav-Reintal-Vídeň-Graz-Mureck-Ptuj-Zagreb-Zadar
17. 08. 2012 13:30
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 175
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.