Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Obchody

Autor Ivoch 
Obchody
15. 11. 2023 19:27
Předem bych se chtěl omluvit za téma, které se do této sekce nehodí, ale nenašel jsem vhodnější.

Příští rok se chystáme do Chorvatska. Chtěl bych jezdit nakupovat do Makarské a zajímá mě, který ochod by jste doporučili. Na malé ploše se tam nachází Plodine, Konzum, Lidl a Kaufland. Zboží v akci si mohu vyhledat v letácích na webu, v tom problém není, ale zajímá mě cena ostatních potravin. Jsou uvedené markety srovnatelné v ceně nebo je některý z nich citelně levnější?
avatar Re: Obchody
15. 11. 2023 19:41
Osobně bych řekl, že cenově je o něco výše Plodine, jinak to je spíše věcí osobních preferencí, než nějakých výrazných cenových rozdílů (mimo akce)...
V Kauflandu a Lidlu lze využít "zákaznickou kartu" z (české) aplikace, nicméně se v nastavení MUSÍ PŘEPNOUT (prodejna, respektive země), na český QR kód to NEfunguje. Detaily jsem dával např. ZDE
Zákaznickou kartu Konzumu šlo v minulosti také "tak nějak" získat...

Pro někoho může být snažší orientace v "globalizovaném" uspořádání prodejen daných řetězců a také znalost "globálních" budget produktů daných řetězců.
Někdo naopak vyhledává ty místní odlišné...
smileys with beer
Re: Obchody
15. 11. 2023 19:45
Na Makarské Kunzum nebo Kauf. Konzum je nejlepší ten zkraje od Splitu nahoře v kopci. Málo lidí, prázdné parkoviště a mají otevřeno od sedmi ráno. Dobré pro nákup při dojezdu do destinace.
Re: Obchody
15. 11. 2023 20:27
S cenami poradit neviem, ale nejake to euro moze usetrit Lidl tym, ze je tam parking na 3 hodiny zdarma a pesi je to do centra do 10 minut
avatar Re: Obchody
15. 11. 2023 21:19
Ivoch - třeba tady? Snad to pomůže.
Re: Obchody
16. 11. 2023 06:34
Děkuji vám všem za tipy. Letos jsem po dvaceti letech zavítal (už se svojí rodinou) do Chorvatska a moc se nám tam líbilo a tak příští rok jedeme opět. Právě jsme jezdili nakupovat do Zaostrogu do Plodine a tam potraviny, které nebyly v kaci, byly hodně drahé. Proto mě zajímá srovnání v Makarské s ostatními obchody.
avatar Re: Obchody
27. 11. 2023 10:23
Zahájo, letos jsem ten "tvůj" konzum na kopci navštívil ... a již nikdy více , poloviční sortiment, než v tom druhém a nemohl jsem zaplatit mobilem, nikdy nikde předtím, se mi to nestalo , takže tenhle konzum má u mě doživotní BAN

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Obchody
27. 11. 2023 16:16
Že by měli poloviční sortiment? Se mi nezdá. Ale mě to naopak vyhovuje, alespoň nemusím vybírat a vemu, co je. Proto u nás chodím rád do Pennysmiling smiley
Re: Obchody
29. 11. 2023 20:10
Nejdůležitější je to, že u každého obchodu /konzum, Plodine, Kaufland a vlastně i kousek od Lídlu, je kavárna a vždy se ten nákup dá spojit s něčím příjemným :-)

2006 - Makarska, 2008 - Baška (Krk), 2009 - Makarska, 2010 - Fažana, 2011 - Makarska, 2012 - Makarska, 2013 - Makarska, 2014 - Štinjan (Puntižela), 2015 - Primošten, 2016 - Primošten, 2017 - Primošten, 2018 - Primošten + Makarska, 2019 - Makarska, 2020 - Makarska, 2021 - 2xMakarska, 2022 - Makarska, 2023 - Primošten + Podgora, 2024 - Podgora
zdc
Re: Obchody
01. 12. 2023 18:44
Mně se zdá velice zajímavý i supermarket TOMMY. Obzvláště pokud si zařídíte jejich kartu. K dispozici velké podzemní parkoviště (bohužel je tam občas nebezpečí větší koncentrace CO), široký sortiment včetně gastro oddělení, samoobslužné pokladny. Nachází se před Lidlem.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil zdc (01. 12. 2023 18:51).
zdc
Re: Obchody
01. 12. 2023 19:03
Isekon: To je divné. V uvedeném konzumu nakupuji běžně a to tak, že dost často, a nikdy jsem problém s placením mobilem neměl.

Brela, Vranjica, Pisak 4x, Brist, Zablače, Mala Luka, Mali Lošinj, Živogošče, Sreser 2x, Saplunara, Zavala Smokvina, Staniči, Jelsa, Ivan Dolac, Bol, Promajna 26x.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 245
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.