Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Tunel Pitve na Hvaru.

Autor Panďák 
Tunel Pitve na Hvaru.
15. 10. 2013 16:22
Mám dotaz ohledně průjezdnosti tunelu Pitve. Pro příští rok jsem uvažoval o návštěvě Ivan Dolac. Vzhledem k tomu,že jezdím Renaultem Master tak nevím jestli projedu tunelem. Někde je uvedeno,že projedou auta o šířce 2,3 a výšce 2,0 metry a na fotkách co jsem našel na netu je výška 2,7 m. I když ta 7 je trochu nečitelná. Šířku bych dal,ale výšku 2 metry ne. V techničáku uvádí výšku 2,368.
Předem děkuji za informace.

Zdenek
avatar Re: Tunel Pitve na Hvaru.
15. 10. 2013 17:24
S dodávkou asi nebude žádný problém, jižní strana ostrova Hvar - Ivan Dolac a Zavala jsou zásobovány dodávkami i s klimou na střeše. Posílám odkaz na foto pana zelináře, který jezdí do těchto obcí přes tunel Pitve spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Tunel Pitve na Hvaru.
15. 10. 2013 19:26
A popeláři tam zajíždějí s ještě větší nástavbou, sice sníženou oproti našim zvyklostem, ale projedou. Výška je 2,7m
Tady u zelináře jsme již zanechali za ty roky nejednu lasičku /kunu/. Vždy s úsměvem, ceny příznivé a nákup realizován cestou z FKK. Druh zeleniny je motivován viděným na oné pláži. Paní domácí okurky, já kokos.ořech. Nebo pěkně napůlenou broskev - jen pro znalce a anatomy.thumbs up smiley
Fireman: proč jsi fotil zelináře, když jste měli na terase pořád klobásky?????

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Tunel Pitve na Hvaru.
15. 10. 2013 20:05
Panďák jsem přesvědčen že se tam vlezeš.Jak již bylo výše napsáno 2,7 výšky je dostačující.
[www.rajce.net] [www.rajce.net] doávky tam projíždějí.
Re: Tunel Pitve na Hvaru.
15. 10. 2013 21:12
Určitě projedeš, jinak bys to musel objet po požární cestě od (města) Hvaru.
avatar Re: Tunel Pitve na Hvaru.
15. 10. 2013 21:31
To Fous:
Jsem měl spíš napsat ovocnáře -chodili jsme tam hlavně pro ovoce :-)
avatar Re: Tunel Pitve na Hvaru.
15. 10. 2013 22:27
tož to su rád..kolo se tam se mnou taky vejde :-D...ale tma je tam jak sviňa..smoking smiley
Re: Tunel Pitve na Hvaru.
16. 10. 2013 08:25
Jenže kola mají do tunelu zákaz. Který je ovšem hojně porušován. Jinak tunel se dá objet i přes kopec, jen sjezd na jižní straně je trochu adrenalin.
avatar Re: Tunel Pitve na Hvaru.
29. 10. 2013 09:30
... Panďák, mrkni, co se tunelem protáhne ... yawning smiley





... a pokud jde o cyklisty v tunelu, samozřejmě, že tam zákaz je ... ale všeobecně se tam jezdí ... je to pro kolisty sice riziko, ale když si počkají na krajana, který jim posvítí a přibrzdí za sebou provoz na 30 ... ( ostatně, některý auta tam 30kou jezdí ) ... tak se i tak dá ...
smileys with beer







Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (31. 10. 2013 10:58).
Re: Tunel Pitve na Hvaru.
06. 11. 2013 19:07
Tak Bessyho video mne snad přesvědčilo,že se do tunelu vejdu. Díky za info. Tak pomali začít hledat ubytování.
Zdenek
Re: Tunel Pitve na Hvaru.
07. 11. 2013 09:23
Dokonce se v tom prvním videjku Trafic po výjezdu z tunelu před tím náklaďákem mihne, teda pokud to není oplík.
Re: Tunel Pitve na Hvaru.
07. 11. 2013 13:03
Trafik se tam mihne,ale já mám Master a když stojím vedle Trafiku tak se mu dívám na střechu. Ale ten náklaďák vypadal přece jen o dost vyšší. Tak se tam snad vejdu.
Re: Tunel Pitve na Hvaru.
08. 11. 2013 09:24
V nejhorším to vezmeš po požární cestě od Hvaru nebo od Humace po hřebeni a pak dolů na jižní stranu tunelugrinning smiley
avatar Re: Tunel Pitve na Hvaru.
08. 11. 2013 19:33
... hoši ... nikdo nemáte na dovolenou fárenhajt vyšší, než je ten náklaďák ...
oprava: krom autokarů ...
smileys with beer
Anonymní uživatel
Re: Tunel Pitve na Hvaru.
10. 11. 2013 18:29
No, tak mne napadlo, kudy tam jezdí do ID popleáři, všiml jsem si, že tu popelářskou kisnu mají na podvozku IVECO a bylo to dost vysoké i široké.
avatar Re: Tunel Pitve na Hvaru.
18. 11. 2013 11:23
Tomm: tunelem, nejednou jsem je tam potkal, a docela švihali, mají najeto. Myslím, že zelonobílá kombinace barev .....

Druga domovina Hvar - Zavala.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 186
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.