Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Jak nejrychleji do Puly na Istrii?

Autor Zdeněk K 
Re: Jak nejrychleji do Puly na Istrii?
07. 08. 2023 23:03
Moc diky za vyčerpávající odpověď. Já věděla, že mi tu poradíte.
avatar Re: Jak nejrychleji do Puly na Istrii?
08. 08. 2023 08:05
Vím, mělo by to být ve vlákně Umíme se smát nebo v nějakém takovém podobném.

Podle názvu vlákna Jak nejrychleji do Puly na Istrii, musím napsat,..... nejspíš letecky. Bez poplatků za dálnici a jiných autonepříjemností cestou.
Pula má letiště, poměrně dost frekventované. [cs.wikipedia.org]

Ale kdo ví (možná ví Hill) ,řekl bych, že (ani) z Prahy Ruzyně tam přímá linka nelítá. Takže nejspíš pojedeš podle "návodu" Hilla.
Tímto mu vysekávám opět poklonu za znalosti veškeré "cestovní problematiky" !!!
Samozřejmě i všechny ostatní jeho podněty jsou perfektní.
avatar Re: Jak nejrychleji do Puly na Istrii?
08. 08. 2023 08:58
Hlavně si odstup od nábytku, ať si neotlučeš čelo: život mě před pár roky opakovaně přihrál do Schio v kraji Veneto. Ještě jsem nepotřeboval navigaci, prostě si pamatuji místa, čísla silnic, mapy.
Když se jelo jen tam, tak právě přes Budějky a Villach. Takže až k A4 jsem to už jel, jen pak opačným směrem, na Vicenzu. Takže zbytek už byla záležitost hledání v mapách.
Obvykle jsme zpět ze Schio pak jezdili po SS46 přes Planinu úkrytů (prý pro zbytek Italů v dialektu Benátska slova úkryt, uprchlík i kravinec znějí stejně, taky nevím, jak vážně to místní rodák mínil... no, krávy se tam pásly, a bylo jich dost) na Rovereto a Brenner a přes Dorfen, Landshut (tudy to bylo rychlejší, než poskakovat po obchvatu Mnichova) a Železnou Rudu (ze starého zvyku: tam neměli na celnicích váhy, tak jsme tudy jezdili už v devadesátkách, to nás tam ještě kontrolovali). Mimoto fóristi, kteří byli v Železné Rudě na jednom srazu, a nebylo nás jich tam málo, jistě potvrdí, jak je to pestrá cesta a krásný kraj.
Pardon za OT.
Re: Jak nejrychleji do Puly na Istrii?
08. 08. 2023 10:04
Moc díky, všem



Upraveno 1krát. Naposledy upravil khanka (08. 08. 2023 16:15).
Re: Jak nejrychleji do Puly na Istrii?
09. 08. 2023 08:38
khanka napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všichni, doporučíte cestu do Puly? Koukali
> jsme na cestu přes Itálii. Jaké jsou poplatky přes
> tu Itálii ? Ten kousek Slovinska je po placené
> dálnici? Díky za rady. Edit. Z Prahy


Ja jezdim klasiku pres Brno, Mikulov, Wien, Graz, Maribor, Lublan, smer Koper a pak dolu do Puly.

Je to bez zbytecnych poplatku v Rakousku.
Re: Jak nejrychleji do Puly na Istrii?
09. 08. 2023 11:26
Jen musíš mít teď obojživelníka a některé úseky ve SLO.přeplavat smiling smiley
Re: Jak nejrychleji do Puly na Istrii?
09. 08. 2023 14:14
Vse prujezdny spinning smiley sticking its tongue out

[ctrlv.cz]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 254
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.