Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy

Autor Simír 
Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy
15. 07. 2010 20:24
Zdravím, nevíte náhodou někdo něco o tom, že prej jsou údajně ve Slovinsku zpoplatněný i silnice I.třídy?Že je to nesmysl,nebo snad ne?Chci jet přes Mureck, Lenarth, Ptuj.Tam by to mělo být bez poplatků, že?
Re: Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy
15. 07. 2010 20:27
Ty silnice jsou zdarma hot smiley
Re: Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy
16. 07. 2010 12:47
Simire, Simire, ten tvůj tureckej jmenovec od dálniční policie ze Zmije12 byl jinej čiperka, ten by si určitě napřed něco početl, než by se ptal na blbosti
Re: Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy
16. 07. 2010 13:22
a tak forum prichazi o nove cleny, podobnym zpusobem jste takto 100% odradili nekolik tzv. novacku.
myslim, ze je to stejna blbost, jak zakladat podobna vlakna.
avatar Re: Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy
16. 07. 2010 13:58
Stačí odpovědět, ano - ne tyhle chytrý dodatky jen demosstrují hloupost a nadutost. Ten kdo chce za dálnici takovou pecku si klidně řekne i o jiné nesmyslné platby, tak se tomu dotazu nedivím a neurážím nikoho.
Anonymní uživatel
Re: Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy
16. 07. 2010 14:04
Hergot, já s Vámi naprosto souhlasím Také jsem se ptal ze začátku na ptákoviny. A to jsem tam doma. Jenže se mi zde - na fóru- moc líbí a tak jsem to překousl. No a začal podrobně pročítat jednotlivá vlákna. Podařilo se.spinning smiley sticking its tongue out
Takže krásně a upřimně : vítám nováčky.
Tak jak to dělá Bessy, Ajax a mnoho ostatních.smileys with beer
Re: Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy
16. 07. 2010 14:08
Simíre, klidně vejdi a vítej mezí námí, nakaženými Chorvatskem !!! smileys with beer Mirus.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (17. 07. 2010 08:29).
avatar Re: Slovinsko a poplatky na silnicích I.třídy
16. 07. 2010 18:14
... Simire ... zdarec ...
... klikni si levým tlačítkem myši do políčka vpravo nahoře HLEDEJ ...
... jestli se Ti rozbalí jen dlouhý seznam příspěvků ... klikni na HLEDEJ ... znovu tak ...
... naskočí Ti asi 6 políček, přičemž jen do VYHLEDAT PŘÍSPĚVKY ... zadej Mureck ... ( v políčku dole stačí nechat ZA POSLEDNÍ ROK )
... klikni na VYHLEDAT ... a vyjede Ti 5 stránek o Murecku ... stejným způsobem tak můžeš hledat cokoliv o Jadranu na tomto Foru ( a nejen o něm ...hahaha grinning smiley ), bylo li o něčem takovém zde psáno ... a pak můžeš jít i za 1 rok stáří příspěvků ... grinning smiley
...kapišto ...?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (16. 07. 2010 18:15).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 238
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.