Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Problém Redics-M.Središte,1.KO platiť?

Autor onical 
Problém Redics-M.Središte,1.KO platiť?
07. 07. 2010 20:44
Zdravím všetkých.Prihlásil som sa,aby som sa opýtal,či sa už niekto vrátil a išiel cez Lendavu, pretože som sa pred 2 hodinami rozprával s poliakom,ktorý tvrdil,že z 86 za Redicsom na prvý KO sa nachádza už po slovinskej ceste 3 a policajti mu tvrdili,že je tých pár metrov platených. Zdá sa mi to uletené, tak sa ozvite,ak išiel niekto nedávno.
Re: Problém Redics-M.Središte,1.KO platiť?
07. 07. 2010 23:57
Není to pravda, za přechodem je KO /dálnice i se značením je až za kruháčem/a když se na něm odbočí do leva na Dolga Vas/jede se kolem dalnice za drátěným plotem a potom na Lendavu a po projetí městem je to druhý kruhový objezd a jedu na Mursko Središce. Jel jsem tam tak vždy a naposledy v květnu 2010.
Re: Problém Redics-M.Središte,1.KO platiť?
08. 07. 2010 00:25
přesně tak kolem plotu u dálnice - odbočit na kruháči jel jsem tam ted na dovču tama tam i zpět, vrátil jsem se ted 5.7. a obě jízdy bez problémů :-)
Re: Problém Redics-M.Središte,1.KO platiť?
08. 07. 2010 07:14
Mužu potvrdit jel jsem tama v uterý 6.7.
Re: Problém Redics-M.Središte,1.KO platiť?
08. 07. 2010 13:37
Samozrejme, ze tych par metrov nie je platenych,
treba sa spravat podla oficialneho znacenia, a nie podla teorii niektorych chytrakov.
Znacka dialnice je az za kruhovym objazdom.
Pozrite si na kamere Dolga Vas aky je rozdiel v prejazde kruhoveho objazdu medzi nakladnymi a osobnymi autami.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 225
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.