Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kdy vyrazit do Rabacu na Istrii? V pátek večer nebo v sobotu ráno?

Autor Vládík 
Kdy vyrazit do Rabacu na Istrii? V pátek večer nebo v sobotu ráno?
03. 08. 2009 15:15
Zdravím všechny a prosím o jednu radu. Máme nástup v Rabacu na Istrii tuto sobotu 8. srpna cca od 14.00. Může mi zde nějaký zkušený cestovatel, kdy je nejlepší vyrazit z Českých Budějovic? Vím, že hrozí riziko kolon, protože se v sobotu mění turnusy, tak mi, prosím, poraďte kdy vyrazit, zda v pátek večer nebo stačí v sobotu ráno?
Díky moc za rady...
Re: Kdy vyrazit do Rabacu na Istrii? V pátek večer nebo v sobotu ráno?
03. 08. 2009 15:21
určitě v pátek protože se tam v sobotu ráno budou valit davy italů.
avatar Re: Kdy vyrazit do Rabacu na Istrii? V pátek večer nebo v sobotu ráno?
03. 08. 2009 17:44
...Vládík...tak přesně toto jsme řešili loni...cesta do Rabacu...a jet v pátek večer, nebo v sobotu ráno...?
...ani jedno, ani druhé...rozhodli jsme se jet v pátek ráno ( malý provoz a pohodová cesta ) ... přijeli jsme podle plánu ne do Rabacu ...ale do Rovinje...v pátek v podvečer ( sehnání noclehu jsme ponechali náhodě ...ale rozhodně už bych je nesháněl v cestovní agentuře v Rovinji, kde nevěděli nic)
zajeli jsme až na nábřeží ( na konci promenády z pohledu od pevniny k moři...zcela vlevo )...počkali v autě ani ne 5 minut a bylo zajištěno...apartmán na jednu noc pro 4 osoby za korektní cenu...
...druhý den v deset hodin langsam po A8 přes Pazin , Pičan, Kršan, Labin do Rabacu...tam jsme byli něco po obědě...ale v hotelu Girandella na žádných 14,00 ( doba nástupu ) nečekali...předali klíče a ubytko...
( že byla loni v té době... 2 dny zima... bylo jediné, co nás překvapilo ...krom super cesty v pátek ráno...)smiling smiley
Re: Kdy vyrazit do Rabacu na Istrii? V pátek večer nebo v sobotu ráno?
03. 08. 2009 18:24
Já vyjíždím v pátek kolem 21hod z Prahy a ráno sem v Rabacu. Nikdy žádný dopravní problémy.
fch
Re: Kdy vyrazit do Rabacu na Istrii? V pátek večer nebo v sobotu ráno?
03. 08. 2009 18:26
slysim prvne, ze je mesicni slovinska znamka. mel jsem zato, ze zavedli pouze 7 denni.
Trasu do rabace jedu v noci z 21. na 22.8. abych byl nad ranem v Kozině grinning smiley(slovinsky exit) a netlacil se v sobotu v 11.00 h v kolone nemcu na hranici v Rupě.
znamku mesicni na srpen (pokud neco takoveho existuje) bych taky koupil.smoking smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 190
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.