Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trajekt : Rijeka - Rab - Pag(novalja)

Autor 2rik2 
Trajekt : Rijeka - Rab - Pag(novalja)
12. 06. 2009 11:48
Vedel by mi tu niekto poradiť či existuje trajektová trasa Rijeka - Rab - Novalja ? Viem, že v minulosti existovala no či ešte funguje to neviem. Idem totiž v júly na Pag a vyzerá to, že budem musieť vybaviť nejaké súkromné záležitosti v Rijeke, čiže ak by mi niekto poradil či tátop trasa ešte funguje poprípade cenu lístkov a časy odchodov budem veeelmi vďačný smileys with beer
Anonymní uživatel
Re: Trajekt : Rijeka - Rab - Pag(novalja)
12. 06. 2009 13:05
2rik2 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vedel by mi tu niekto poradiť či existuje
> trajektová trasa Rijeka - Rab - Novalja ? Viem,
> že v minulosti existovala no či ešte funguje to
> neviem. Idem totiž v júly na Pag a vyzerá to, že
> budem musieť vybaviť nejaké súkromné záležitosti v
> Rijeke, čiže ak by mi niekto poradil či tátop
> trasa ešte funguje poprípade cenu lístkov a časy
> odchodov budem veeelmi vďačný smileys with beer


podívej se na www.rapska-plovidba.hr nebo www.jadrolinia.hr
Re: Trajekt : Rijeka - Rab - Pag(novalja)
12. 06. 2009 13:26
no to ma napadlo ako prvé ale vyznať sa v tom asi nie je pre mňa, myslím že tento typ dopravy robí jadrolinija ale nie a nie sa k tomu dopátrať :-)
Re: Trajekt : Rijeka - Rab - Pag(novalja)
12. 06. 2009 13:32
Tak už som to našiel, a asi mám smolu lebo túto trasu podľa všetkého Jadrolinija absolvuje len jeden krát za deň s časom odchodu z Rijeky o 17.00 čiže úplne nevhodný čas pre mňaangry smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 118
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.