Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vyhněte se dálnicím ve SLO

Autor Jarek83 
Vyhněte se dálnicím ve SLO
08. 09. 2008 14:53
Zdravím,

včera jsem se vrátil z Pisaku, což je vesnice vedle Baška Voda. Hlavně se neřiďte mapkou, která se pohybovala na stránkách idnes s návodem, jak se vyhnout dálnicím.


Na rakouské dálnici od Grazu odbočit na Spielfield, pokracovat hraniční přechod Šentilj, pokračovat dále na Pesnica. Za vesnicí pesnica je větší kruhový objezd. Zde se dejte na Lenart a držte se směr Ptuj. Z Ptuje je to cca 6km na hlavní tah z Mariboru na SLO/HR Macelj. Celý průjezd Slovinskem cca 45min. Vyhnete se Mariboru a policejním kontrolám, které jsou zde teď velmi časté. Příští rok jedu stejnou trasou na 100%. Dodržujte rychlost !!!!


Šťastnou cestu všem, kteří ještě letos vycestují do Chorvatska.
avatar Re: Vyhněte se dálnicím ve SLO
08. 09. 2008 16:16
a proč tak složitě..exit 226 Gersdorf..směr Mureck po cestě č.69..přejet přechod do Slovinska dále Trate, Lenart, Ptuj
avatar Re: Vyhněte se dálnicím ve SLO
08. 09. 2008 16:41
Nejsem si úplně jistý, jestli to tak příští rok půjde. Viz zpoplatnění SLO silnic. Vrásky mi dělá ten poslední kousek před Gruškovje. Jestli to stihnou dostavit, tak to bude něco jako silnice od kruháče do Mariboru.
Re: Vyhněte se dálnicím ve SLO
08. 09. 2008 22:18
Přesně tak,cesta tam 25.8.,včera opět stejná trasa návrat.Bez předešlého plánu trasy-až cestou v Graz - proč to nezkusit - super cesta,malý provoz,zajímavý přejezd přes státní hranici - hranici tvoří řeka Mur.Příště jedině tudy.Jedinné maličké mínus - zdržení oproti klasické trase přes Maribor -15 minut.Ale vždyť jsme na dovolené,tak není kam chvátat.
Re: Vyhněte se dálnicím ve SLO
10. 09. 2008 00:05
Nejdřív čtěte a pak pište. Já, když jsem na toto forum narazil, tak jsem 14 dní jen četl, než jsem něco psal, abych před ostatními nevypadal jako blbec.Nechci nic naznačovat. Uzavřete toto téma, je jich tu podobných už moc a když někdo něco hledá, je to nepřehledné.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.