Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin

Autor Denina 
SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
21. 08. 2008 14:06
Ahoj všem, chci se optat, když jedeme teď v pátek večer z Brna klasika AUT, SLO, HR, jestli mám očekávat na SLOxHR hranicích stejně příšerné zácpy jako na začátku prázdnin, když jsme se vraceli my do ČR a ty kolony na hranicích v protisměru byly úděsné?eye rolling smiley. Díky za názory.
D.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Denina (21. 08. 2008 14:06).
Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
22. 08. 2008 13:01
ano, kolona bude dlouhá přesně 2,95km, to tady ostatně přeci ví úplně každý...:-)
Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
22. 08. 2008 15:28
Jsi si jistý, že to bylo nutné? Když se někdo slušně zeptá, tak slušně odpovím...nebo mlčím...
Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
22. 08. 2008 17:03
Honza... Jasně tady se už člověk musí mít strach se na něco normálně zeptat,protože vždy se najde nějaký rádoby inteligent, co snědl veškerou moudrost světa a neuzná to,že někdo prostě není dokonalý jako on sám, že??? Šlo mi o názor těch, co jsou ochotni poradit a ne rejpalů bez názoru, který pomůže.
avatar Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
22. 08. 2008 23:10
No jo,tak to holt mezi lidmi je.Jsou mezi námi i tací,kteří rádi urážejí ostatní.A nakonec nám svojí informací stejně nepomůžou.
Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
23. 08. 2008 11:01
to Denina i ostatní - omlouvám se jestli jsem někoho urazil, nechtěl jsem aby to vyznělo nějak urážlivě. chtěl jsem tím jen naznačit, že tu je strašně témat ohledně kolon aut snad na všech místech a občas mi přijde zbytečné zakládání nových témat. skutčeně tady nechci nikoho shazovat, nevěděl jsem že trocha ironie způsobí takový poprask. ještě jednou omluva :-)
Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
23. 08. 2008 11:05
a propo: pokud pojedete v pátek večer tak s těma kolonama radši počítejte, protože v pátek večer vyjíždí většina dovolenkářů. Je to daný tím že většina ubytování je od soboty dopoledne, takže spousta lidí nemá moc na výběr kdy jindy vyjet. taky jsme takto museli jet, ale v červnu a kolony naštěstí nebyly tragické, ale o prázdninách, kdy je vrchol sezóny, to bude horší.
avatar Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
23. 08. 2008 12:14
To Honza T.
OK. S těma kolonama je to jasné,a chápu i předchozí příspěvky (2,95km).
avatar Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
23. 08. 2008 12:50
No jo, to máte pravdu. Jsou předpoklady, a pak jsou skutečnosti.
Předpoklad skoro jistý byl, že druhá polovina čevence bude hezké počasí. A přece...v týdnu od 19.7. - nic moc.
Předpoklad kolon na poslední týden prázdnin - myslím že nebudou - děti už příprava věcí atd.- škola, ti co jedou sami - tak raději už teda v září kvůli levnějšímu ubytku, a přesto se může stát, že se i to menší množství lidí sejde v nějakou hodinu dílem náhod, a kolona bude, přestože předpoklad nebyl.
Proto si myslím, že dotazy na toto téma jsou spíše pro dotyčného taková psychická berlička, a že taky tu legrácku od HonzyT. plně chápu -, a vlastně ani nemůžu očekávat, že by mi někdo nějak seriózně odpověděl, jedině tedy, že by byl kvalifikovaný věštec.
Ale já bych teď tedy stála docela ráda i v té koloně směrem moře....Třeba zase 10 km....
Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
23. 08. 2008 15:27
to Rero:
určitě už poslední týden spousta lidí moc necestuje, ale řekl bych že ještě hodně lidí ano. pamatuju když jsme dva roky po sobě jeli hned na začátku září a vypadalo to skoro stejně jako na vrcholu sezony. Možná jsme chyti špatnou vlnu nebo jelo opravdu stejně tolik lidí k moři. Tak jako tak je to opravdu špatně odhadovatelné, ale je fakt, že bych k tomu moři šel teď klidně i pěšky. kolony jsou nepříjemné, ale pokud má člověk vidinu hezké dovolené, tak jsou jenom takovým malým nakopnutím adrenalinu, na který se za půl roku většinou se smíchem vzpomíná :-)
Re: SLOxHR hranice poslední pátek prázdnin
31. 08. 2008 08:31
Honza - OK.

Mimochodem kolony nebyly a bylo bájooo:-) Za rok zasespinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 232
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.