Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

čerpací stanice na plyn

Autor Vendula 
Vendula
čerpací stanice na plyn
25. 07. 2005 12:17
Ahoj, máte někdo zkušenost s čerpacími stanicemi s plynem na cestě Pasau, Graz, Zahřeb a potom po staré až do Brely?
Peťulka
Re: čerpací stanice na plyn
25. 07. 2005 18:43
Ahoj Vendulo, taky jezdíme do Chorvatska a mám Feldu na LPG. Jsem z Moravy, takže jezdím po trase Vídeň - Graz - Maribor - Zagreb a dál pak různě.Na jedno tankování najedu 500 - 550 km po dálnici rychlostí 120 km/hod. Když tomu šlápnu tak na 40 litrů plynu najedu jen 400 km. Na rakouských dálnicích jsou stojany LPG u benzinek,ale nevím jestli u všech. Většinou jsou šoupnutý někde bokem parkoviště a na "totemech" s cenama není vůbec uvedený, že tam ten plyn mají. Ceny neznám,protože tam nikdy netankuju. Vždycky až v Chorvatsku. Tam je plyn hlavně na nových benzinkách a mají to uvedeno na nabídce.Na trase Zagreb- Karlovac je před Karlovacem PETROL a plyn jsem tam bral minulý týden. Stál 3,05 kuny/l, takže ceny jako u nás. Jinak dál po staré tak daleko na jih nejezdím,jezdím po dálnicích. Můj názor je ten, že celá trasa zez Plzně až na Brelu nejde sjet jenom na plyn. Síť čerpaček je hodně řídká, s ČR nesrovnatelná. Čau.
Jirka c
Re: čerpací stanice na plyn
25. 07. 2005 19:20
V Grazu je čerpačka na plyn na dálnici A9.Nevím od kud do Grazu dojedeš ale na této dálnici je ve směru do Grazu na pravé straně u č.s. OMV a je nonstop.Stojan je trochu bokem ale obsluha mě tam navedla.pokud pojedeš od vídně tak na dálnici A2 je na myslím na 105km č.s Agip a tam je LPG taky nonstop.cena LPG je myslím něco okolo 0,7€,tak že nic moc.Já natankuji v Mikulově a potom někde na dálnici u Karlovace.Jsem zvědav na dojezd doufám,že to bude alespoň na 650 km.
J
vrgada
Re: čerpací stanice na plyn
25. 07. 2005 22:53
Na magistrale mezi zadarem a rijekou neni vubec nic?
čerpacie stanice na plyn v HU
29. 07. 2008 19:43
Sice teraz jazdím na naftu, ale absolvoval som HR aj na LPG. Na inom vlákne bol dotaz na čerpačky v HU. tak tu sú:

LPG v HU AK
LPG v HU LZ
V SK patrí medzi kvalitnejšie LPG ECO+ na Slovnafte, ktorý, ale patrí maďarskému MOL, Tam nájdete taký istý ECO+ . Ja by som v HU volil tankovanie plynu na čerpačkách MOL.

Výhodnejšie sa mi zdá ale na tankovať LPG v SK, kde po úprave dane klesla nedávno cena na 16-17 SK. Potom tankovať v HR, kde ako je známe je LPG lacný a kvalitný. Využíval som najmä čerpačky Tifom popri diaľnici. Ak potrebujete niečo upresniť, pýtajte sa.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vitalita (29. 07. 2008 20:19).
Re: čerpací stanice na plyn
30. 07. 2008 10:04
Zdravim Vas, pojedu od brna na Mikulov ,chci se zeptat jaka je posledni cerpacka v Mikulove nebo pred na lpg po ceste,nechtel bych ji prejet a tankovat u rakusaku..mej te se a diky za odpoved
čerpací stanice na plyn pri Mikulove
30. 07. 2008 13:29
duso napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravim Vas, pojedu od brna na Mikulov ,chci se
> zeptat jaka je posledni cerpacka v Mikulove nebo
> pred na lpg po ceste,nechtel bych ji prejet a
> tankovat u rakusaku..mej te se a diky za odpoved

Skús pozrieť sem



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vitalita (30. 07. 2008 13:45).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 76
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.