Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

navigace-versus planovač tras na inetu

Autor bomber666 
navigace-versus planovač tras na inetu
08. 04. 2008 11:04
lidi tak mám navigaci IGO6+ a podle tehle navigace je to nejkratši cesta na Pirovac odemně to je z Karviné přes slovensko-rakousko mimo viden-slovinsko a chrovatsko navigace mi ukazuje 993Km...na inetu planovač tras mně pořad navadi klasicky brno-viden cca 1100Km atd...co vy na to ?
Re: navigace-versus planovač tras na inetu
08. 04. 2008 11:20
Nejkratší cesta 922km
Nejrychlejší cesta 971km

na www.mapy.cz
Re: navigace-versus planovač tras na inetu
08. 04. 2008 13:53
ale jo jasne ..-))) akorat že nejkratši vychazi na 15 hodin cesty.-)))to si raději par kilaku nadjedu....navic bych tou nejkratši musel jet přes Slovinsko a jak jsem tak koukal na ten poplatek za dalnični známku....tak jsem si to rozmysell a jedu asi takkhle....Karviná-Bratislava-Madary-Chorvatsko...a je to vyřešeno..-))



Upraveno 1krát. Naposledy upravil bomber666 (09. 04. 2008 13:51).
Tom
Re: navigace-versus planovač tras na inetu
08. 04. 2008 16:20
No vidíš Bomber, dyť ty jsi to vyřešil bez navigace i plánovače! spinning smiley sticking its tongue out
Re: navigace-versus planovač tras na inetu
09. 04. 2008 13:53
no to asi ne....ja jel minuly rok jen tady na slovensko Velky Meder a přejel jsem odbočku z dalnice a vyjel jsme až v Bartislavě a pak jsem tam asi hodinu bloudil než jsme se dostal ven z te diry mazec....tak že kdybych jel bez navigace až do Chorvatska kdo vi kam bych dojel možna až do Ruska..-)))
avatar Re: navigace-versus planovač tras na inetu
28. 06. 2008 08:50
OT
23.6.08 vyšel časopis" Počítač pro každého"...
v ceně je přiloženo CD s programem SmartMaps Guide - středojižní Evropa - s aktuálními mapami 15 států stř.a jižní Evrovy....
nic moc podrobného, ale do noťasu do auta místo hromady papírových map dost dobré...
avatar Re: navigace-versus planovač tras na inetu
28. 06. 2008 10:06
...letos na Istrii jsem měl velké štěstí...když prudce zabrzdilo a vybočilo auto, jehož řidič měl před sebou na skle navigaci, ale protože asi nestačila...studoval za jizdy ještě mapu...drinking smiley
avatar Re: navigace-versus planovač tras na inetu
28. 06. 2008 10:16
no jo, ale pak místo do Rabacu nedojel do Rovinje, jako někdo...
nemysli, žes nebyl sledovánsmileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 99
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.