Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

hraniční přechod Poštorná

Autor kukinecka 
hraniční přechod Poštorná
10. 06. 2007 08:13
Jedu na Istrii. Nevíte někdo, zda je hraniční přechod Poštorná otevřen i v noci?
Petr_U
Re: hraniční přechod Poštorná
10. 06. 2007 08:57
Do 22,00 hodin
Re: hraniční přechod Poštorná
10. 06. 2007 18:57
Od 6-22hod.
Re: hraniční přechod Poštorná
10. 06. 2007 23:05
pozor na blokády,je to zemědělská oblast a mají vidle a traktory(z dotací EU).
Re: hraniční přechod Poštorná
11. 06. 2007 07:37
Zajímavé, jak v roce 89 nás na hranicích vítali s otevřenou náručí a po pár letech vidlemi a traktory.
Zbyněk V.
Re: hraniční přechod Poštorná
22. 06. 2007 20:49
Rakouské blokády konkrétně v Poštorné bych se asi nebál.Mám obchodní partnery v Břeclavi-Poštorné a ti mě nezávisle na sobě řekli,že se znají se starostou Reinthalu a ten už dvakrát blokádu zamítl.Potřetí se žluťásci s transparentama už neukázali.
Re: hraniční přechod Poštorná
25. 06. 2007 10:46
Zbyněk V. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Rakouské blokády konkrétně v Poštorné bych se asi
> nebál.Mám obchodní partnery v Břeclavi-Poštorné a
> ti mě nezávisle na sobě řekli,že se znají se
> starostou Reinthalu a ten už dvakrát blokádu
> zamítl.Potřetí se žluťásci s transparentama už
> neukázali.


To je dobrá zpráva pro všechny, kteří mají pocit, že všichni v A mají žlutý mozek a na čele vytetované "štop témelin". Je fajn, že si tam občas někdo uvědomí, že bez dukovan a temoše by měli v A tmu. Ale hlavně, že podobný povyk z houkačkou a transparentem na čáře nic neřeší, jen otravuje lidi. thumbs up
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 230
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.