Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Z Ljublany na A1v chorvatsku

Autor Tecko 
Z Ljublany na A1v chorvatsku
20. 06. 2007 20:31
potreboval bych radu jestli tak nekdo jel jak se nejlepe nejrychleji a nejlevneji dostat z ljublany na A1 smerem na split.Potrebuju se cestou do chorvatska stavit v klagenfurtu.Hodili by se mi i poplatky na slovinskych dalnicich.nasel jsem na mapach smer Novo Mesto a pak smerem dolu na A1 bud se pripojit v karlovaci nebo az v bosiljevu jde mne o to jak vypadaji ty cesty...diky petr
Re: Z Ljublany na A1v chorvatsku
21. 06. 2007 00:36
Nevim co to je pro vás nejlevněji ale já bych jel normálně po dálnici na celnici Bregana a pak na A1 mýtnice Lučko u Zagrebu. Je to sice trochu delší ale plácat se po státní do Karlovacu přes Ribnik, je podle mě ztráta času a za ušetřené peníze to nestojí. Starou silnici z Karlovace smer Vrbovsko, Skrad znám velmi dobře, jezdil jsem tudy, když nebyla dálnice směrem na Krk. Je to sama zatáčka, stoupaní a klesání . Osobně si myslím, že v tomto případě je lepší dálnice. Já tudy nejel 5 let, třeba má někdo čerstvější poznatky.
avatar Re: Z Ljublany na A1v chorvatsku
21. 06. 2007 23:04
pro tecko: tady mas vsechny poplatky na dalnicich ve SLO www.cestnina.si/?id=197
Re: Z Ljublany na A1v chorvatsku
22. 06. 2007 15:56
a nebo je lepsi sjet z ljubljany do rijeky podel pobrezi do senju a pak se napojit na A1?
JIRKA Z R
Re: Z Ljublany na A1v chorvatsku
22. 06. 2007 17:12
>Tecko...JESTLI CHCEŠ MIT MORE VICE POD DOZOREM A MAŠ ČAS, TAK TO TAKHLE SJET (PRES LUBLAN-KOZINA-RUPA)...JA BYCH PRECE JENOM RADEJI S TOUTO TRASOU POČKAL JESTE TAKOVY 3-4 ROKY NEŽ DOSTAVEJI TEN CHYBEJICI USEK DALNICE A7 (RUPA-RIJEKA-ŽLUTA KALUŽ (LOKVA))...A JEL BYCH PODLE DAVIDA NA BREGANU-LUČKO...BACHA JENOM, ABY SIS NEVYBRAL DEN KDY SE NA HRANIČNIM PRECHODE BREGANA HOUFNE SEJDOU ZDEJŠI (ANEBO TAKE TUREČŠTI ČI SRBŠTI...) "ZAPADACI" CO JEDOU DOMU...PAK JE TO PRECE JENOM LEPŠI TEMI LESY NA SKRAD NEŽ STAT V KOLONE PAR HODIN...MRKNI NA WEBCAMERY...ČAU!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 226
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.