Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pondělí,Úterý,Středa,Čtvrtek,Pátek,Sobota a Neděle - každý den jsem na Kovárně...

Autor Tom 
Tom
Pondělí,Úterý,Středa,Čtvrtek,Pátek,Sobota a Neděle - každý den jsem na Kovárně...
08. 05. 2007 21:24
Já nevím, asi dáme k odjezdům kalendář spinning smiley sticking its tongue out smileys with beer
Tom
Re: Pondělí,Úterý,Středa,Čtvrtek,Pátek,Sobota a Neděle - každý den jsem na Kovárně...
09. 05. 2007 10:42
Včera jsem měl večer s Veltlínkým zeleným drinking smiley....omlouvám se za téma...jen mně připadlo, že psát pořád den odjezdu jako nové téma je nesmysl...ignorujte to. dííík yawning smiley
Re: Pondělí,Úterý,Středa,Čtvrtek,Pátek,Sobota a Neděle - každý den jsem na Kovárně...
09. 05. 2007 11:59
No jestli jsi byl na šrot, tak tě to omlouvágrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Tom
Re: Pondělí,Úterý,Středa,Čtvrtek,Pátek,Sobota a Neděle - každý den jsem na Kovárně...
09. 05. 2007 12:36
...psovi jsem říkal slečna a místo papouška (aby nepískal),jsem přikryl manželku.. tak tak smileys with beer
Re: Pondělí,Úterý,Středa,Čtvrtek,Pátek,Sobota a Neděle - každý den jsem na Kovárně...
09. 05. 2007 16:41
) zato tohle téma je důležité o moc víc.eye rolling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 193
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.