Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Cheb-Villach-Ljubljana-Karlovac-Split-Ston nebo raději Graz-Maribor-Zagreb-Ston?? Či na Rijeku a podél moře?

Autor Lenin 
Cheb-Villach-Ljubljana-Karlovac-Split-Ston nebo raději Graz-Maribor-Zagreb-Ston?? Či na Rijeku a podél moře?
31. 07. 2006 10:02
Už jsem tu přečetla ledacos, ale zdá se mi, že všichni frčíte odjinud než ze západu republiky. Chystáme se v sobotu na noc vyrazit na Mljet a pořád ještě váhám kudy. Plánovač mi nejrychlejší cestu vyhodil přes Graz, jenže když tu čtu ty hrůzy se zácpama a tunelstory... Neměl jste někdo podobné dilema? Sami takhle frčíme do Hr. poprvé a raději věřím osobním zkušenostem...
Jezisku, jen ne pres Rijeku a podel pobrezi,mas predstavu, kolik je to km a jak dlouho by jsi to jel? To radej po stare silnici, pres Plitvicky!!!!!!!!
Leda, že by se to za Rijekou švihlo na dálnici, pak to vychází cca stejně kilometrově jako přes ten Graz kolem cca 1300 km.
Pokud pojedete pozdě večer resp. odpoledne v sobotu(přejezd SLO-HR okolo půlnoci) směr k moři bude volný.Tudíž chorvatská dálnice bez potíží,problém může být ve Slovinsku v opačném směru.Volil bych Graz a potom dál klasika Maribor-Záhřeb atd.
Asi nakonec pojedem přes Maribor a pak po tý starý přes Plitvičky a zpátky možná po dálnici, to budem spěchat a pojedeme ve čtvrtek, snad to vyjde OK.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 92
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.