Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

dalnice a rychlost!

Autor millan 
millan
dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 02:14
Nevim,zda se to probiralo,ale na Chorvatsky dalnici je hlidana (u placeni pri opusteni dalnice)prumerna rychlost v pomeru s casem!Tem,kteri jedou vyssi rychlosti,nez je predepsana, doporucuji tankovat a mocit.Je to stejna situace,jako ve Francii,kdy pred platicim mistem postavaji rychla auta, ale netusil jsem,ze mne to potka i zde!Opet po roce ocekavam kriticke poznamky ve stylu:"vrahu","imperialisto","podnikatelsky hovado"apod.Vemte si z toho kazdy, co chcete,ale s Loganem sem nejel a na spotrebu nekoukal...Dekuji.
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 09:17
no nekecej, tos mi zkazil náladu. Už se o tom mluvilo, ale nebral jsem to moc vážně. Kde jsi tu informaci sebral ? confused smiley
fery
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 09:36
na lístku z mýtnice/cestariny je čas vjezdu a při výjezdu zase vzdálenost a čas,ale nemyslím,že by to bylo proto,aby tím měřili rychlost,snad v případě nehody by se to dalo použít
millan
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 14:58
vlastni poznatek.zavora nesla nahoru a az po privolani nejakyho vyssiho zamestnance mi to bylo sdeleno.nastesti bez pokuty!dalsi podrobnosti neni treba rozebirat,ale davejte na to bacha,asi se s tim nebudou parat!
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 16:00
Millan, máš představu, o kolik jsi překročil tu povolenou rychlost? Myslím jestli mají třeba nějakou toleranci a tak (do 135, do 140 apod.).

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 17:24
Mluvilo se o tom že to zavádějí, ale ještě jsem neslyšel, že už to jede.

Na kraších úsecích bude na místě si dávat bacha. Ná té dálce ze Záhřebu do Splitu, stejně několikrát zastavuju + omezení v tunelech, tak to bych to musel fakt kalit abych dosáhl průměru 130.
millan
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 17:25
predstavu nemam,ale prej tak do 150,ale spis bych volil to moceni,ktery to stahne o 20km raz dva
Silva
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 19:50
Doporučuji všem dodržovat rychlost,výbraná pokuta v létě živí policisty a jejich rodiny v zimě. Tak si dávají záležet a tolerance v Chorvatsku neexistuje. Vím o čem mluvím, jsem tam za sezónu každý víkend už 10 let. A "smlouvat" rozhodně nelze.Hodně štěstí na silnicích. Silva
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:03
to máš svatou pravdu sad smiley
Silva
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:24
To mám, ale stejně je tam krásně.Silva
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:32
na tý dálnici ?



Silva
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:35
Jéje, promiń, v Chorvatsku na Makarské riv., už se těším, tak jsem unešená...! A tu dálnici/vnitrozemí kvůli té parádě přežiju.Silva
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:40
tak mě řízení vysloveně baví, ale jestli mi to někdo bude stopovat, tak mám po náladě sad smiley
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:50
TAK musime zpomalit
Silva
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:50
Joooo, to mě taky.Ale nejezdím z dovolené a nevyprávím kamarádům,že jsem Chorvatsko - Tučepi "udělala" za 11 hodin. Nebo jak jsi to myslel.
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:54
to já bych taky nevyprávěl. Za 11 hodin bych si střihnul před kamarádama pěknou ostudu. grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
PP
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 20:56
Silva myslela tam i nazpátek...
Silva
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 21:01
Vtipálci,tak se mám připojistit,že? s.
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 21:02
no proto .... protože jinak nevím, ta dráha dneska taky není zadarmo.... confused smiley
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 21:03
Silva napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Vtipálci,tak se mám připojistit,že? s.

tak tak, radši se připo, aby ses cestou nepřipo. grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
cloudyman
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 21:15
To co tady píše Milan, tak už před rokem psal Jirka z RI a ten má zaručený informace.
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 21:19
jasně, psal že se to chystá. Tak tedˇ to teda asi už je. sad smiley
JIRKA Z RI
Re: dalnice a rychlost!
14. 04. 2006 23:52
Tu rychlost a čas ešte u mytnic nijak nerešej, jen bacha na ty auta v zavesu, když to vališ takovejh 180, pak te takovej nenapadnej bavorak nebo japonec "zvolna" predjede a pred vočima trebas uvidiš dve modry svetylka a červenej napis jako že "stop policija"..."slijedi me - follow me", me se to stalo ve meste, fakt jsem z toho byl vvyvalenej..., že prej mam zkušebni tabulku zalepenou na prednim skle a ne normalne v ramečku kde by podle novejch predpisu mela bejt..takova volovina...prahy po me nechteli...mejte se! A hezounke a teple Velikonoce...tady to už dneska vodpoledne pekne hralo..asi ze zimy vlitnem do leta...
Re: dalnice a rychlost!
15. 04. 2006 00:58
Jirko z Ri/eky/?ty jsi to valil 180 ve městě?a čemu říkáš zkušební tabulka?jestli je to"po našem" SPZ/nebo nově/RZ,-dočasná,tu můžeš mít při převozu z autosalonu-k přihlášení/časově omezeno/kde je ta volovina?spinning smiley sticking its tongue outmožná se nepřesně vyjadřuji
JIRKA Z RI
Re: dalnice a rychlost!
15. 04. 2006 22:46
...no jo Brade, je to po česku ta dočas. reg. značka /zde plati 14 dnu/ a ma lepici rub...a jel sem dobrou čtyricitkou...prave proto jsem se tak lekl...jak rikam, kvuli takove volovine me zastavovali (v centru) modrymi svetly a napisem...byl vecer po karnevale, tak lidi kolem čumeli...značku jsem zalepil pod predni sklo... misto abych ji zalepil dolu do (prazdneho) plast. ramecku...(koupil sem ojetyho Opla z Nemecka)...Mej se!
Re: dalnice a rychlost!
15. 04. 2006 22:56
no jo,všude je něco jiného-u nás ta zelená/dočasná/ může být za sklem.Zdarecgrinning smiley
avatar Re: dalnice a rychlost!
19. 04. 2006 02:40
dok napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A co na to smejkali?

NJN, tak už jsem ten počet příspěvků raději přestal sčítat. Doufám že admin zablokuje tvojí IP adresu pro přístup. Ještě pár takových blbečků ajako jseš ty a nebude mít ani smysl sem raději chodit.... confused smiley

PS: omlouvám se všem ostatním, tyhle výrazy nejsem skutečne zvyklý používat..



** Petr **
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 191
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.